Сангвиний - примарх "Кривавих Ангелів". Warhammer 40000

401 0 Новини високих технологій

Одним з найбільш відомих персонажів фантастичної всесвіту "Вархаммер" є Сангвиний. Відважний примарх, засновник легіону, не раз змінював хід історії, безстрашний воїн і надійний син Імператора, він залишив величезний слід в фантастичної всесвіту. На жаль, в іграх "Вархаммер 40000" він не згадується, тому багато шанувальників ігрового світу нічого про нього не знають.

Особливості примарха

Найвизначнішою особливістю, якою міг похвалитися Сангвиний, були величезні білосніжні крила, що роблять його схожим на справжнього янгола. Їх він отримав в момент, коли боги Хаосу за всій галактиці розкидали немовлят, яким судилося стати могутніми прімархами. Проходячи через варп, багато отримали певні відхилення. Сангвиний придбав рудиментарні крила, а також здатність іноді бачити майбутнє. По суті він став псайкером-оракулом.


Сангвиний - примарх "Кривавих Ангелів". Warhammer 40000
Зовнішній вигляд примарха Сангвиния, як описують історики фантастичного світу, відрізнявся буквально божественною красою. Світле волосся, ідеальні риси обличчя – він міг вважатися справді найкрасивішим з примархів. Зрозуміло, при цьому він мав величезний для людини зростання, володів неймовірною силою.

Коротка біографія

В результаті атаки богів Хаосу всі немовлята-примархи були розкидані по різних планетам – у Імператора пішло чимало років, щоб знайти їх всіх. Немовля Сангвиний опинився на планеті Баал – похмурою, пустельній, ураженої радіацією. Населяли Баал дикі люди, які не знали писемності, не мали культури. Зате вони чудово розбиралися в мутаціях, які були нерідкими на цій планеті із-за високого радіаційного фону. Плем'я, яке знайшло його, пишалася своєю чистотою і відсутністю мутацій, невипадково вона навіть взяла назву Чиста кров. Виявивши в воронці впав немовляти з крилами (пізніше це місце назвуть "Місце Падіння ангела"), старійшини були впевнені, що мають справу з мутантом. З'явилося навіть пропозицію прикінчити його, як надходили в племені з усіма мутантами. Однак в образі немовляти було щось таке, що його вирішили залишити в живих. І згодом не пошкодували.


Ріс примарх дивно швидко. У тритижневому віці він обігнав по зростанню трирічних дітей. Саме в цей час Сангвиний вбив величезного вогняного скорпіона, просто розірвавши його голими руками. А до року дитина більше нагадував дорослого чоловіка, що ввійшов в пору свого розквіту. Розвивалися і крила – вони стали величезними, дозволяли прімарху вільно літати, чим ще більше зміцнили авторитет в племені. Як і всі діти Імператора, Сангвиний володів неймовірним умінням пристосовуватися до негативних зовнішніх умов. На Ваала рівень радіації у багатьох місцях був смертельним. Однак примарх Сангвиний спокійно відвідував їх, не використовуючи захисний костюм – звичайна радіація не могла заподіяти йому шкоди. До того ж він володів неймовірною фізичною силою – трощив скелі голими руками. Завдяки мудрості, далекоглядності і шляхетності досить швидко встав на чолі племені, привівши його до кращих часів, які воно тільки знало.
Плем'я зберігало і передавало випадок, дозволив виявити його дивовижну сутність. Одного разу Чиста кров зіткнулася з величезною ордою мутантів. Сангвиний, вихований у дусі ненависті до відхилень, був настільки розлючений, що в ньому пробудилася міць примарха. Навколо голови засвітився німб, і він кинувся в атаку. Поодинці борючись проти ста великих смертельно небезпечних мутантів, він вийшов без єдиної подряпини, зайвий раз підтвердивши своє божественне походження.

Зустріч з Імператором

Імператор дослідив весь доступний сектор всесвіту, шукаючи загублених синів. Добрався він і до Баала, де до цього часу правил примарх Сангвиний. Спочатку він висадився на місяці Баала – Секундусе. Звідси Імператор попрямував на Раду Чистої крові – Сангвиний виголошував промову перед своїми вірнопідданими.
Сангвиний - примарх "Кривавих Ангелів". Warhammer 40000
Багато хто відзначає його дивовижну мова. Розмовляючи з звичайними людьми, він ніби ділився з ними своєю силою і чистотою. Зачувши його мова, люди ставали кращими, переймалися вірою у світле майбутнє. Ледь побачивши Сангвиния, Імператор розпізнав у ньому свою плоть і кров. Примарх теж не сумнівався в спорідненні з великим завойовником і мислителем. Деякі інші сини, не бажаючи вірити, що хто-то перевершує їх у силі та військовому мистецтві, вступали в бій з Імператором. Але не Сангвиний. З першого ж погляду він визнав батька, підійшов, впав на коліна і заридав. У місцях, куди на неживий пісок падали сльози примарха, розквітали дивовижні алебастрові квіти.
Володіючи даром передбачення, Сангвиний зміг побачити майбутнє таким, яким його планував зробити Імператор. Людство увійшло б в еру процвітання, а його вороги були переможені. Щиро повіривши в можливість цього, примарх став, мабуть, самим вірним з помічників Імператора.

Загибель примарха

Загинув він, як і належить великому воїну, в бою. Цьому присвячена окрема книга "Мстивий дух" (автор Грем Макнілл) – за назвою космічного корабля, де розігралася трагедія.
Сангвиний - примарх "Кривавих Ангелів". Warhammer 40000
Сангвиний з самого початку Єресь Хоруса готовий був виступити проти брата, знаючи, що той неправий. І ось на величезному стародавньому лінкорі Сангвиний і Хорус зійшлися у смертельному поєдинку. Володіючи даром передбачення, примарх не міг не знати, чим закінчиться битва двох могутніх братів. Але разом з тим він вірив, що тільки його жертва дозволить Імператору здобути перемогу над відступником.
Сангвиний - примарх "Кривавих Ангелів". Warhammer 40000
Останнім ударом Сангвиний пробив потужну броню Хоруса, а також трохи затримав брата, дозволивши Імператору дістатися до місця битви. Саме через цю тріщину в силових обладунках правитель Імперії зумів вразити зрадника, хоча і сам був смертельно поранений. Однак смерть Хоруса породила паніку в рядах поплічників Хаосу, що дозволило розбити військо.

Легіон "Криваві ангели"

Варто розповісти, що Сангвиний був примархом "Кривавих ангелів" – дев'ятого легіону відважних астартес, що билися в сотнях боїв по всій фантастичної всесвіту. Адепти набирали на планеті, де виріс і змужнів Сангвиний – на Ваала, жорстокому, просякнутому радіацією світі. Кожен з них повинен пройти серйозний відбір, щоб довести, що він гідний поповнити собою армію легендарного ватажка. В першу чергу це випробування сили волі, витривалості і кмітливості.

Виконали всі завдання піддаються імплантації геносемені. Деякі після цього гинуть, а ті, що вижили зазнають серйозних змін. Їх зростання збільшується до 2-25 метрів, м'язи стають твердими, як сталь. Голими руками вони здатні перевернути легкий танк, а ударом кулака - пробити бетонні стіни. Саме астартес є надією і опорою Імперії.
Сангвиний - примарх "Кривавих Ангелів". Warhammer 40000
В період перетворення майбутні космодесантнікі сплять. Їм пам'ять транслюють події з життя Сангвиния. Завдяки цьому вони просочуються його священною силою, тягою до високих ідеалів, що робить воїнів стійкими перед різними спокусами, відважними і безкомпромісними.

Особливості легіону

Силові обладунки легіону пофарбовані в криваво-червоний колір, а священна аквіла нанесена чорним. Всі воїни, що входять в цей легіон космічного десанту, відрізняються красою, витонченістю смаку. Високі, з правильними рисами обличчя, вони втілюють красу і високу духовність астартес.
Сангвиний - примарх "Кривавих Ангелів". Warhammer 40000
Є неперевершеними експертами по звільненню планет, чудово проводять десантні операції. Дуже небагато легіони перевершують їх в рукопашному бою.

Прокляття Чорної люті

Всі космічні десантники "Кривавих ангелів" несуть у собі відбиток душі Сангвиния. На жаль, разом з його кров'ю вони успадкували і Чорну лють. З невстановлених причин старі, досвідчені воїни іноді можуть відчути всю ту біль, яку відчув засновник ордену – фізичну від смертельного поранення і духовну від того, що змушений битися з братом, якого завжди любив і поважав.
Повного викорінення Чорна лють практично не піддається. У цей час хворий представляє небезпеку для всіх оточуючих, так як перетворюється в берсерка. Лише деякі астартес, пройшовши курс лікування, можуть повернутися в лад.

Пам'ять про героя

Про примархе Сангвинии пам'ятають всі жителі Імперії. Адже принесена ним жертва дозволила вбити Імператора Хоруса, припинити жорстоку громадянську війну. Тому шанують його майже так само, як самого правителя імперії.
Сангвиний - примарх "Кривавих Ангелів". Warhammer 40000
Похований Сангвиний на планеті Баал, де його вірні шанувальники цілодобово здійснюють священні обряди. Хоча з моменту смерті минуло близько 10 тисяч років, його як і раніше вважають святим. Іменем Сангвиний часто називають дітей. По кількості каплиць, присвячених йому, примарха обходить тільки сам Імператор. Крім того, в день загибелі Сангвиния в Вархаммере щорічно відзначається Сангвинала – день, коли нащадки згадують його героїчні діяння.

Висновок

Наша стаття підійшла до кінця. Тепер ви більше знаєте про великого примархе Сангвинии, його особливості та героїчному шляху, а також розібралися з тим, яку спадщину і пам'ять він залишив у віках.

Популярі новини
Загрузка...