"ГТА 5", "Пограбування ювелірного магазину": проходження місії

208 0 Новини високих технологій

"ГТА 5" вийшла на рідкість багатогранною і цікавою в плані вивчення відкритого світу. У "ГТА 5" "Пограбування ювелірного магазину" - це одне з безлічі сюжетних завдань, які не є повністю лінійними.

Сюжет

В одиночному режимі досить непогано опрацьований сюжет, а в "ГТА 5" місія пограбування ювелірного магазину є сюжетною. Справа в тому, що в одного з трьох ігрових персонажів, Майкла, з'явилися проблеми, які пов'язані з великим грошовим боргом перед серйозною людиною.
"ГТА 5", "Пограбування ювелірного магазину": проходження місії
Щоб упоратися з поставленим завданням, головний герой звертається за допомогою до якогось Лестеру, який виявляється старим товаришем Майкла. Лестер пропонує йому пограбувати ювелірний магазин, таким чином, зірвати куш і розплатитися з боргом.


Перший етап

Почати проходження в "ГТА 5" "Пограбування ювелірного магазину" варто з розвідки місцевості. Для початку необхідно сфотографувати систему безпеки. Допоможуть в цьому спеціальні окуляри з функцією прихованої камери.
"ГТА 5", "Пограбування ювелірного магазину": проходження місії
Після цього потрібно надати Лестеру всю здобуту інформацію і об'їхати квартал до будівництва. Діставшись до неї, можна забратися через будівництво на дах, де маркер вкаже на місцезнаходження найвищої точки, звідки видно вентиляційну шахту. Потім в хід йде фотоапарат і можна відправляти дані Лестеру. Такої кількості інформації цілком достатньо, щоб компаньйон Майкла зміг надати план для ідеального пограбування ювелірного в "ГТА 5".

Варіант безшумного пограбування

У разі тихого пограбування ювелірного в "ГТА 5" Лестером буде запропоновано план, в якому ключовим аспектом є занурення в несвідоме стан всіх мешканців банку шляхом використання газу.


"ГТА 5", "Пограбування ювелірного магазину": проходження місії
Для цього знадобиться звернути увагу на міні-карту, на якій буде відображено фургон з газовими гранатами. Щоб оволодіти ним, потрібно ліквідувати водія, захопити фургон і пригнати до місця призначення. Проте зробити це непросто, так як гравця буде переслідувати поліція, яку необхідно скинути з хвоста. У "ГТА 5" за пограбування ювелірного магазину можна отримати золоту нагороду. Для цього необхідно розстріляти двері фургона так, щоб гранати самі випали звідти. Далі потрібно викрасти з порту Лос-Сантоса фургон дезінфекції, який перебуває під охороною. Для отримання золотої нагороди потрібно провести викрадення непомітно, а якщо нагорода не потрібна, то доведеться позбавлятися від поліції. Як і в попередньому варіанті, фургон варто відвезти до місця призначення. Після того як всі складові були зібрані, можна приступати безпосередньо до самого пограбування. Вибравши Франкліна, гравцеві потрібно пройти до вентиляції і закинути туди газову гранату. Далі вся угруповання проникає в магазин без єдиної жертви і тихо-мирно обчищає прилавки, не привертаючи уваги. Поліція відразу почне наздоганяти, як тільки всі члени групи осідлають мотоцикли. Ось тут варто бути насторожі, адже якщо будь-який з компаньйонів розіб'ється, гравцеві доведеться миттєво піднімати його сумку, щоб куш не був маленьким. Якщо важко впоратися з керуванням, тут на допомогу може прийти здатність Франкліна, яка полягає в уповільненні часу.

Пограбування з "фанфарами"

Для тих, хто бажає привнести трохи хаосу в світ "ГТА 5", пограбування ювелірного магазину можна виконати за старим методом, тобто взяти зброю і навести шереху. Спочатку варто роздобути гвинтівки, наводку на які надасть той же Лестер. Зброя буде розташовуватися в фургоні військ спеціального призначення. Ліквідувавши супутні перешкоди, гравець зможе викрасти фургон, відірвавшись при цьому від настирливої поліції.
"ГТА 5", "Пограбування ювелірного магазину": проходження місії
Після цього можна одягати маски і сміливо вриватися в магазин, погрожуючи відвідувачам зброєю і змітаючи все з прилавків. Далі, як і в попередньому варіанті, йде гонитва на мотоциклах, яку слід провести дуже обережно, інакше доведеться починати місію спочатку.

Причини для перезапуску місії

Місію доведеться проходити спочатку в тому випадку, якщо кого-небудь з компаньйонів затримає поліція або він просто помре під час погоні. Також місія буде вважатися провалену, якщо гравець втратить всі газові гранати до проникнення у вентиляцію. Майкл повинен встигнути вийти з магазину до того, як спрацює сигналізація. У цьому може допомогти хороший хакер, завдяки якому у банди буде більше часу на пограбування і втечу. Франкліну не варто відставати від інших під час погоні на мотоциклах. Для коригування водіння краще скористатися спеціальним навиком.

Популярі новини
Загрузка...