Палички-виручалочки в "Зомбі Фермі": як добути і для чого вони потрібні?

163 0 Новини високих технологій

Онлайн-гра "Зомбі Ферма" дуже популярна в таких соціальних мережах, як "Однокласники", "Мій Світ", "Фейсбук" та інші. Вперше вона з'явилася у "ВКонтакте" в кінці 2010 року. Симулятор ферми швидко набирав обертів і став популярним, у нього з'явилися шанувальники по всьому світу, що не дивно, адже гра перекладена на 11 мов. У 2015 році в неї грало понад 28 млн користувачів з усього світу. В "Зомбі Фермі" існує безліч різних об'єктів і поліпшень, які дозволяють значно покращити гру, зробити її набагато цікавіше. Один з таких об'єктів - паличка-виручалочка. Отже, як її добути в грі?

Палички-виручалочки в "Зомбі Фермі": як добути і для чого вони потрібні?

Як в "Зомбі Фермі" зробити паличку-виручалочку?

Паличка-виручалочка в "Зомбі Фермі" видобувається досить просто. Існує два способи. Перший варіант - зварити потрібну річ у кухарів. Але для цього потрібні спеціальні інгредієнти. Вам потрібно буде зібрати:


 • Яблучний мак (10 штук).
 • Фольгу (1 штука).
 • Зібрані елементи необхідно віднести кухарям, і ті створять з них чарівну паличку-виручалочку, але тільки одну штуку. А як же отримати більше? Є інший спосіб, що дозволяє за раз отримати цілих п'ять паличок-рятівниць в "Зомбі Фермі". Така кількість чарівних речей можна створити в Серйозному котеджі. Для цього вам знадобиться:
 • Фольга (1 штука).
 • Секвойя (1 штука).
 • Після того як ці інгредієнти будуть зібрані, вирушайте в Серйозний котедж і створіть там п'ять паличок-рятівниць. Не забувайте обмінювати зібрані колекції. За це теж можна отримати цілий набір потрібних елементів. Наприклад, за повністю зібрану "Пекельну колекцію" ви можете отримати в нагороду 15 паличок-рятівниць. Також їх можна отримати, проходячи завдання в грі. Уважно стежте за тим, яка нагорода дається за проходження того чи іншого квесту.


  Тепер ви знаєте, як дістати магічні палички-виручалочки в "Зомбі-Фермі". А тепер не зайвим буде дізнатися, для чого вони потрібні?
  Палички-виручалочки в "Зомбі Фермі": як добути і для чого вони потрібні?

  Способи застосування

  В "Зомбі Фермі" паличка-виручалочка потрібна для того, щоб при її допомозі викопувати у себе вдома скарби. Достатньо клікнути на дерево або камінь, щоб отримати різні ресурси або предмети з колекцій. Це дуже зручно, адже не потрібно заходити в гості до сусідів і там шукати скарби. Тепер вони ховаються у вас на ділянці! Пам'ятайте, що ви чаклуєте паличками-выручалочками в "Зомбі-Фермі" не більше 500 разів на добу. Як тільки ви вичерпаєте цей ліміт, чарівні інструменти стануть недоступними для використання. В цьому випадку скористатися ними можна буде на наступний день. Всі невикористані палички будуть зберігатися у вашому багажі і нікуди не пропадуть.
  Палички-виручалочки в "Зомбі Фермі": як добути і для чого вони потрібні?

  Як використовувати палички-виручалочки

  Але як же користуватися паличками-выручалочками в "Зомбі-Фермі"? Це досить просто: відкрийте меню опцій, що розташоване в правому нижньому кутку монітора. Там повинні бути такі функції, як "Видалити", "Пересунути" та інші. Серед них повинна бути функція "Виручити", розташована в самому верху списку. Наведіть курсор миші на потрібний предмет, відкрийте меню і клацніть кнопкою прямо на опцію "Виручити". Все повинно вийти. Ось і все, що ви дізналися про те, як користуватися паличками-выручалочками в "Зомбі-Фермі". Приємної вам гри!

  Популярі новини
  Загрузка...