Як прискорити час в "Майнкрафте": інструкція

557 0 Новини високих технологій

Час в "Майнкрафте" тече досить повільно, особливо якщо гравець з нетерпінням очікує потрібного проміжку. В залежності від добового циклу в грі змінюються монстри і навколишній світ. Що ж робити, якщо не хочеться чекати? Як прискорити час в "Майнкрафте"?

Команди

Існує всього три способи того, як можна змінити поточний час в грі. Два з них доступні лише адміністратору сервера і полягають у введенні спеціальних команд. Як прискорити час в "Майнкрафте" з використанням консолі? Коли справа стосується вирощування рослин або збору урожаю, гравець може скористатися командою /gamerule randomTickSpeed (число), де (число) - це швидкість випадкових змін у кожному чанке. Простіше кажучи, дана команда прискорює зміни у світових процесах, але не змінює поточний час доби.


Як прискорити час в "Майнкрафте": інструкція
Якщо ж мова йде про зміну дня і ночі, то гравцеві доступна команда /time. Вона має кілька аргументів, які дозволяють точно налаштувати зміна часу:
 • time set (day/midnight/night/noon). Дана команда встановить таймер на відповідне значення. Вказувати потрібно тільки один варіант.
 • time add (час). Додає вказане число поточного лічильнику. Варто пам'ятати, що в "Майнкрафте" досить дивна система підрахунку часу доби, тому параметр "час" змінюється в межах від 0 до 18000. Максимальне значення відповідає півночі.
 • Ігровий процес

  Останній спосіб прискорити час в "Майнкрафте" - це скористатися самої звичайної ліжком. Якщо одночасно ляжуть спати всі персонажі на сервері, то час автоматично перемотается до найближчої "контрольної точки" - опівночі або ранку.
  Як прискорити час в "Майнкрафте": інструкція
  Щоб зібрати ліжко, гравцеві буде потрібно 3 одиниці вовни і стільки ж дощок. Перший матеріал можна отримати або при стрижці овець, або при їх вбивстві. Дошки збираються з будь-якого типу деревини. Для крафта готової ліжка необхідно помістити інгредієнти на верстак. В середній ряд кладеться вовна, а в нижній - дошки. В результаті вийде всього один готовий предмет.

  Популярі новини
  Загрузка...