Гра TERA: класи, вибір кращого, огляди

118 0 Новини високих технологій

TERA Online - це фентезійна MMORPG, розроблена студією Bluehole Studio. Один з небагатьох сучасних проектів в даному жанрі, який залишається на плаву вже тривалий час. На гру постійно виходять оновлення, що означає постійні зміни в контенті і балансі. Додаються нові класи в TERA, переробляються старі. Якщо ви досвідчений гравець, зможете розібратися в латках і тримати руку на пульсі в плані актуальності героїв, але новачкові зрозуміти що-небудь буде важче. У даній статті ми розглянемо всі класи в грі і виберемо найкращі.

Гра TERA: класи, вибір кращого, огляди

Критерії вибору

Спочатку зупинимося на критерії, за якими ми будемо оцінювати той або інший клас. По-перше, це стиль гри - у кожного він різний. Якщо одному подобається грати приховано, то іншому хочеться бігти лоб в лоб на ворогів і не вмирати тривалий час.


По-друге, це перевагу контенту PvE або PvP. Як і в будь-MMORPG, різні класи в TERA Online підходять для фарма, битв з іншими гравцями, проходження рейдів і так далі. Звичайно, жорстких обмежень немає, але деякі персонажі будуть більш ефективні в тій чи іншій ситуації. І нарешті, останній фактор при виборі класу - бажання брати участь в активних діях: рейди, турніри, облоги - на ці події завжди збирається великий загін гравців. Деякі з класів затребувані, а інші, навпаки, користуються меншою популярністю. Ми розглянемо це питання. Зовнішній вигляд і зручність управління - це суб'єктивні чинники, що на них ми не будемо загострювати увагу. Почнемо огляд класів TERA Online з перерахування.

Скільки класів?

На даний момент в грі налічується 13 повноцінних класів. Якщо ви грали в інші MMORPG, то призначення практично кожного героя зможете визначити за назвою. Нижче представлені всі класи:


 • Воїн.
 • Вбивця.
 • Лицар.
 • Жрець.
 • Берсерк.
 • Маг.
 • Лучник.
 • Містик.
 • Жнець.
 • Інженер.
 • Крушітель.
 • Шинобі.
 • Валькірія.
 • Всі класи TERA The Next представлені в останньому оновленні. В залежності від версії скіли або пасивні вміння можуть змінюватися, але спрямованість персонажів не змінюється ніколи.
  Гра TERA: класи, вибір кращого, огляди

  Воїн

  Герой, який в іншій MMORPG був би повноцінний танком, тут є одним з основних ІНСТРУМЕНТІВ ближнього бою з двома мечами. Особливість класу в тому, що для досягнення максимального утрати по мети йому необхідно розганяти швидкість атаки. Однак з боку захисту воїн серйозно просідає, тому танком його зробити вийде тільки через ухилення. Для PvE герой підходить ідеально: виконання квестів, масові вбивства мобів і щоденні завдання не викличуть труднощів. В PvP клас більш складний, оскільки вимагає вправності і навичок від гравця, так як необхідно ухилятися від атак. У зв'язку з цим воїнів не так багато на високих рівнях, а їх затребуваність у рейдах велика. Якщо вас не лякає складність управління в PvP, то вибирайте даний клас.

  Вбивця

  Боєць ближній дистанції в легкій броні з дворучною зброєю. Має низьку виживання, але багато здібностей для уворотов і втечі. Може контролювати ворога, тому є серйозним супротивників в PvP. Завдає підвищений шкоди зі спини. Проходити одиночні завдання з ним складніше, ніж з воїном, оскільки вбивця завдає шкоди по одній цілі. Однак з-за цього ж клас затребуваний в рейдах та підземеллях.
  Можна сказати, що це кращий клас в TERA Online для любителів одиночних поєдинків. У масових бійках з іншими гравцями може зіпсувати життя ворогові, який навіть не помітить його.
  Гра TERA: класи, вибір кращого, огляди

  Лицар

  Класичний танк, метою якого є блокування всього вхідного шкоди та утримання ворогів на собі. З-за цього персонажі даного класу сильно затребувані в масових рейдах, оскільки саме їм доводиться приймати удар сильних босів на себе. Лицар має важку броню, спис і щит. Цікавий момент механіки - вхідний шкоди спереду мінімальний через оборони щитом, а збоку та ззаду він підвищений в рази. Вердикт - незамінний герой для походів в рейди, володіє низьким втратою по одній цілі, в PvE справляється масовими скиллами, а в PvP 1 на 1 не так ефективний. Якщо ви хочете бути затребуваними на високих рівнях і ходити в кожен рейд, то створюйте лицаря, оскільки їх дуже мало на будь-якому сервері.

  Жрець

  Жрець являє собою повноцінний клас підтримки, тому і затребуваний в рейдах. Озброєний палицею, одягнений в тканинну броню. Дуже "тонкий", не володіє потужними заклинаннями атаки, з-за цього їм вкрай складно грати в PvE і PvP. Однак після складної прокачування ваші зусилля винагородяться - Жерців, як і Лицарів, вкрай мало на високих рівнях. Ви не будете чекати набору команди в будь-рейд більше хвилини.
  Гра TERA: класи, вибір кращого, огляди

  Берсерк

  Досить збалансований герой. Один з кращих класів в TERA Online для PvE з-за безлічі масових заклинань і атаки. Єдиний мінус - це повільні атаки, але вони компенсуються їх силою. Має важку броню і озброєний величезною сокирою.
  Берсерк незамінний в рейдах, коли необхідно вбивати безліч мобів на шляху до головного боса. В PvP зможе поборотися на рівних практично з будь-яким класом - все залежить від особистих умінь. Берсерк простий в освоєнні, тому багато гравців вибирають саме його.

  Маг

  Наш гайд по класах TERA Online дійшов до першого магічного персонажа. Маг являє собою класичного чарівника з будь-якої гри: максимальний збиток по цілі або площі, слабка броня і низька рухливість. У масових замісах і рейдах маг завжди знаходиться позаду основної групи і завдає шкоди здалеку. В PvP 1 на 1 досить слабкий без високого рівня навичок гравця - його легко контролювати і вбивати. В PvE легко справляється з монстрами у величезних кількостях, тому буде бажаним учасником будь-яких підземель.
  Гра TERA: класи, вибір кращого, огляди

  Лучник

  Завдає високий DPS, як і маг, але з допомогою фізичної шкоди. Клас небоеспособен в ближньому бою. Вам доведеться навчитися користуватися пастками, щоб комфортно почувати себе в бійках 1 на 1. У прокачуванні і проходження квестів герой не такий сильний, з-за малої кількості здібностей і посереднього шкоди, зате на максимальному рівні лучник є одним з найкращих ДД (скор. від damage dealer) в грі.

  Містик

  Ще один персонаж підтримки. На початкових рівнях може замінити Жерця, тому завжди швидко знаходить команду в рейд, але на пізніх стадіях гри роль класу відходить убік - лікуванням союзників більше займається Жрець, а Містик накладає бафи (тимчасові поліпшення характеристик).

  В одиночній грі Містику набагато простіше. У нього досить слабкі атакуючі здібності, що компенсується можливістю виклику міньйонів, які танкуют ворогів.
  Гра TERA: класи, вибір кращого, огляди

  Жнець

  Цей персонаж з'явився пізніше основних. У героя відразу задано 50 рівень, тому прокачування займає мало часу. Однак для цього необхідно мати в записі хоча б одного героя не нижче 40 рівня. Клас спеціалізується на середньої і дальньої дистанції ведення бою. Одягнений в легку броню, зброєю служать два серпа. Високий шкода наноситься ворогові за рахунок накладання DOT - тривалого шкоди, віднімає здоров'я за одиницю часу. Герой відмінно підходить для PvP через мобільності і потужних заклинань.

  Інженер

  З'явився разом з офіційною російською локалізацією. У поодиноких пригоди герой може похвалитися високим втратою по площі, але мінусом є низька виживаність. Ви повинні бути обережними в PvP, оскільки цей клас не дуже рухливий. Є одним з найбільш непопулярних класів в TERA Online. При цьому показує свою силу саме в рейдах, оскільки має великий DPS по одній цілі і здатний розчищати локації від великої кількості мобів.

  Крушітель

  Один з найпростіших персонажів в плані швидкості та зручності прокачування в соло. Володіє збалансованої виживаністю і втратою. У деяких рейдах може грати на позиції танка, що дуже вигідно у зв'язку з низькою популярністю Лицарів. Має важку броню, але б'ється з допомогою силових кулаків. Разом з виходом пробудження класів в TERA Online розробники додали мобільності за допомогою стрибків на далекі відстані.
  У рейдах може використовуватися в якості танка або ДД, тому пошук групи не буде тривалим.
  Гра TERA: класи, вибір кращого, огляди

  Шинобі

  Відрізняється високою втратою при виконанні ланцюжків заклинань. Зручний в масовому знищенні мобів, але при достатній акуратності, оскільки легка броня не захищає героя від сильних ударів. Вважається одним з найбільш "тонких" класів в грі. Якщо персонаж тривалий час не отримує збиток, то його атака збільшується. Найбільше підходить для виконання квестів і рейдів, але для PvP потрібно деякий час тренуватися.

  Валькірія

  Валькірія дуже зручна у соло-грі з-за великої шкоди за площею і досить непоганий виживаності. Є прикладом класичного ДД для будь-якого рейду. Володіє безліччю активних здібностей для масового утрати, тому легко впорається з натовпами ворогів за мінімальної підтримки.

  Який клас вибрати в TERA Online?

  Якщо ви віддаєте перевагу брати участь у всіх рейдах і облог, то ваш вибір - це лицарі, жерці, женці, містики. Танків і хиллеров дуже мало, тому ви завжди будете в центрі уваги. Якщо вам цікавий процес прокачування і проходження квестів, то вибирайте будь-ДД-клас близького чи далекого бою. На пізніх стадіях гри без знайомих або клану складно знайти групу для рейдів, але ігровий процес буде максимально видовищним і приємним.

  Популярі новини
  Загрузка...