Darksiders 2 "Знекровлені": проходження, сюжет

93 0 Новини високих технологій

Darksiders 2 офіційно вийшла у світ 14 серпня 2012 року. У гри було гарна підмога у вигляді першої частини франшизи, що забезпечило хороший рівень попередніх продажів. Історія гри безпосередньо заснована на біблійної тематики, хоча сюжет і не здається знайомим. Розробники змогли вдихнути нове життя в історію про Чотирьох Вершниках Апокаліпсису, додавши свої штрихи і кілька фентезійних моментів. До гри вийшло безліч доповнень і DLC, найбільшим з яких стало Deathinitive Darksiders 2 "Знекровлені"

Сюжет

Сеттінг гри розгортається навколо світу після Апокаліпсису. У всіх смертних гріхах був звинувачений один з Вершників Апокаліпсису Війна, якому належить пройти суд Обвугленого Ради. Такий розклад справ не влаштовує одного з його братів - Смерть. Нефелим вирішує в що б те не стало врятувати свого брата і спокутувати його гріхи. Для цього йому доведеться анулювати сам злочин, повернувши до життя Третє Царство людей.


У пошуку рішення проблеми Смерть вирушає далеко за межі трьох Королівств, щоб зустрітися з Хоронителем Секретів. Той погоджується, але з умовою, що Вершник забере у нього амулет з душами всіх живих і мертвих Нефілімів. Смерть відмовилася, але в ході битви амулет розбився, а його уламки вп'ялися в груди Вершника.

Відродження людства

Darksiders 2 "Знекровлені": проходження, сюжет
Головний герой відправився до свого старшому братові, щоб пробудити стародавнього титану і вилікувати Древо Життя від псування. Авесалом також виявився під її впливом і між ними зав'язалася сутичка, з якої Смерть вийшла переможцем. Досягнувши останньої точки, Вершник повинен був дістати два великих ключа, які охоронялися ангелами і демонами. Обидва ці світу були вражені поганою хворобою, а єдиний, хто міг би їх врятувати - Вершник Смерть. Герою вдалося роздобути ключі, але ціною відродження людства стала смерть всіх Нефелімів.


Додаток до Darksiders 2 "Знекровлені"

Darksiders 2 "Знекровлені": проходження, сюжет
Концепція гри не зжила себе, а тому розробники просто не могли закінчити серію. Після виходу основної частини, до твору вийшло ще кілька десятків додатків і DLC, основна частина яких лише додавала кілька комплектів зброї і броні. Сюжет гри не закінчився і, як виявилося, Смерть залишилася в живих. Її новим ворогом були названі містичні істоти, пов'язані з проходженням деяких квестів. Місце, де в Darksiders 2 "Знекровлені" тягнуть своє жалюгідне існування, називається "Вічний трон". За сюжетом гравцеві необхідно знищити проблемних істот. Після виконання квесту в Долині Батька Каменів, Фіорді, Утробі і Боунвайре, Смерть отримує в нагороду унікальну косу "Искромет".

Популярі новини
Загрузка...