Fallout 4: Форт Хаген. Дослідження локації

140 0 Новини високих технологій

У Fallout 4 Форт Хаген є не просто локацією для дослідження, але й сюжетним місцем, де гравець проведе чимало часу. Знаходиться Форт Хаген в самому центрі заходу Співдружності, а дійти туди допоможе Собака - вірний супутник головного героя.

Як потрапити в Форт Хаген

Fallout 4: Форт Хаген. Дослідження локації
Для того, щоб знайти базу Форт Хаген в Fallout 4 супутникова антена послужить відмінним орієнтиром. Така споруда буде добре видно здалеку, тому з пошуком Форту проблем не буде. Так як центральний вхід при ретельному вивченні виявляється завалений бетоном і мішками з піском, то потрапити в Форт Хаген в Fallout 4 можна тільки двома способами. Перший спосіб заснований на проникненні в будинок шляхом використання люка, який знаходиться на даху. Дістатися до нього можна, якщо обійти споруда праворуч і забратися на дах. Другий метод проникнення в будівлю - це використання підземної парковки. Автостоянка знаходиться з лівого боку від головного входу.

Опис локації

Fallout 4: Форт Хаген. Дослідження локації
Форт Хаген в Fallout 4 є досить бідною локацією, так як поживитися там особливо нема чим. В кімнатах Форту можна виявити ліки, зброю, кришки, ядер-колу і журнали з бонусами. Якщо пробиратися в Форт через люк на даху, то, повернувши на кухню, можна знайти журнал "Пістолети і Кулі", який дає бонус вогнепальної зброї в розмірі 5% для критичного шкоди.


На першому поверсі є термінал, який відкриває доступ в комору з припасами. Не варто забувати й про великі зелені ящики, в яких зберігаються різні боєприпаси. Також в ході дослідження можна знайти "Товстуни" з ядерною міні-зарядом в арсеналі, пупса "Енергетичну зброю" в кухні їдальні і кілька журналів в різних кімнатах. Обшукати Форт Хаген в Fallout 4 буде цікаво.

Завдання, пов'язані з локацією

Fallout 4: Форт Хаген. Дослідження локації
Обшукавши Форт Хаген в Fallout 4 можна приступати до виконання завдань, пов'язаних з цим місцем. Головне завдання, яке належить виконати, прийшовши в Форт - це "Возз'єднання", де головному героєві належить знайти викрадача своєї дитини і помститися за смерть чоловіка/дружини. Завдяки Собаці, яка напала на слід Келлога, протагоніст буде знаходити безліч доказів і підказок, які в кінцевому рахунку призведуть головного героя до Форту Хагену. Подолавши пастки і атаки супротивників, головний герой зустрінеться з тим, хто привніс хаос в життя протагоніста. Поговоривши з Келлогом, можна зрозуміти, що мирного врегулювання ситуації не буде, тому варто приготуватися до бою. Після його смерті можна підібрати з трупа пістолет Келлога - унікальний револьвер з хорошою точністю. А поруч з терміналом Келлога лежить журнал "Боязко - Веселощі".


Друге завдання, пов'язане з Фортом Хаген в Fallout 4 - це "Останній рейс Коститьюшен". Для виконання цього завдання знадобляться підшипники, які знаходяться в Форте. Після знаходження шуканого об'єкта турбонасос на кораблі, який необхідний в ході виконання завдання, прийде в робочий стан.

Противники на локації

Спочатку головному героєві доведеться зіткнутися з турелями, які налаштовані на оборону об'єкта зовні. Турелі не особливо точні, тому знешкодити їх можна двома способами. Перший спосіб - це просто розстріляти їх здалеку, а другий спосіб полягає у використанні терміналу і деактивації турелей. Електричні пастки, які розташовані на стелі і стінах всередині будівлі, будуть доставляти певні клопоти, тому варто їх знешкодити. Також гравцеві доведеться мати справу з дітищами Інституту - бойовими синтами. Рівень людиноподібних машин буде таким же, як і рівень гравця. Тобто, якщо гравець прийде на локацію, будучи 40-го рівня, то можуть з'являтися навіть легендарні противники. З полеглих синто можна підібрати передова зброя Інституту та боєприпаси до нього. Допомогти в боротьбі з синтетичними машинами допоможе протектрон, якщо активувати його через термінал і включити режим охорони.

Популярі новини
Загрузка...