Симулятор ферми на ПК: кращі представники жанру

208 0 Новини високих технологій

Симулятор фермерського господарства залучають широку аудиторію. Цікаві такі додатки як дорослим, так і дітям. В таких іграх передбачені елементи економіки, аркади і симулятора водіння. Також людині необхідно стежити за своїм урожаєм. В іншому випадку всі посіви можуть зіпсуватися. Крім цього, в іграх необхідно стежити за тваринами.

Серія Farming Simulator

Симулятор ферми на ПК: кращі представники жанру
Видавець Giants Software робить відмінні симулятори ферми на ПК. В них можна грати не тільки з комп'ютера, але і з приставки. Головна особливість програми - це відкритий світ. У грі користувачеві необхідно вести фермерську діяльність. У цей перелік входить вирощування сільськогосподарських культур, ліси, виробництво різних носіїв енергії та розведення тварин. За допомогою цього людина може отримувати прибуток і покращувати техніку та будівлі на фермі. В симулятор ферми на ПК можна грати нескінченно. Межі в досягненнях тут немає.


Найкращий представник від розробників - Farming Simulator 2017. Ця гра побила рекорди по скачуванню на Steam і стала найпопулярнішим симулятором. У ній є практично всі види популярної техніки, прототипи яких існують у реальному світі. У цій версії поліпшена графіка, фізика і текстури. Розробники детально пропрацювали освітлення і тіні. У грі є зміна дня і ночі.

Серія ігор Farm Frenzy

Симулятор ферми на ПК: кращі представники жанру
В російському варіанті цей твір називається "Весела ферма". Серед ігор – симуляторів ферми вона виділяється своєю графікою і геймплеєм. У користувача є невелика ферма, яку необхідно розвивати. Впоратися з керуванням може кожен гравець, в ній зручний інтерфейс і є навчання. До особливостей програми відносяться:


 • Невелика ігрове поле. Стежити за всіма працюючими будівлями нескладно. Однак необхідно вибирати тактику гри.
 • Логічне мислення у геймплеї. Гравцеві потрібно раціонально витрачати ресурси для успішної гри. Також необхідно вчасно посадити траву та збирати врожай.
 • Для управління потрібна тільки миша.
 • Заохочення. Найбільш успішні гравці нагороджуються медалями.
 • Цей симулятор буде цікавим для аудиторії різного віку. Всі дії інтуїтивно зрозумілі для будь-якого користувача. Також "Весела ферма" заманює своєю динамічністю.

  Гра Farm Together

  Симулятор ферми на ПК: кращі представники жанру
  Вийшов цей симулятор в 2018 році. Вона являє собою тривимірну гру з мальованої графікою. Це додає їй особливу атмосферу. Користувач може виконувати всі сільськогосподарські дії. Наприклад, садити дерева, доглядати за тваринами, збирати врожай на тракторі і багато іншого. Також в цій грі можна допомагати сусідським фермерам. Крім цього, в ній є екзотичні заняття: збір грибів, вирощування піраній, поліпшення будівлі.

  Список ігор-симуляторів про ферму на ПК

  Більшість додатків має мальовану графіком. Це подобається більшості користувачів. Найчастіше в таких іграх цілісний віртуальний світ. Список кращих додатків:
 • Flora's Fruit Farm. У світі цієї гри є родючі землі та сприятливий клімат. Проте вирощувати урожай коштує великих зусиль. З управлінням у грі впорається кожен чоловік. Щоб виростити гарні культури і худобу, необхідно вивчити деякі механіки flora's Fruit Farm.
 • My Time at Portia. Головному герою необхідно облаштовувати інфраструктуру, садити родючі рослини і протистояти шкідникам. У цьому симуляторі користувачеві необхідно стежити за врожаєм і тваринами. Поливом рослин займається комп'ютер. Також в грі можна покращувати житло головного героя. Є можливість дарувати подарунки сусідам і допомагати їм у фермерському справі.
 • Ці ігри можуть здатися простими, але насправді у них потрібно розбиратися. Однак весь геймплей дуже цікавий. В іграх є різні завдання, за виконання гравцеві даються бонуси. Якщо людину цікавлять симулятори ферми на ПК, то такі програми будуть дуже цікавими. Адже у них хороша графіка і механіка гри.

  Популярі новини
  Загрузка...