Світіння в "Фотошопі": покроковий урок створення ефекту, поради

113 0 Новини високих технологій

Кожному фотографу хочеться зробити свій знімок унікальним і максимально красивим. Для цього дуже часто використовуються різні ефекти для прикраси кадрів. Так, наприклад, останнім часом модно додавати світіння в "Фотошопі", і це не дивно, так як фотографія стає шалено красивою. Щоб переконатися в цьому, необхідно пройти урок, який описаний в цій статті.

Світіння в "Фотошопі": покроковий урок створення ефекту, поради

Яскраве світіння в "Фотошопі"

Перш ніж почати, необхідно вибрати фотографію, з якої і буде працювати майстер. Це в першу чергу повинен бути знімок, на якому світіння виглядає природно або доповнює композицію. Для початку відкриваємо фотографію, на якій і буде яскраве світіння в "Фотошопі". Після чого створюємо ще один дубль. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою на мініатюру і вибрати пункт «Створити дублікат шару». І також можна створювати не тільки фотографії, але і будь-які дизайнерські рішення. Для початку вистачить і звичайного фону для створення світіння в "Фотошопі".


Фон для роботи

У перший раз можна спробувати саме з такою заготівлею, вона підкреслить красивий ефект. Створюємо новий документ будь-якого розміру і заливаємо білим кольором. І після цього ставимо блик, а для цього необхідно перейти у вікно "Фільтр", потім натиснути на кнопку "Візуалізація" і далі - "Ефекти освітлення". На діалоговому вікні, що відкрилося, необхідно вибрати такі параметри, які припадуть до смаку дизайнера або фотографа. Колір краще вибрати темний, щоб він не зливався з фоном. В даному випадку взято колір #050244.
Світіння в "Фотошопі": покроковий урок створення ефекту, поради

Світлова куля для фотографії

Наступним кроком, звичайно ж, буде створення самого об'єкта. Так, створити ефект світіння в "Фотошопі" дуже легко. В першу чергу створюється новий шар з режимом змішування "Екран". Після цього необхідно взяти інструмент "Овал" і намалювати виділення, наближене до рівного колі. Після цього варто розтушувати отриманий об'єкт до 20 пікселів. Це дозволяє розм'якшити ореол для майбутньої заливки. Необхідно зробити світіння як можна природніше. Наступним кроком потрібно додати світла, а для цього використовується такий інструмент, як "Радикальний Градієнт", з параметрами, які сподобаються фотографу чи дизайнера. Загалом, все залежить від фантазії і творчого настрою людини.


Світіння в "Фотошопі": покроковий урок створення ефекту, поради

Як зробити світіння об'єкта в "Фотошопі"?

Після попередніх дій можна приховати всі шари, крім овальної області, її необхідно ще раз продублювати. Далі потрібно промальовувати елементи спалаху, знову ж таки для того, щоб все виглядало максимально природно. Біля кола створюється яскраве світіння в "Фотошопі". А для цього потрібно відкрити вікно редагування, перейти в меню і знайти функцію Трансформування і після цього вибрати пункт "Масштабування". Після цього з кулястого об'єкта необхідно зробити смужку.

Творча робота

Наступний крок є найбільш цікавим, оскільки можна дати волю фантазії і творчості. Для початку на смужку накладають фільтри. Перший — це "Хвиля", він знаходиться в меню "Фільтр" і у підпункті "Спотворення". Якщо ефект не влаштовує, то з допомогою "Вільного трансформування" можна поліпшити результат. Другим ефектом буде "Скручування", яке знаходиться точно по такому ж шляху, як і попередній пункт. Всі фільтри налаштовуються по своєму смаку, тому і результат залежить тільки від того, наскільки розвинена фантазія і творча сторона фотографа.
А також можна застосувати всі фільтри не один раз, щоб добитися необхідного світіння. Щоб закінчити картину, включається шар з основною кулею, і все, відповідь на питання про те, як додати світіння в "Фотошопі", повністю дан.
Світіння в "Фотошопі": покроковий урок створення ефекту, поради

Ще один спосіб

Перші пункти точно такі ж, як і в першому варіанті. Створюємо шар і заливаємо будь-яким способом, можна скористатися вищеописаним фоном. Після цього на зображення потрібно накласти певний стиль. Для цього правою кнопкою миші натискаємо на мініатюру і вибираємо пункт "Накладення градієнта", а після, вже вдруге, — "Перекриття візерунка". Після цього вже вибирають фотографію, для якої і створюється світіння. Уроки Фотошопу насправді дуже прості, головне — бути послідовним і уважним.

Створення самого відблиску

Для наступного кроку потрібно інструмент "Еліпс", який знаходиться в геометричних фігурах. Вибираємо колір білий і створюємо коло, який і потрібно для знімка. Після цього варто застосувати "Розмиття по Гауссу", яке знаходиться в меню "Фільтр". У нашому випадку застосований радіус в 30 пікселів. Звичайно ж, він буде різним для кожної фотографії. Головне, не боятися експериментувати. Кожен фотограф або дизайнер на цьому етапі може додавати свої ефекти, які йому видадуться доречними.

Іскри

Щоб яскраве світіння в "Фотошопі" здавалося максимально природним, потрібно створити іскристі нитки. А для цього вибирають нову кисть з м'яким контуром білого кольору. Орієнтуватися можна по налаштувань, які показані нижче, але не варто забувати, що найголовніше - зробити так, як підказує творча сторона. І, звичайно ж, всі зображення в кінцевому результаті повинно виглядати максимально природно.
Світіння в "Фотошопі": покроковий урок створення ефекту, поради
Після цього малюють іскри, а до шару додають ефект "Зовнішнє світіння". Для цього потрібно натиснути правою кнопкою миші і вибрати необхідний пункт. І тут, знову ж таки, відкривається воля фантазії. Всі налаштування можна регулювати відповідно до смаку.

Створення диму

Цей крок не є обов'язковим, тому як не для кожної фотографії буде добре виглядати таке перетворення. Але все ж іноді дим дуже сильно прикрашає яскраве світіння в "Фотошопі". Для початку створюють новий сло. До речі, краще називати кожен кадр своїм ім'ям, щоб добре орієнтуватися в них. Режим краще вибрати "Освітлення основи", щоб вийшов непомітний загадковий малюнок. Після цього необхідно використовувати інструмент "Ласо" з розтушовуванням не менше 40 пікселів. Потім виділяють ту область, в якій і повинен перебувати туман. Потім ставлять кольору, а це чорний і білий відтінки. Необхідно це для того, щоб створити хмари. Потрібно перейти в меню "Фільтр", після цього знайти підпункт "Візуалізація" і вибрати необхідний параметр.

Порада: хмари можуть бути абсолютно різними, і, щоб домогтися тих, які будуть краще виглядати на зображенні, можна кілька разів застосувати крок, описаний вище. Якщо результат не задовольняє, то можна взяти ластик і поліпшити його. А також використовувати такий параметр, як "Непрозорість".
Світіння в "Фотошопі": покроковий урок створення ефекту, поради

Як зробити неонове світіння в "Фотошопі"?

Попередні два приклади створення відблисків більше підходять дизайнера, так як дуже рідко можна налаштувати їх красиво під фотографію. Представлений же приклад виглядає шалено естетично практично на будь-якому зображенні. Але, крім цього, створення логотипу також доповнить цей ефект. Спочатку варто створити новий шар, на якому і буде відбуватися початкові маніпуляції. Потрібно додати в кадр "Радикальний градієнт". Колір можна підібрати будь-який, головне, не робити занадто яскраві акценти. На цьому прикладі була використана така комбінація: #303e4a і #151515. Якщо фотограф вже вибрав знімок, з якими він збирається працювати, то кольори повинні бути наближені до відтінкам на зображенні. Це все необхідно для того, щоб зробити якомога реалістичніше і природніше неонове свічення. Тепер створюють контур самого ефекту, в даному випадку це коло.
Світіння в "Фотошопі": покроковий урок створення ефекту, поради
Растрируя зображення, необхідно натиснути правою кнопкою миші на мініатюри і вибрати наступні параметри:
 • "Перекриття кольору" — для цього пункту береться білий відтінок, саме він передає центр неонової трубки.
 • "Тиснення" — цей ефект вже передає скло, і тому його треба використовувати якомога ніжніше і непомітніше. Тут варто поекспериментувати і вибрати ті значення, які виявляться максимально приємні оку.
 • "Внутрішня тінь" — тут вибирають такі відтінки, які будуть відображати колір самого ефекту. Тобто, якщо потрібно зробити рожеве світіння, то й беруть таку ж палітру.
 • "Внутрішнє світіння" — його необхідно вибрати так, щоб стався м'який перехід між білим і основним кольором.
 • "Зовнішнє світло і тінь" — параметри відповідають за те, як ефект накладеться на всі зображення в цілому.
 • Світіння в "Фотошопі": покроковий урок створення ефекту, поради
  За допомогою таких простих дій можна створити світіння в "Фотошопі", немов попрацював справжній професіонал.

  Популярі новини
  Загрузка...