Кращі симулятори риболовлі на ПК: огляд і опис ігор

210 0 Новини високих технологій

Риболовля - це захоплення 70 % чоловіків. Однак трапляються ситуації, коли дістатися до водойми неможливо, але людині хочеться зайнятися улюбленою справою. У такому випадку на допомогу приходять кращі симулятори риболовлі на ПК. Ігри допоможуть реалістично передати атмосферу, відчуття та особливості цього хобі.

Кращий симулятор

Кращі симулятори риболовлі на ПК: огляд і опис ігор
Серед всіх додатків є дуже багато хороших ігор. Одна з них - це Pro bass fishing 2003. У грі людині необхідно рибалити з допомогою спінінга. Це додаток - нова частина вже знаменитої гри. В ній розробники поліпшили графіку, фізику і текстуру. Крім цього, було оновлено та додано:
 • Близько 20 видів риб. Для успішного улову гравцеві слід підбирати приманку для кожного трофею.
 • Річки, озера і водосховища, які знаходяться на території Америки. Розробники зробили їх всього 10 проте всі вони існують в реальному світі.
 • Реалістичність. Людина може пересуватися по всьому озеру. Також для риболовлі у нього є ехолот, яким можна вистежити знаходження риби.
 • Крім цього, у симулятора є кілька рівнів складності. Навіть на самому легкому необхідно буде попрактикуватися з ловом. Також це симулятор риболовлі на слабкий ПК. Адже він вийшов в 2003 році, а тоді не було потужних комп'ютерів. Користувачеві необхідно мати процесор з частотою 800 мегагерц, 128 Мбайт оперативної пам'яті і 64 мб відеопам'яті.


  Симулятор нахлыстовой риболовлі

  Кращі симулятори риболовлі на ПК: огляд і опис ігор
  У цій ніші дуже мало хороших додатків. Найпопулярніша і якісна гра - це Fly sim. Вона була випущена в 2004 році для користувачів ПК. Запустити її можна на комп'ютері з відеокартою на 32 мегабайта, частотою 500 мегагерц і 128 Мб RAM. Таке додаток буде працювати практично на кожному комп'ютері. У грі розробники детально пропрацювали фізику. На закид впливає дуже багато факторів. Наприклад, щільність води, наявність вітру, дія гравітації. Тому це один з кращих симуляторів рибалки на ПК. Людина може виконувати закид, який максимально наближений до реальності. Крім цього, розробники зробили реалістичну фізику води: протягом на озері, рельєфи дна, підводні об'єкти. Всі ці фактори впливають на кількість улову. Також в симуляторі користувач може вибрати снасть і приманку.


  Гра Rapala Pro

  Кращі симулятори риболовлі на ПК: огляд і опис ігор
  У додатку гравцеві доступний вибір місця ловлі серед 12 водойм США. Користувач може вибирати снасті, яких в грі 800. На поклев впливає час року, обрана приманка, поведінку гравця. Навіть на простому рівні складності людині необхідно знати, як ловити рибу. Іноді користувачеві потрібно буде попрацювати, адже риболовля - це непроста справа. У гравця є човен, на якій можна переміщатися по всій водоймі. Це дозволяє шукати місця з великою кількістю риби. Пополювати можна на окунів, щук, лящів, лосося та інших мешканців глибин водойм. Для запуску необхідно володіти процесором з частотою 700 мегагерц, 128 mb RAM пам'яті і відеокартою на 32 мегабайта. На диску потрібно 400 Мб вільного місця.

  Симулятор зимової риболовлі на ПК

  Кращі симулятори риболовлі на ПК: огляд і опис ігор
  Під час холодів процес лову кардинально відрізняється від теплої пори року. В світі ігрової індустрії є симулятори, які присвячені зимової риболовлі. Кращі представники жанру:
 • Ice Lakes. Цю гру випустили незалежні розробники в 2016 році. Це один з кращих симуляторів рибалки на ПК. У грі людина може переміщатися по великій території замерзлого водойми. Управління персонажем здійснюється від першого і третього особи. Особливу механіку тут має ловля риби. У цьому режимі доступний тільки вид від першої особи. Гравець може контролювати поведінку снасті. Крім цього, людині доступний широкий вибір приманок.
 • Propilkki 2. Своєрідний симулятор зимової риболовлі. Дизайн гри виконаний в мальованому 3D-стилі. У додатку є зміна дня і ночі. У водоймах є різні риби, від простих до екзотичних видів. Гра вимагає досвіду, тому що в ній можна вибрати режим складності.
 • Це найкращі симулятори риболовлі на ПК з зимової атмосферою. Для їх запуску потрібно слабкий комп'ютер. Також в симуляторах необхідно освоюватися і практикуватися.

  Гра Atom Fishing 2

  Кращі симулятори риболовлі на ПК: огляд і опис ігор
  Цей симулятор відрізняється від усіх існуючих додатків своєю атмосферою. В ньому людині необхідно ловити рибу в умовах апокаліпсису. Одна з найбільш цікавих особливостей - снасті і види підводних мешканців у водоймах. Вони адаптовані під апокаліптичну атмосферу. Рибаку необхідно виживати в спустошеному світі. Нові вудки потрібно досліджувати, а улов можна продавати. На виручені гроші гравець може придбати рідкісні приманки і снасті.

  Симулятор Fishing Planet

  Кращі симулятори риболовлі на ПК: огляд і опис ігор
  Ця гра є однією з самих опрацьованих ігор про риболовлю. Розробники постаралися над створенням і оптимізацією графіки. Також в ній добре опрацьовано освітлення. У грі передбачена зміна дня і ночі. Крім цього, доступний багатокористувацький режим, де людина може змагатися з людьми з різних куточків планети.
  Особливу увагу розробники приділили реалістичності. У грі можна обирати і кастомизировать свої снасті. Наприклад, котушку або вудлище. Симулятор передбачає можливість прокачувати всі приналежності рибака. На деяких водоймах потрібно отримувати ліцензію на ловлю. У кожній річці або озері мешкають особливі види риби. Гра буде цікава любителям детальних і якісних симуляторів.

  Гра "Рибалка у відкритому морі"

  У цьому симуляторі передбачені елементи аркади. Головна особливість гри - це риболовля на кораблі. Користувач може займатися цією промисловістю. Для цього є великий вибір риболовних снастей і кораблів. Розробники приділили особливу увагу реалізму. На кількість улову впливають погодні умови, глибина океану, снасті і багато іншого. Використовуючи ехолот, людина може відстежити великі косяки риби, після чого почати рибалку. Улов можна продавати на спеціальних ринках. На виручені фінанси гравцеві можна придбати нові снасті і кораблі. Також людина може відкрити власний рибний бізнес. Поступово розвиваючи його, гравці набувають цілі флоти. Рибалка може кинути виклик самій природі. Однак це не так легко, як здається. У грі є мілководді, посухи, шторми, з якими доведеться справлятися користувачеві.

  Крім цього, для людини є велика кількість завдань. За їх виконання дають особливі кораблі і снасті. Також деякі із завдань оплачуються. Завдяки цьому гравець може раціонально вкладати зароблені гроші в розвиток свого ремесла. Адже в грі є елементи економіки. Якщо користувача зацікавить такої симулятор, то можна встановити другу частину програми. В ньому розробники поліпшили графічну складову, механіку риболовлі, фізику руху кораблів і багато іншого. Крім цього, в гру було додано багато функцій. Однак додаток не для слабких комп'ютерів. Для його запуску потрібно 512 мегабайтів оперативної пам'яті, процесор з частотою 12 гігагерц і на відеокарта 128 Мб.

  Популярі новини
  Загрузка...