Як зробити відблиск у "Фотошопі" - покроковий опис, рекомендації та відгуки

222 0 Новини високих технологій

Кожен фотограф стикався з тим, що, в кадрі з'являються зайві відблиски. Позбутися від них можна швидко - для цього використовують бленду або відображають фони. Але при обробці фотографії іноді хочеться додати сонячні відблиски. Якщо фотографу необхідні такі доповнення, то в першу чергу потрібен програмний редактор. Про те, як зробити відблиск у "Фотошопі" і піде мова в даній статті.

Сонячний відблиск в різних версіях

Як зробити відблиск у "Фотошопі" - покроковий опис, рекомендації та відгуки
Хоча деякі вважають, що версії графічних редакторів розрізняють за додавання такого ефекту, зробити відблиски в "Фотошопі CS6", як і в іншому, дуже легко. Але існує кілька варіантів виконання. Для початку необхідно створити чорний фон над фотографією, а якщо ви вирішили створити окремий блик, то необхідно створити полотно розміром 1000 х 1000 пікселів.


Після чого потрібно відкрити вікно "Фільтр", вибрати пункт "Візуалізація" і "Блик". Тепер повинно з'явитися вікно з настройками. Тут вже - час творчості. Для початку необхідно вибрати тип об'єктиву з 4 варіантів. Зупинитися треба на тому пункті, який сподобався найбільше.

Як зробити відблиск у "Фотошопі"?

Як зробити відблиск у "Фотошопі" - покроковий опис, рекомендації та відгуки
Один з прикладів, як створити такий ефект вже наведений вище, але щоб зробити унікальний об'єкт, необхідно більше часу і старань. Для початку до отриманого бліку необхідно додати непрозорість у діалоговому вікні, поки блиск не стане натуральним. А також необхідно звернути увагу на хрестик, розташований посередині мініатюри, переміщуючи його, ви міняєте ілюзію в розмірі та у пропорції. Коли результат задовольнить творця, можна натиснути «Ок». Тут необхідно зробити відблиски світла в "Фотошопі" як можна природніше.


Тепер потрібно зберегти результат, щоб застосовувати його багато разів і щоб це не займало багато часу. Для початку потрібно інвертувати знімок. Для цього натискаємо клавіші Ctrl+L. Після цього потрібно натиснути "Редагувати" і визначити кисть. Називаємо новий інструмент, а після натискаємо Ctrl+L, щоб інвертувати зображення. Судячи з відгуків, більшість фотографів вибирають саме цей спосіб створення відблисків, так як він не вимагає занадто великої кількості часу, а результат можна буде повторювати і на інших знімках.

Сонячний відблиск

Створювати стандартний колір не так цікаво, як зробити натуральний блиск. Щоб зробити відблиск сонця у "Фотошопі" як можна природніше, для початку потрібно створити новий коригувальний шар, а саме, колірний - "Тон/Насиченість". Після цього почати рухати повзунки так, щоб кольори змінювалися на необхідні, після чого поставити галочку "Тонування" і підредагувати все ще раз, як велить фантазія. Якщо здається, що кольори мало, то можна додати насиченість або новий коригувальний шар, а саме, карту градієнта. Так, краще всього орієнтуватися на основні кольори: жовтий, помаранчевий і червоний. І останнім кроком необхідно додати замість фону фотографію, на якій планувалися відблиски. Це дозволить професійно зробити відблиск у "Фотошопі".

Другий спосіб створення ефекту

Цей варіант не такий універсальний, як попередній, так як в першому можна було створити ілюзію абсолютно будь-якого кольору. Але зате він дозволяє створити блик дуже швидко, практично моментально. Краще розміщувати сонячних зайчиків на тих фотографіях, на яких вони повинні бути.
Якщо знімок зроблений на заході або сході - це прекрасне полотно для творчості. Але якщо фото знято в домашніх умовах або в нічний час, то треба підходити обережно до додавання ефектів. Зробити відблиски на фото в "Фотошопі", як і в першому варіанті, досить легко.
Як зробити відблиск у "Фотошопі" - покроковий опис, рекомендації та відгуки
Для початку необхідно відкрити фотографію за допомогою "Фотошопу". Відразу ж перетворюємо шар у смарт-об'єкт. Для цього на панелі "Шари" потрібно натиснути правою кнопкою миші на знімку і вибрати однойменний пункт. Наступним пунктом необхідно відкрити вікно "Фільтр", після цього перейти в меню "Візуалізація" і "Відблиски". З'явилося вже знайоме вікно, але замість чорного фону на мініатюрі видно знімок. Саме це дозволяє максимально зручно і точно розташувати ефект. Коли все буде виконано, потрібно натиснути кнопку "Ок". Причому, якщо не сподобається підсумковий варіант в оригінальному масштабі, на панелі "Шари" можна подвійним клацанням по бліку викликати все те ж саме вікно для редагування. Судячи з відгуків, фотографи дуже рідко користуються таким способом, так як він є шаблонним і не завжди ідеально підходить до знімка. Але деякі фахівці використовують такий відблиск, щоб затонувати фото і надати туманності. Для цього потрібно пограти з непрозорістю шару.
Як зробити відблиск у "Фотошопі" - покроковий опис, рекомендації та відгуки

Інші програми для створення ефекту

Не завжди "Фотошоп" доступний для використання або з ним трапляються проблеми. Тому ось ще кілька прикладів того, як зробити відблиск у "Фотошопі" або за допомогою іншого програмного забезпечення. Але для початку ще одна порада з "Фотошопу".
Не завжди є час, щоб створити красивий і природний блик, так і фантазія іноді не бажає працювати. Для цього на просторах Інтернету майстра і фотографи діляться своїми вже готовими інструментами. Щоб їх знайти, потрібно вибрати кисті з відблисками і використовувати так, як захочеться.

After Effects

Як зробити відблиск у "Фотошопі" - покроковий опис, рекомендації та відгуки
Багато хто знають, що дана програма створена для монтажу відео, але, насправді, в ній можна і відредагувати один кадр і зберегти його в будь-якому графічному форматі. Плагін створений для додавання відблиску, виглядає дуже природно і красиво, його можна застосувати навіть на зоряному небі, трохи зменшивши непрозорість. Тут можна зробити красиві відблиски, як в "Фотошопі", а іноді навіть і краще.

Фони з ефектом для Фотошопу

Як зробити відблиск у "Фотошопі" - покроковий опис, рекомендації та відгуки
Останнім часом особливо популярні шпалери з відблисками. Якщо необхідно створити листівку або запрошення, то це відмінний варіант. Краще всього вибирати зображення в форматі JPG, а текстурне - наприклад, RAV або PNG. На різних сайтах завжди дуже багато архівних ефектів, які можна вибирати і використовувати по своєму смаку. Найголовніше, вкоротити картинку за певною схемою, в залежності від того, весільну це або листівка запрошення на ювілей. Текстури можна зберегти у самому графічному редакторі, щоб не забивати пам'ять комп'ютера і випадково не видалити всі напрацювання. В окремому вікні можна вибрати той графічний інструмент, який необхідний саме зараз. І також з допомогою текстур можна створити не тільки фон, але і зафарбовувати будь-який елемент, навіть у тривимірному просторі. Є можливість створити логотипи з відблисками.

Текстура "Фотошопу"

Необхідно ретельно вибирати зображення з відблисками, так як їх розмір іноді може досягати декількох мегабайт. А якщо на жорсткому диску дуже обмежена пам'ять, то це може привести до серйозних наслідків і загальмованості ноутбука або комп'ютера. Краще всього мати додатковий жорсткий диск, для роботи з фотографіями і "Фотошопом". Встановлювати текстурні доповнення дуже легко, для цього треба відкрити вікно "Редагування", після цього перейти на вкладку "Набори" і "Управління наборами". Відкриється діалогове вікно, необхідно вибрати тип "Візерунки" і після цього завантажити. Після чого вибираються всі текстури, які необхідно зберегти і встановити. Варто пам'ятати, що формати для завантаження називаються PAT. Якщо ж зображення PNG, то працювати з нею можна, як і з будь-якою іншою фотографією, тобто просто перенести в потрібний формат і розташувати так, як це необхідно для роботи. Плюс такого зображення в тому, що його можна розміщувати в будь-якому знімку, для цього необхідно стерти всі, крім відблиску, і знизити насиченість, щоб все виглядало природно. Такий спосіб також дозволить зробити відблиск у очах в "Фотошопі" як можна швидше.

Популярі новини
Загрузка...