Acer Aspire 5349. Невеликий огляд

80 0 Новини високих технологій

Сучасні ноутбуки зараз коштують досить дорого, впливає криза. Але ніхто не заважає придбати лептоп минулих років. Багато моделі все ще актуальні, хоч вони і бюджетні. Яскравим прикладом може служити Acer Aspire 5349. Цей лептоп ще здатний нормально працювати, його потужності вистачить як мінімум на один рік або на два. Як би те ні було, це гідний апарат від "Асер". Цей виробник славиться своїми якісними продуктами. Розглянемо цей ноутбук докладніше.

Acer Aspire 5349. Невеликий огляд

Основні технічні характеристики

Отже, що можна сказати про лептопі Acer Aspire 5349? Характеристики його не особливо крути, але це і не дивно. Ноутбук був випущений в 2015 році. І вже тоді він вважався бюджетним. На борту лептопа розташувався процесор Intel Celeron B815 вже тоді цей камінь не відзначався продуктивністю. Проте в сучасних реаліях він цілком підходить для веб-серфінгу, роботи і не дуже вимогливих ігор. В якості графічного адаптера використовується вбудоване в процесор ядро Intel GMA HD 3000. Що можна сказати про цю відеокарту? В танки пограти точно не вийде. Зате можна буде без проблем подивитися фільм в Full HD. З мультимедійними можливостями у лептопа все в порядку.


Acer Aspire 5349. Невеликий огляд
Далі. Оперативна пам'ять Acer Aspire 5349 представлена одним модулем від Hyundai з об'ємом 2 гігабайти, що не особливо багато. А найсумніше те, що слота під другий модуль на материнській платі немає взагалі. Це не дозволяє швидко додати "оперативки". Також не можна буде змусити пам'ять працювати у двоканальному режимі. В цьому плані наростити продуктивність не вийде. Для зберігання даних користувача використовується механічний жорсткий диск Western Digital з об'ємом 320 гігабайт, для бюджетного лептопа вистачить і такого. Решта не так важливо: порти USB, Wi-Fi, Bluetooth, привід дисків і непоганий екран на 15 дюймів з роздільною здатністю HD+ (1366 на 768 точок). На заводі на лептопі була встановлена Windows 7 Home Edition 64 біта. При бажанні можна встановити на нього і "десятку". Але працювати з нею він буде з рук геть погано, позначиться нестача оперативної пам'яті.


Зовнішній вигляд і дизайн

У плані дизайну Acer Aspire 5349 теж не вражає. Він виглядає точно так само, як переважна більшість бюджетних лептопів 2015 року: дешевий пластик і стандартний корпус. Виділяє його з мільйона пристроїв такого ж плану тільки дуже якісна збірка. Немає ніяких зазорів, щілин. При стисненні корпус не скрипить. Під час експлуатації нічого не відвалюється. Кришка надійно кріпиться до основного корпусу. Загалом, зібраний ноутбук добротно.
Acer Aspire 5349. Невеликий огляд
Що стосується клавіатури, то вона в Acer Aspire 5349 використовується з кнопками острівкового типу з малим ходом клавіш. Мембранна клавіатура, але дискомфорту при роботі не відчувається. Також є цифровий блок, який покликаний полегшити користувачеві роботу з електронними таблицями. Такий зовнішній вигляд Acer Aspire 5349. Драйвера для Windows 7 до речі, можна знайти на офіційному сайті виробника. Ця модель до цих пір підтримується завдяки виробнику.

Висновок

Отже, ми розглянули бюджетний ноутбук з минулого - Acer Aspire 5349. Що можна сказати про цьому пристрої? Це відмінний ноутбук для тих, хто не любить комп'ютерні ігри. Його потужності все ще вистачає для роботи і деяких мультимедійних розваг. Але головне - він коштує небагато, оскільки і в свій час був міцним бюджетником.

Популярі новини
Загрузка...