В Point Blank або Lineage сталася помилка програми з номером 726? Є рішення!

129 0 Новини високих технологій

Шанувальники ММО-ігор відмінно знають, що час від часу трапляються помилки, які не дають запустити гру. І добре, якщо б вони стосувалися самої іграшки. А то зазвичай "лається" супровідний додаток від того або іншого сервера. Особливо сильно страждають любителі Point Blank і Lineage, оскільки саме додаток від 4Game часто вилітає і "свариться" на неіснуючі проблеми. Приміром, найулюбленіша фраза цього додатка звучить так: "Сталася помилка програми з номером 726". І ніяких роз'яснень. Ламай голову: що це за помилка, що треба робити Ми спробуємо виправити цю помилку і таки запустити улюблену іграшку.

В Point Blank або Lineage сталася помилка програми з номером 726? Є рішення!

Що це за помилка?

Якщо з'явилося повідомлення "помилка програми з номером 726", то це означає, що з якихось причин фірмовий додаток від 4Game не може завантажити конфігураційний файл гри. Що це за файл такий? А той самий, в якому зберігаються дані конфіги. У тому числі ім'я сервера, відомості про збережень і інша потрібна інформація. Але головне - реалмлист сервера. Без нього підключення неможливо. Довантажити цей файл вручну ніяк не вийде, оскільки він скачується з ігрового сервера. І у вільному доступі немає. От і мучаться нещасні гравці, намагаючись знайти інформацію про те, як обійти помилку програми з номером 726. Способів декілька. І вирішити цю проблему можна. Але спочатку потрібно визначити причини проблеми.


Причини виникнення помилки

Отже, при запуску Point Blank помилка 726 може з'явитися з-за наступних факторів:
 • Робота антивіруса. Справа в тому, що будь-антивірус вважає дії клієнта 4Game підозрілими (і не без підстав). В результаті він просто блокує утиліту. Або взагалі видаляє виконуваний файл програми.
 • Проблеми з підключенням до інтернету. Оскільки конфіги завантажуються з сервера, то при наявності проблем зі з'єднанням завантаження не може бути здійснена. Тому і виникає помилка 726.
 • "Криве" додаток. Досить ймовірно, що установник фірмового додатка від 4Game виявився битим. Тому деякі файли виявилися пошкоджені, що і викликало дану помилку при спробі запуску.
 • Блокування брандмауером Windows. Часто цей компонент операційної системи має дуже жорсткі настройки безпеки і блокує все, що вважатиме шкідливим.
 • Все перераховане вище - найпоширеніші причини виникнення згаданої помилки додатки 726. Радує те, що вирішити проблему не становить праці. Потрібно просто знати, що робити. Отже, розберемо основні способи вирішення проблеми.


  В Point Blank або Lineage сталася помилка програми з номером 726? Є рішення!

  Відключаємо захист антивірусу

  Цей варіант підходить у тому випадку, якщо причина появи напису "помилка програми з номером 726" - саме встановлений антивірусний продукт. Слід відключити захист антивірусу і спробувати знову запустити додаток. У НОД32 наприклад, захист відключається простим кліком правою кнопкою миші по значку програми в системному треї. Там буде напис "Тимчасово вимкнути захист". Ось по ній і потрібно клікнути. Якщо помилка виникає і після цього, то це означає, що антивірус встиг-таки серйозно вразити файли програми. Рекомендується повторно встановити утиліту. Але тільки з повністю відключеному захистом. Тоді все точно має запуститися. Взагалі, захист антивірусу рекомендується відключати при установці будь-яких додатків такого плану. Багато "лаються" навіть на вироби "Близзардов". Хоча звідки там віруси?
  В Point Blank або Lineage сталася помилка програми з номером 726? Є рішення!

  Перевіряємо підключення до інтернету

  Часто причиною виникнення 726 помилки в Lineage є відсутність підключення. Перевірити наявність з'єднання просто: достатньо поглянути на системний трей "Віндовс". Якщо там буде біля значка з'єднання жовтий знак оклику, то це означає, що підключення немає. Може трапитися і так, що відповідного символу немає. Тоді потрібно просто запустити веб-браузер і спробувати завантажити перший-ліпший сайт. Якщо нічого не вийде, то матимемо проблеми із з'єднанням. У цьому трапляється рекомендується покласти грошей на рахунок або звернутися до провайдера. Як тільки з'єднання з'явиться, можна буде спробувати запустити програму знову. Якщо проблема була пов'язана з відсутністю інтернету, то програма запуститься. А якщо ні, тоді проблема зовсім в іншому.
  В Point Blank або Lineage сталася помилка програми з номером 726? Є рішення!

  Переустанавливаем додаток

  Якщо все вищеперелічене не допомогло і напис "помилка програми з номером 726" продовжує з'являтися з завидною завзятістю, то явно проблема в самому додатку від 4Game. Копати вручну і з'ясовувати, які файли пошкоджені - дурне діло. Їх занадто багато. Рекомендується завантажити інсталяційний файл програми і заново його інсталювати. Але перед цим потрібно видалити стару. До речі, під час установки відключайте антивірус. Навіть той, який поставляється з "Віндовс 10". Він хоч і "дірявий", але програму від 4Game точно не пропустить і знову вб'є який-небудь виконуваний файл. Взагалі ж, щоб більше не було таких проблем, пробуйте грати на інших серверах. За словами юзерів, так буде набагато простіше. Далеко не всі страждають манією скрізь просувати "фірмові" програми.
  В Point Blank або Lineage сталася помилка програми з номером 726? Є рішення!

  Змінюємо налаштування брандмауера

  Якщо все вищеперелічене вже виконано (в тому числі встановлено новий додаток), а напис "помилка програми з номером 726" все ще на місці, то варто перевірити налаштування брандмауера Windows. Відкриваємо "Панель управління" і клацаємо пункт "Брандмауер Windows". В колонці зліва натискаємо на "Увімкнення та вимкнення брандмауера Windows". Тепер скрізь відзначаємо пункти "Відключити брандмауер" і натискаємо на кнопку "ОК". Пробуємо запустити додаток 4Game. Тепер-то він точно має працювати. А брандмауер можна і не включати. Насправді це зовсім непотрібне додаток. А якщо у вас встановлений ще і антивірус, то необхідність у використанні штатних компонентів безпеки "Віндовс" і зовсім відпадає. Сторонні продукти справляються із захистом комп'ютера куди краще, ніж вироби хлопців з "Майкрософт".

  Висновок

  Тепер ви точно зрозуміли, що означає напис "помилка програми з номером 726". Ця проблема пов'язана з неможливістю завантаження конфігураційного файлу з ігрового сервера. Причин тому може бути декілька. Проте всі вони легко вирішувані підручними засобами. Потрібно тільки виконувати все по інструкції. І тоді напевно вийде запустити улюблену іграшку. Алгоритм дій докладно розписаний вище. Дерзайте!

  Популярі новини
  Загрузка...