Як накласти зображення на зображення в "Фотошопі" з прозорістю?

264 0 Новини високих технологій

Кожен фотограф хоче зробити свою фотографію особливою і ідеальною. Але найчастіше йому не вистачає досвіду і знань. Тому далі в статті буде розказано, як накласти зображення на зображення в "Фотошопі". Насправді, такий ефект можна отримати різними способами, але практично завжди він виглядає дуже красиво. Створити таку красу дуже навіть легко. Слід тільки пункт за пунктом виконувати кожен описаний нижче крок.

Перший варіант створення ефекту

Як накласти зображення на зображення в "Фотошопі" з прозорістю?
Для початку необхідно відкрити вихідну фотографію і зробити її копію. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою миші на мініатюру кадру і вибрати пункт "Створити дублікат шару". Це дозволить накласти два зображення в "Фотошопі" максимально природно.


Після цього завантажується другий знімок, який буде напівпрозорим. Якщо це потрібно, то потрібно збільшити фотографію до потрібних масштабів, щоб вона не була надто маленькою. Розташувавши верхній знімок так, як це потрібно для подальшої роботи і кінцевого результату, можна перейти до створення ефекту.

Як накласти зображення на зображення в "Фотошопі": другий крок

Як накласти зображення на зображення в "Фотошопі" з прозорістю?
На верхньому шарі необхідно змінити режим накладання на режим "перекриття" або "м'яке світло". Це залежить від того, який ефект хоче побачити фотограф. Найкраще поекспериментувати з різними налаштуваннями, щоб переконатися напевно, що все зроблено ідеально. От і все, так за невеликий проміжок часу можна створити ефект прозорості, при цьому не задіявши багато інструментів. Такий спосіб дозволяє не тільки домогтися бажаного, але і підвищити насиченість знімка, додати певною яскравості. Єдине, чим можна доповнити кадр, це видалити непотрібні деталі. Якщо є лінії, без яких кінцевий результат виглядав би набагато краще, то їх можна стерти м'яким ластиком.


Другий спосіб створення непрозорості

Як накласти зображення на зображення в "Фотошопі" з прозорістю?
Наступний метод, що дозволяє накласти зображення на зображення в "Фотошопі", також нескладний. Потрібно для початку створити дублікат оригіналу. Після цього завантажити кадр, який знаходиться зверху, і стане менш прозорим. Тепер, коли всі необхідні знімки знаходяться в "Фотошопі", їх потрібно підкоригувати. В першу чергу вибирається верхній шар і розтягується до потрібної форми, також можна змінити горизонт. Тепер слід перейти до фонового зображення і змінити його. У цьому разі застосовується не тільки "вільне трансформування", але й "викривлення". За допомогою такого нехитрого інструменту можна домогтися гарної перспективи. Вона необхідна для того, щоб додати картині цілісність і глибину. Це приковує увагу до головного об'єкту знімка. Коли початкова підготовка закінчена, фотографу треба приступити до самої непрозорість. Для цього верхній шар регулюється повзунком. Якщо працювати доведеться з зображенням людини, то можна зробити кілька дублікатів. Щоб домогтися найкращого результату, рекомендується виділити очі і інші характерні риси. Для того щоб зробити верхній шар більш помітним, можна між зображеннями створити нове полотно і залити його відповідним відтінком, після чого зменшити прозорість до потрібного рівня. З цим пунктом кожен фотограф може експериментувати стільки, скільки захоче. Цей спосіб відмінно підійде, щоб накласти зображення на зображення в "Фотошопі PS" як професіоналу, так і новачкові.

Обрізка зображення

Як накласти зображення на зображення в "Фотошопі" з прозорістю?
Коли все буде готово, фотографу варто визначитися, які елементи є лініями на фотографії. Видалити недоліки можна двома способами. Перший - це, звичайно ж, ластик. Але він не такий практичний. Щоб накласти зображення на зображення в "Фотошопі" як можна ефективніше, потрібно використовувати інший варіант. Необхідно створити "маску". Вона знаходиться на панелі мініатюр внизу. Далі слід взяти чорну м'яку кисть. Змінюючи діаметр інструмента, можна зафарбувати всі дефекти і занадто різкі моменти. Також можна змінити рівень непрозорості пензлика і пройтися по більш значущим місцях. Виконувати цей пункт необхідно до тих пір, поки малюнок не стане ідеальною на думку фотографа.

Створення ефекту за допомогою додаткових інструментів

Цей варіант відмінно підійде для того, щоб накласти зображення на зображення в "Фотошопі" як можна якісніше. Підготовча робота буде точно така ж, як і в попередніх варіантах. Спочатку створюється додатковий шар фону. Портрет виставляється так, як він повинен виглядати в остаточному варіанті. Після цього необхідно поставити режим накладення верхнього шару "м'яке світло" і пройтися гумкою там, де він необхідний. Так, варіант дуже сильно схожий на два попередні, але і не варто забувати, що результат практично скрізь один і той же, так що кроки можуть повторюватися.
Таким чином, накласти зображення на інше у "Фотошопі" дуже легко. Ми це зрозуміли, використавши кілька можливих варіантів.

Використання гумки, штампу і ласо

Як накласти зображення на зображення в "Фотошопі" з прозорістю?
Прибирати все зайве необхідно дуже ретельно, щоб не були зачеплені ніякі риси обличчя. Особливо акуратно потрібно проводити гумкою біля лінії підборіддя і носа. Якщо стоїть вибір: зробити неприродно або ушкодити ніс, то краще спочатку прибрати всі грубі неточності. А після цього можна сильно збільшити знімок і працювати з проблемними ділянками на великому форматі. Це дозволить не зачепити важливі частини, при цьому зробити кадр максимально природним. Після того як робота з верхнім шаром закінчена, можна переходити до тла. Насправді, найчастіше на ньому недоліків набагато більше, ніж на правому зображенні. Так, якщо з голови стирчить гілка, то краще її прибрати, як і будь-який інший не зовсім естетичний дефект. Робити кроки необхідно з допомогою інструментів штамп і ласо. Можна, наприклад, взяти потрібний фрагмент, після чого пройтися по контуру м'яким ластиком і зробити зміни як можна непомітніше. Таким способом можна редагувати будь-які перешкоди. Найкраще прибрати всі дрібні відволікаючі деталі і різкі переходи між кольорами, якщо вони випадають на область накладення фотографій. Не варто боятися прати красиві об'єкти. Найчастіше те, що окремо виглядає естетично, при додаванні до загальної картини тільки заважає. Накласти зображення в "Фотошопі CS6" можна абсолютно так само, як і в інших версіях програми.

Популярі новини
Загрузка...