Razer Game Booster. Відгуки та огляд програми

106 0 Новини високих технологій

Якщо у користувача не ігровий комп'ютер, іграшки будуть йти дуже погано. Юзери щосили намагаються підняти продуктивність ПК програмним способом. Але не завжди це виходить. Є певна кількість утиліт, які (за заявами розробників) здатні змусити ПК і операційну систему працювати швидше. Одна з таких програм називається Razer Game Booster. Відгуки про неї неоднозначні. Чи зможе вона прискорити старий комп'ютер? Спробуємо розібратися.

Що це за програма?

Отже, Razer Game Booster - програма для "Віндовс", яка, в теорії, має підвищувати FPS (кількість кадрів в секунду) в іграх. Чим вище FPS, тим менше глюків і гальм. Принцип роботи у "Разера" простий: утиліта просто відключає непотрібні додатки, видаляє компоненти в автозавантаженні і відключає невживані служби перед запуском який-небудь вимогливою іграшки. Теоретично, такі дії повинні знизити навантаження на процесор і оперативну пам'ять комп'ютера і підвищити FPS в іграх.


Razer Game Booster. Відгуки та огляд програми
Програму завантажують і встановлюють ще й тому, що бренд Razer випускає досить якісну периферію для геймерів: миші, навушники, клавіатури і так далі. Природно, користувачі вважають, що такий шановний бренд не буде підсовувати юзерам потрібну утиліту. Але заковика в тому, що раніше програмний продукт називався IObit Game Booster. І від "Разера" тут тільки красивий лейбл і фірмова забарвлення. Так чи здатний Razer Game Booster 4245.0 відгуки про який ми розглянемо трохи пізніше, істотно збільшити FPS в іграх? Спробуємо розібратися.
Razer Game Booster. Відгуки та огляд програми

Здатний допомогти Razer Game Booster?

Отже, "ігровий режим" утиліти представляє собою просте відключення всіх працюючих в тлі програм і невикористовуваних служб. Теоретично це повинно підвищити частоту кадрів. Навіть якщо відключити всі невикористовувані компоненти вручну. А ось при використанні Game Booster все не так райдужно. Тести показали, що FPS або не збільшується, або зменшується. Чому так виходить?Справа в тому, що Razer Game Booster (програма для ігор на "Віндовс 7"), звичайно, відключає невживані служби і завершує фонові процеси, але сама споживає величезну кількість оперативної пам'яті. Тому приросту взагалі немає (на потужних комп'ютерах) або, навпаки, спостерігається зниження продуктивності (на старих ПК). А що говорять користувачі про даному додатку? Розглянемо відгуки тих, хто вже спробував.


Razer Game Booster. Відгуки та огляд програми

Позитивні відгуки

Отже, розглянемо відгуки тих, хто встиг скористатися програмою. Це необхідно для того, щоб зрозуміти, чи багато коштує дана утиліта Razer Game Booster. Відгуки позитивного характеру залишені тільки тими, хто поняття не має, як відключати служби та фонові програми вручну. Однак і вони не спостерігали суттєвого підйому FPS. Максимум приріст становив 2-3 кадру в секунду. При цьому програма пожирала тонни оперативної пам'яті. Але юзерам подобалося, так як не потрібно нічого робити самим. Програма удостоїлася похвали в плані інтерфейсу. Він дійсно вражає, так як виконаний у фірмових кольорах "Разера": зелений і чорний. Також користувачів порадував російську мову в інтерфейсі. В плані оформлення та інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу у утиліти все в порядку. Якби вона ще адекватно працювала Але перейдемо до негативних коментарям.
Razer Game Booster. Відгуки та огляд програми

Негативні відгуки

Однак багато і негативних коментарів на адресу Razer Game Booster. Відгуки такого характеру з'являються не дарма. Це означає, що з програмою щось не так. На що скаржаться люди? Головним чином на те, що "Разер" - абсолютно даремна утиліта, яка тільки навантажує ПК. В якості аргументів люди демонструють виміри FPS до і після використання "прискорювача ігор". Як правило, кількість кадрів в секунду або не відрізняється від "стокового", або виходить менше стандартного. Також багато хто помітив, що після установки утиліти від "Разера" зросло навантаження на процесор і оперативну пам'ять. Причому так, що навіть операційна система почала гальмувати. Взагалі, у користувачів багато питань до Razer Game Booster. Але найважливіший з них звучить очікувано. Як могла компанія з світовим ім'ям і чудовою репутацією випустити такий непотрібний і навіть небезпечний продукт? Відповідь проста: його випустила компанія IObit. А "Разер" просто придбала права на продукт, вважаючи його перспективним. От і вся загадка. Можливий і такий варіант, що відомий виробник аксесуарів для геймерів просто заплатив компанії IObit за рекламу. Тому в такому сумнівному додатку і використовуються фірмові кольори утиліти "Разер" і її логотип. У будь-якому випадку користувачам не легше від таких пояснень.

Висновок

Отже, вище була розглянута утиліта Razer Game Booster. Відгуки користувачів, які її вже спробували не можна назвати доброзичливими. Переважна більшість користувачів вважають утиліту бесполнезной і навіть небезпечною. Вона не тільки не підвищує кількість кадрів в секунду в іграх, але і здатна його зменшити. А ще вона добре навантажує процесор і оперативну пам'ять навіть у режимі простою. У загальному і цілому використовувати даний програмний продукт не рекомендується. Користі від нього ніякої не буде. Тільки шкоду. Програма явно з розряду "фейкових".

Популярі новини
Загрузка...