Персонажі "Мортал Комбат": Кенши

287 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми познайомимо читачів і всіх захоплених геймерів з персонажем з Кенши "Мортал Комбат". Вперше герой з'явився в основної частини п'ятої серії під назвою "Смертельний Альянс". Через якийсь час Кенши (ще один варіант вимови — Кенси) знову з'явився в файтинг, ставши одним із додаткових персонажів у спеціальному DLC для MK 2011 (Mortal Kombat). Наступне повноцінне поява героя довелося на десяту частину серії під назвою Mortal Kombat X. Варто також відзначити мобільну версію MK: X, в якій персонажа охрестили Старшим Богом Кенши ("Мортал Комбат" X Mobile, оновлення 111).

Загальний опис

Відмінною особливістю Кенши є його сліпота. Незважаючи на свою недугу, персонаж володіє дивовижною силою і унікальними бойовими навичками, доведеними до досконалості завдяки загострилися органам почуттів. Сліпота Кенши дає йому ще одне унікальне перевагу перед супротивниками — несприйнятливість до атак, націлених на очі.


Персонажі "Мортал Комбат": Кенши
Під час бою персонаж воліє використовувати меч, в якому укладені духи предків. За сюжетом оригінальних хронологічний подій Кенши також здобув навички використання телекінезу, якому він навчився у Єрмака. Останній, у свою чергу, поділився своїми знаннями в знак подяки, так як Кенши врятував його від впливу Шао Кана. Слідом за телекінезом герой навчився і телепортації, яка стала можливою завдяки розвиненій силі думки.

Детальніше про бойові здібності

Кенши не може бачити, однак при цьому він володіє розвиненим слухом і дотиком. Крім відточених бойових прийомів рукопашного бою, герой також активно користується своїм мечем, в якому живуть душі його предків. Своїх опонентів Кенши вміє визначати за особливою енергії, що виходить з їх тел. Таким чином, персонаж здатний влаштовувати несподівані напади ще до того, як його помітить ворог.


Персонажі "Мортал Комбат": Кенши
Ми вже говорили вище про те, що Кенши несприйнятливий до атак, спрямованих на зір і про те, що він вміє миттєво переноситися (переміщуватися з одного місця в інше. Крім цього, герой може легко заплутати супротивника своїми уявними копіями, а також отримати контроль над мечем за допомогою телекінезу, завдаючи ударів на великій відстані. Всі вищевказані здібності перетворюють Кенши в небезпечного і по-справжньому непередбачуваного опонента.

Спеціальні прийоми

Під час бою Кенши може використовувати наступні спецприйоми:
 • Telekinetic Slam — персонаж використовує силу телекінезу на опонента і піднімає його над землею, після чого з силою кидає вниз;
 • Telekinetic Toss — Кенши використовує телекінез, щоб перекинути супротивника собі за спину;
 • Telekinetic Push — противник відкидається в сторону силою телекінезу;
 • Tele-Flurry — персонаж виконує кілька ударів, не рухаючись з місця, а противник в цей же час отримує шкоди;
 • Face Flat — Кенши вистачає свого опонента і стрибає з ним убік, впечатываясь в підлогу;
 • Mind Warp — персонаж моментально переноситься ближче до супротивника;
 • Meditation — герой злітає в повітря і приймає позу лотоса. Якщо хтось вирішить наблизитися до нього в цей момент, то його відкине убік, а сам Кенши повернеться на землю і продовжить бій.
 • Фаталіті

  Персонажі "Мортал Комбат": Кенши
  У "Мортал Комбат" у Кенши, як і у всіх інших персонажів, є кілька ефектних завершальних прийомів. Ось вони:
 • Telekinetic Crush — герой використовує свою силу думки, щоб підняти опонента в повітря і стиснути його тіло. В результаті цього фаталіті у жертви лопаються очі і ламаються практично всі кістки;
 • Telekinetic Tear — Кенши піднімає противника в повітря і розриває його на шматки;
 • Samurai Slash — герой використовує свій меч, щоб спочатку проткнути груди супротивникові, а потім витягнути його грудну клітку. Після цього він розриває її на частини;
 • Посічені кінці — герой відкидає в бік свій меч, а потім кидає на нього противника, розрубуючи того на дві частини;
 • Hara-Kiri (додатковий прийом, не зовсім фаталіті) — в кінці битви Кенши бере меч і розпорює власний живіт.
 • Як перемогти Кенши в "Мортал Комбат"

  А що, якщо не ми граємо за сліпого бійця, а наш супротивник? Якою повинна бути тактика в такому випадку? Радимо відштовхуватися від того, що ми вже знаємо про Кенши, і вибирати тільки ті атаки, які можна ставити в противагу його сильним сторонам.
  Персонажі "Мортал Комбат": Кенши
  Однією з потужних атак проти Кенши в "Мортал Комбат 9" і X вважається Вогненна куля — здатність бойового стилю "Пекельне полум'я" персонажа Скорпіон. Підійдуть також будь-які удари, які можуть вразити супротивника на відстані. Не забуваємо про те, що Кенши є далекобійним бійцем, тому намагаємося перетворити його стиль в нашу перевагу.

  Популярі новини
  Загрузка...