Як в КСС знизити пінг: інструкція

267 0 Новини високих технологій

При грі в онлайні в шутери важливим чинником для успіху є стабільне високошвидкісне підключення до Інтернету. Крім реакції самого гравця потрібно малий час відгуку і пінг. Якщо пінг постійно скаче або просто тримається на стабільно високому рівні, то ви будете відчувати дискомфорт при грі в онлайні. Всі інші гравці будуть швидше вас в кілька разів, а ви отримаєте від геймплея тільки роздратування і поганий настрій. А якщо мова йде про професійний кіберспорті, то подібна проблема може привести до поганих результатів у змагальних поєдинках. Давайте розберемося, як знизити пінг в КСС.

Як в КСС знизити пінг: інструкція

Від чого залежить пінг?

У Counter-Strike Source, як і в будь-якій онлайн грі, пінг залежить від ряду факторів. З ними ви можете ознайомитися нижче:
 • Проблеми з інтернет-з'єднанням на стороні користувача або провайдера.
 • Віддалений сервер і можливі проблеми з боку хоста.
 • Неполадки налаштувань самого підключення, які можна усунути в грі.
 • Неполадки підключення, на які неможливо вплинути.
 • У даній статті ми розглянемо ті дії, які допоможуть зменшити пінг. Почнемо з команд і налаштувань у самій грі.


  Як в КСС знизити пінг: інструкція

  Команди для пониження пінгу

  Ви можете вписувати команди в консолі всередині самої гри або в окремий файл з назвою config.cfg, який буде розташований в кореневому каталозі CSS. Вам необхідно вбити дані команди по черзі в консолі. Відкрити панель можна за допомогою клавіші "~". Але попередньо необхідно активувати цю опцію в налаштуваннях гри. Для цього зайдіть в налаштування головного меню і перейдіть в розділ "Клавіатура". Тут встановіть галочку біля пункту "Включити консоль" і збережіть зміни. Тепер у матчі ви можете активувати консоль клавішею "~". Після цього впишіть команди, представлені на скріншоті нижче.
  Як в КСС знизити пінг: інструкція
  Щоб ці конфігурації збереглися на постійній основі, їх необхідно записати у файл. Для цього зайдіть в папку csstrike, розташовану в кореневій директорії з грою, і запустіть файл з назвою config.cfg. Його можна відкрити навіть з допомогою простого текстового редактора, наприклад, "Блокнот". В кінці всього тексту необхідно вставити ті ж команди. Кожну з них записуйте з нового рядка. Тепер ви знаєте, як знизити пінг в КСС через консоль і файл конфігурації. Тепер необхідно розібратися, що означають всі команди, щоб ви могли самостійно вносити корективи. Розглянемо кожну з них більш детально.


  Як в КСС знизити пінг: інструкція

  Розшифровка

  Всього вам необхідно використовувати 3 команди, що впливають на зниження рейта:
 • rate - показник, що відповідає за встановлення верхньої межі вхідного трафіку;
 • cl_cmdrate - кількість оновлень при пересиланні від клієнта до сервера;
 • cl_updaterate - показник оновлень при пересиланні від сервера до клієнта.
 • Весь вхідний і вихідний трафік вказується в байт/сек. Значення необхідно вписувати через пробіл. За замовчуванням ми рекомендуємо виставити rate 30000 і 100 байт/сек для вхідного та вихідного потоку. З-за цих обмежень знизиться кількість переданих пакетів, а з ним зменшиться навантаження на мережу. Даний спосіб актуальний для тих, хто користується повільним Інтернетом. Особливо подібні проблеми трапляються при ADSL-підключення.

  Як вибирати значення rate?

  Якщо ви ставите неправильне значення rate в командах, то велика ймовірність появи "гальм". Не потрібно ставити максимальне значення, яке дорівнює швидкості вашого Інтернету. Показник повинен бути на 20-30 % нижче, ніж швидкість підключення.

  Додаткові функції

  Також можна додати команди, що обмежують кількість ФПС. Для цього необхідно приписати рядок fps_max в файлі конфігурації. Параметр найбільш актуальний при грі на досить слабких комп'ютерах. Якщо ваш пристрій спокійно тягне CSS на максимальних налаштуваннях графіки, то fps_max можна не додавати. Не варто випускати з уваги те, що на деяких серверах вас можуть попросити виставити інші значення, які відповідають налаштувань. Наприклад, переставити rate зі 100 на 66. У такому разі також потрібно змінити показник fps_max на 66 щоб не виникало проблем з підключенням і стабільністю. Тепер ви знайомі з командами, знижувальними пінг в КСС, і зможете спробувати виправити ситуацію. Якщо це не допоможе, то проблему слід шукати не у самій грі.
  Як в КСС знизити пінг: інструкція

  Перевірка з'єднання на комп'ютері

  Якщо зміна налаштувань гри не допомогло знизити пінг, то потрібно перевірити якість з'єднання з Інтернетом. Якщо ви користуєтеся ADSL, то кожна частка від загальної швидкості буде вкрай важлива. Тому обов'язково відключіть всі програми, які можуть використовувати трафік - торрент-клієнт, месенджери, системні служби оновлення і так далі. Великі перепади пінгу можуть викликати саме скачування файлів в реальному часі. Тому рекомендуємо зупинити всі завантаження або дочекатися їх закінчення, а потім приступати до гри в CSS.
  Якщо ви граєте з друзями, то краще всього для зв'язку використовувати Skype, а менш витратні програми. Наприклад, TeamSpeak або Olympus. Також варто провести тест швидкості, щоб переконатися, що Інтернет справний. Якщо швидкість нижче заявленої, то необхідно звернутися до провайдера. У деяких випадках знизити пінг в КСС v34 можна за допомогою перезавантаження Інтернету або модему. Але таке рішення кардинально не змінить положення справ, якщо несправність на стороні провайдера. Якщо у вас високошвидкісне з'єднання, яке працює стабільно без перепадів швидкості і затримок, то проблема явно полягає в самій грі, сервері або налаштуваннях. Рекомендуємо перевірити пінг на декількох серверах. Якщо високе значення зустрічається лише на певному, значить, краще всього перейти на інший сервер. Тепер ви знаєте, як знизити пінг в КСС в34 різними способами.

  Популярі новини
  Загрузка...