Гайд "Доту-2": Огр Маг

254 0 Новини високих технологій

Огр Маг "Доті-2" є багатогранним персонажем, який в більшості випадків вибирається в ролі саппорта. Але дуже цікавою і рідкісної роллю стане варіант розвитку у керрі, який здатний внести велику кількість утрати по героям противника. Всі розглянуті нижче варіанти ґрунтуються на останньому патчі 719 "Доти-2" і Огре Мага.

Історія персонажа

Одні з самих недалеких створінь у світі - це огри. Їх обмежене світосприйняття чи дозволяє навіть відрізнити свого родича від каменя, що, напевно, і є причиною їх низької народжуваності. Однак не все так погано, як може здатися на перший погляд. З ймовірністю появи однієї особини на ціле покоління (а можливо, і взагалі на весь вид), народився Велетень Magi - двоголовий огр, рівень інтелекту якого досягає рівня приблизно одного середньостатистичного людини, що, звичайно ж, все одно величезне досягнення для даної раси.

При прокачанном ультимейте Fireblast спрацьовує кілька разів, Ignite діє по області і може підпалити всіх ворогів навколо, а Bloodlust перезаряджається швидше, а також може активуватися на декількох союзників одночасно.
Гайд "Доту-2": Огр Маг
Однак вибір талантів персонажа є непростою справою, так як в залежності від ролі в грі та ситуації на карті завжди доведеться робити різний вибір. На 10-му рівні доступно вибрати +100 до дальності здібностей у лівій гілці. Ignite застосовується досить далеко, другого і третій навичці дальність особа не важлива, але при наявності в команді суперників особливо швидких і спритних супротивників, це може суттєво змінити ситуацію в грі. Права гілка дає +90 золота в хвилину (зайві монети - це завжди добре). На 15-му рівні зліва - +300 до здоров'я, а праворуч +90 до втрати. Збільшення утрати дозволяє краще добивати крип, а також кожен удар дуже заважає битися ворогам. 20-й рівень дозволяє вибирати між +40 до швидкості атаки від Bloodlust. +40 до сили дасть Огру 760 здоров'я і 40 додаткових одиниць до втрати. На фінальному рівні +275 до втрати від Fireblast. При належному везінні персонаж завдасть приблизно на 800 шкоди більше. Праворуч - +90 до швидкості пересування, що істотно покращує мобільність на пізній стадії гри і дає можливість звільнити слот, продавши чоботи.
кількістю здоров'я, регенерації і броні. Це дозволить не відволікатися на додаткові артефакти, залишивши золото для Arcane Boots. Надалі потрібно якомога швидше зібрати Dagon 1-го рівня, що дозволить за один прокаст знищити будь-яку мету, що не володіють великим запасом hp. На 10-му рівні в разі досить важкою лінії потрібно взяти правий талант. У всіх інших кращим вибором стане додаткова дальність.
Гайд "Доту-2": Огр Маг
В середині гри є два варіанти розвитку подій. У першому необхідно докачати Dagon до 3-го рівня і зібрати Etherial Blade. У другому - Kaya і Aganim Scepter. На 15-му рівні обидва таланту рівнозначні. На пізній стадії, якщо Огр Маг не дістає до противника, треба купити Shadow Blade або Blink Dagger. З інших артефактів, незалежно від ролі, перевагу слід віддати Shiva's Guard і Scythe of Vise, що дозволить забезпечити ще більший контроль.
На 20-му рівні вибір талантів не важливий, але на 25-му варто взяти +275 до втрати від Fireblast. При найбільшому везінні можна нанести близько 3300 одиниць шкоди.

Огр Маг автоатакер

Стартова розгойдування нічим не відрізняється від першої у виборі здібностей. Але здібності потрібно розвивати в наступному порядку: на 1-му рівні Ignite, а на 2-му Fireblast. А з 3-го по 8-й рівень потрібно докачати до максимуму Bloodlust і взяти ultimate. Вибір чобота варіюється між Power Treads або Phase Boots. Phase Boots підвищать швидкість пересування, а Power Treads додадуть трохи шкоди. Потім рекомендується придбати Vanguard або Hood of Defiance. Якщо у противника багато героїв, що б'ють з руки, то вибір варто віддати першим предмету, а якщо використовують здібності, то другого. На 10-му рівні варто обрати +90 золота в хвилину, дальність польоту не має особливої важливості. Blink Dagger або Shadowblade дозволить швидше дістатися до мети. В середині гри з артефактів можна придбати: Sange and Yasha, Armlet або Maelstrom. Якщо у опонентів є сильні пасивні здібності, то рекомендується покращити Shadowblade до Silveredge. На 15-му рівні береться +90 до втрати. Надалі збирається Skull Busher, так як шанс оглушити супротивника буде досить високим.
Гайд "Доту-2": Огр Маг
На 20-му рівні вибирається +40 до силі, а на 25-му - +90 до швидкості пересування, щоб відмовитися від чобота на користь більш потрібних предметів, наприклад, Assault Cuirass, Eye of Skadi, Abyssalblade/Scythe of Vyse, а також можна придбати Eye of Skadi і Satanic. Якщо у багато противників контролю, то рекомендується придбати Black King Bar. При великій кількості коштів можна купити Moonshard.

Ідеальний Огр Маг "Доті-2" буде виглядати наступним чином: Assault Cuirass, Bkb, Skadi і Satanic. 6-й слот може змінюватись по ситуації.

Союзники і контрпики

Гайд "Доту-2": Огр Маг
Кращі друзі Обме Мага в "Доті-2" - це всі герої, які можуть оглушити або сповільнити противника: Shadow Shaman, Crystal Maiden і Lion. Комфортної також буде гра з Alchemist (отримання аганима), Vengenful Spirit і Troll Warlord. Ворогами стануть герої з великою кількістю ілюзій або призиваються істот: Antimage, Naga Siren, Phantom Lancer, Chaosknight, Broodmoother і Beastmaster.
Гайд "Доту-2": Огр Маг

Висновок

Таким чином, розгойдування в керрі може істотно допомогти команді. Важливо пам'ятати, що вищепереліченими артефактами і варіантами розвитку здібностей вибір гравців не обмежується. Важливо спиратися на поточну ситуацію і пік супротивників, тому що в різних випадках навички та предмети можуть втратити свою корисність, так і придбати ще більший успіх.

Популярі новини
Загрузка...