Список ексклюзивів PS3: кращі ігри для японської приставки

141 0 Новини високих технологій

Список ексклюзивів PS3 обов'язково зацікавить тих користувачів, які володіють приставкою минулого покоління від японських виробників компанії Sony. Вона завжди заманює деяких розробників вигідними умовами співпраці, щоб подарувати своїй аудиторії цікаві ігри, недоступні власникам інших платформ. У цій статті буде представлений топ-10 подібних проектів, з якими повинен ознайомитися кожен власник приставки.

Journey

Даний проект є медитативним подорожжю по вигаданому світі. Безіменний людина в червоній накидці пускається у власне пригода, розкрити його причини можна тільки після фінальних титрів. У список ексклюзивів PS3 які обов'язково варто пройти, гра входить через філософського підтексту, краси всіх локацій, а також відсутність будь-яких покажчиків. Користувачі повинні самостійно сформувати свій шлях.


Список ексклюзивів PS3: кращі ігри для японської приставки

Tokyo Jungle

Цю гру розробляла маленька студія, і їй вдалося вразити публіку креативним підходом. Історія демонструє столицю Японії, уражену буйством природи. У зміненому світі тварини намагаються всіляко виживати, а їх роль приймають гравці. Тут треба стежити за своїми родичами, займатися пошуками їжі і корисних предметів. В локальному кооперативі виживання набуває нові фарби, можна активно взаємодіяти з реальними гравцями і допомагати один одному.

Gran Turismo 5

Список ексклюзивів PS3 в 2010 році поповнився одним з кращих автомобільних симуляторів за весь час існування індустрії. П'ята частина серії стала вінцем досягнень японських розробників. Тут можна будувати кар'єру, яка відповідає всім реалій автоспорту. Користувачі проходять шлях від новачка до професіоналу, і кожна помилка позначається на зростанні. Примітна унікальність кожного боліда, різниця в управлінні відчувається моментально.


Список ексклюзивів PS3: кращі ігри для японської приставки

Killzone 2

Це єдиний шутер, який потрапив у цей список ексклюзивів PS3 і на це є ряд причин. Сюжет не виділяється особливістю, гравцям представлена чергова історія протистояння космічним загарбникам на планеті Хелган. Першою особливістю гри стало унікальне відчуття кожної гармати, броні і апгрейда. Все це змінює стрілянину, яка складає 90 % усього проходження. Винищувати ворогів подвійно цікавіше через просунутого штучного інтелекту. Кожна сутичка кидає виклик.

inFamous

Повний список ексклюзивів PS3 перераховувати довго, і далеко не кожен проект з нього заслуговує згадки, але inFamous це не стосується. Гра зуміла вперше показати бій супергероїв з правильного ракурсу. Історія писалася сценаристами з нуля, комікси за основу бралися, і від цього вона викликає тільки більший інтерес. У головній ролі Коул Макграт, отримав невідомим шляхом надприродні здібності. Йому належить дізнатися, звідки вони взялися, а по дорозі врятувати світ від лиходіїв. Ключовою фішкою є здібності, які потрібно регулярно застосовувати.

God of War III

Топ-10 ексклюзивів PS3 не може оминути цей слешер, де бойова система є найцікавішим аспектом. Сюжет продовжує тематику помсти Кратоса жорстоким богам Олімпу. Спартанський воїн прокладає шлях своїми фірмовими мечами до чергового бою з босом, яким обов'язково виявиться давньогрецький бог або титан. Постановка подібних битв викликає непідробний захват. Кратос має величезний арсенал прийомів, плюс кожен бос вимагає спеціального прийому. Також важливо відзначити красу локацій, які підкреслюють тематику гри, хоч є в більшості випадків лінійними коридорами.
Список ексклюзивів PS3: кращі ігри для японської приставки

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Всім відомий розробник Хідео Кодзіма є засновником даної серії, але саме четверта частина є кращою. Тут завершується історія головного героя Соліда Снейка, при цьому настільки пафосний закінчення міг придумати тільки геніальний японець. Проект відрізняється неймовірно довгими роликами, зміненої бойовою системою і прямими протистояннями. Четверта частина об'єднує багатьох улюблених персонажів і ставить крапки у феноменальному оповіданні. За це її полюбили мільйони фанатів.

Uncharted 2: Among Thieves

Студія Naughty Dog неодноразово поповнювала список всіх ексклюзивів PS3 своїми проектами, але окремо слід відзначити два з них. Перший розповідає історію Натана Дрейка, точніше вже продовжує її у другій частині. Перша виявилася трохи прісної, а сіквел виправив всі вади і став ідеальною пригодницької грою. Головний герой знову відправляється на пошуки древніх реліквій, здатних збагатити їх власника. Ігровий процес складають барвисті сцени протистояння, головоломки, перестрілки і ролики з ідеальною режисурою.
Список ексклюзивів PS3: кращі ігри для японської приставки

The Last of Us

Другою грою компанії Naughty Dog, поповнивши список кращих ексклюзивів PS3 є The Last of Us. Тут розповідається історія подорожі Джоела в якості головного героя і дівчинки Еллі. Навколо тільки зруйнований світ, в якому більшість людей перетворилися в небезпечних живих мерців з головою, схожою на гриб. Дівчина є носієм імунітету, Джоел повинен доставити її в руки повстанської організації «Цикади». Геймплей включає в себе всі аспекти виживання, але головною фішкою залишається історія формування взаємозв'язків між користувачами.
Список ексклюзивів PS3: кращі ігри для японської приставки

Heavy Rain

Наостанок обов'язково слід згадати інтерактивне кіно Heavy Rain. Це детективна історія, яка подається від імені чотирьох персонажів, кожен з них відіграє свою важливу роль. У центрі сюжету маніяк, який бере в полон дітей і створює їх батькам складне випробування. Після кожного етапу батько отримує кілька літер адреси, де полонений дитина. Тут гравцям пропонується приймати моральний вибір, який вплине на підсумкову кінцівку. Всього може бути більше 20 фіналів, чого немає в інших іграх.

Підсумковий список

  • Journey.
  • Tokyo Jungle.
  • Gran Turismo 5.
  • Killzone 2.
  • inFamous.
  • God of War III.
  • Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.
  • Uncharted 2: Among Thieves.
  • The Last of Us.
  • Heavy Rain.
  • Популярі новини
    Загрузка...