Який голосовий помічник найкраще на "Андроїд"

440 0 Новини високих технологій

Siri, Alexa, Cortana, Google та інші аналогічні допоміжні технології дали людям можливість усвідомити плюси використання штучного інтелекту. Без сумнівів, віртуальний помічник може зробити життя користувача більш комфортною і цікавою. Ви можете використовувати цей сервіс для здійснення повсякденних завдань зі смартфона, поки ви відпочиваєте і розслабляєтеся. Сервіс здатний здійснювати дзвінки замість вас, робити відправку важливих листів і навіть надавати у вільний час розваги. Який голосовий помічник краще для «Андроїда»?

Який голосовий помічник найкраще на "Андроїд"
Це сумно, але для користувачів Андроїда" не надається Siri. Але коли мова заходить про додатках, в цій платформі безсумнівно можна знайти альтернативну пропозицію. Крім Google Assistant, в магазині Play Store є маса інших програм-помічників. У даній статті представлений список всіх доступних сервісів. Вивчивши його, ви зможете визначитися, який найкращий голосовий помічник у світі ви встановіть собі. Всі вони доступні безкоштовно і є надійними.


Google Assistant

Без сумніву, Google Assistant дуже популярний. Відповідаючи на питання, якою кращий голосовий помічник у світі можна завантажити на пристрій, багато фахівців радять саме його. Будучи підготовленим Google, він доступний практично для всіх телефонів Android, що працюють на версіях Nougat, Marshmallow і Oreo. Разом з тим вам слід переконатися, що на вашому девайсі оновлені «Додаток Google» і «Google Play». Сервіс здатний допомогти вам виконувати будь-які завдання, які ви ставите. Крім повного набору необхідних функцій, таких як відправка текстів, дзвінки, електронні листи, установка нагадувань і аварійних сигналів, навігації по місцях, пошук у мережі, новини, звіти про погоду, і т. д., помічник "Гугл" - це цікаво і весело. Ви маєте можливість запускати ігри, ставити цікаві запитання і дізнаватися різні факти, слухати музику і багато чого інше, в тому числі більше тридцяти голосових корисних команд. Запустити його ви можете швидко, сказавши «OK Google», і програма почне працювати на вас.


Який голосовий помічник найкраще на "Андроїд"

Персональний асистент Lyra

Який найкращий голосовий помічник встановити, щоб він був універсальний? У минулому «Ліра» була відома як персональний помічник Indigo, який є інтелектуальним сервісом для девайсів на Android і iOS. Крім першорядних функцій, таких як відправлення повідомлень, здійснення викликів, електронна пошта, пошук мережі і т. д., він здатний також відтворювати файли на YouTube, перекладати фрази і слова, розповідати анекдоти, керувати вашим щоденником, встановлювати сигнали нагадувань і так далі. Його виняткова особливість у тому, що він має незалежний від платформи тип, і здатний зберігати повідомлення на багатьох гаджетах. Ця альтернатива "Siri для Android застосовує новітню обробку мовою природного типу, тому ви можете очікувати при розмові з ним мінімальних помилок. Загалом, Lyra можна назвати одним з найкращих персональних помічників, які безкоштовні без пропозиції покупок або реклами.

Microsoft Cortana для Android

Розроблена Microsoft Cortana здатна допомогти вам з нотатками, нагадуваннями, списками, завданнями і багатьом іншим. З нею доступно встановити нагадування на вашому ПК з "Віндовс" і отримати сповіщення про час або місце із смартфона. Якщо ви користуєтеся Outlook.com або Office 365 для електронної пошти, асистент Cortana здатна автоматично встановлювати нагадування, взяте з повідомлень електронної пошти.
Який голосовий помічник найкраще на "Андроїд"
Сервіс також допоможе вам з різними завданнями і пошуком відповідей з Інтернету. Ви здатні ввести власне ім'я, за допомогою якого сервіс по голосу звернеться до вас. Додаток потрібно активувати, зробивши його ярлик на головному екрані або вимовивши «Гей, Кортана». Опція «Мій день» у програмі надає вам щоранку повну інформацію, включаючи новини, розклад зустрічей і погоду. «Мій день» навчається і пристосовується, дізнаючись ваші уподобання і антипатії. Крім цього, ви можете попросити у «Кортани» відтворити пісню небудь розповідати анекдоти. Який голосовий помічник краще на Android, якщо ви паралельно зі смартфоном активно користуєтеся комп'ютером? Звичайно ж, «Кортана». У додатку ім'я Notebook, присутня функція, за допомогою якої можна контролювати, скільки інформації знає додаток про вас, та які пропозиції можна отримати. У разі, якщо ви - користувач Windows 10 обов'язково спробуйте завантажити даного Android-помічника і вивчити її приголомшливі можливості.

Extreme

«Екстрим» був створений для ОС Android з метою імітувати дії Тоні Старка J. A. R. V. I. S. з «Залізної Людини». Говорячи про те, якою голосовий помічник краще завантажити, якщо ви хочете оригінальності, краще зупинитися саме на ньому. Він має досить складний інтерфейс, при цьому відрізняється надійністю. Extreme пропонує всі базові функції асистента Android - від серфінгу в Інтернеті до викликів. Користувачі можуть працювати з ним натисканням на клавіатуру або природною мовою. Ви здатні попросити опублікувати програму статус Facebook, програти відео Youtube, відкрити програму і т. д. Для всього цього запустіть асистента, натиснувши Extreme, і він буде готовий для ваших команд. Extreme повністю безкоштовний і простий у використанні. Однак сервіс відображає рекламні оголошення і просить зробити покупки в додатку.

DataBot

Який голосовий помічник краще всіх, якщо потрібно синхронізувати його з декількома пристроями? DataBot - один з найкращих сервісів для Android, який ви здатні використовувати для отримання всієї необхідної інформації або її відтворення. Взаємодіяти з ним можливо або за допомогою мікрофона, або введенням з клавіатури тексту. Програма буде шукати для вас будь-які дані, які ви захочете. DataBot буде хорошим помічником, коли ви знаходитесь в подорожі, на навчанні, роботі, в іграх або при відпочинку. Він також може звертатися до вас по будь-якому вашому імені. Крім усього іншого, це крос-платформний, тому ви можете застосовувати його на смартфоні, а також планшеті і ноутбуку.

Який голосовий помічник найкраще на "Андроїд"
Сервіс DataBot комфортний у використанні. Доступний він безкоштовно, і може працювати на п'яти мовах, крім англійської. Сервіс містить оголошення і пропонує покупки.

Robin

«Робін» - комфортне додаток персонального помічника для Android, побудоване як претендент на конкурента Siri. Воно здатне значно вам допомагати, коли ви знаходитесь в дорозі, повідомляючи правильні локаційні дані, навігацію по GPS, інфо про правильному напрямку, стан трафіку і т. п. Крім цього, його застосування може бути забавним, і ви здатні налаштувати сервіс для звернення до вас з будь-якого імені, яке ви виберете. «Робін» безперервно адаптується до вас і навчається. Говорячи про те, якою голосовий помічник краще, його не варто упускати з виду. Ви можете задавати питання про новини, звітах про погодні умови, встановлювати сигнали тривоги і нагадування, здійснювати дзвінки, відправляти тексти і т. п. Кожне ця дія виконується без рук. Лише натисніть кнопку мікрофона, і сервіс «Робін» готовий допомагати вам. Можна ініціалізувати його альтернативно, промовивши «Robin» або клацнувши пальцями двічі впритул до верхнього краю дисплея над датчиком наближення.

Jarvis

Який голосовий помічник краще, якщо ви хочете від нього розширеної функціональності? «Джарвіс» може інформувати користувача великою кількістю контенту, наприклад, повідомляти про останні новини, актуальному стані погоди, дзвінки, повідомлення і т. п. На сьогоднішній день він підтримує виключно англійська мова.
Jarvis здатний керувати налаштуваннями смартфона, включаючи Bluetooth, Wi-Fi, флеш-пам'ять, а також здатний налаштувати нагадування, сигнали тривоги, відтворювати музику і т. п. Є у нього і підтримка віджета, що дозволяє отримати одним натисканням доступ до нього з екрану блокування. Сервіс може показувати рекламу і пропонувати покупки в додатку.

"Аліса"

Багато сперечаються про те, який голосовий помічник краще – «Сірі» або який-небудь інший. «Аліса» - це програмне забезпечення від компанії "Яндекс", яке допоможе вам легко і швидко працювати на вашому пристрої Android. «Аліса» пропонує весь головний функціонал, такий як SMS, дзвінки, електронні листи, запуск будь-яких програм, навігація, пошук в мережі, звіти про погоду і т. д. Крім цього, персональний помічник дає користувачеві деякі додаткові опції, наприклад, режим пробудження, програвання музики та інше. Багато хто навіть не можуть за визначенням, який голосовий помічник краще – «Аліса» або «Сірі». Програма складає конкуренцію і багатьом іншим.
Який голосовий помічник найкраще на "Андроїд"
Ця альтернатива Google Assistant дозволяє вам вводити власні команди, а також виконувати управління девайсами, доступними за допомогою веб-інтерфейсу. Команди ви можете давати шляхом введення або використанням власного голосу. Крім усього іншого, програма містить кумедні відповіді на дурні і нестандартні питання. Таким чином, є цілий список фраз, вимовивши які для "Аліси", можна посміятися.

Dragon

Який найкращий голосовий помічник можна використовувати, якщо ви живете в США? Dragon Mobile Assistant - це інтелектуальний і настроюється сервіс-помічник, ефективно відповідає вашим потребам. Його функціонал, що працює від Nuance, здатний оголошувати вголос оновлення вашого статусу Twitter і Facebook, вхідні дзвінки, повідомлення і попередження майбутні зустрічі. Додатково ви можете включити режим уваги та активувати помічника в будь-який час, а також створити для нього власні голосові команди. У ньому ви можете вибрати потрібний голос і створити своє ім'я.
Який голосовий помічник найкраще на "Андроїд"
Сьогодні він доступний тільки в США і скачується в Google Play Store. Разом з тим, підтримка для інших країн і інші мови з'являться найближчим часом.

Bixby

Це додаток персонального помічника від Samsung. Він доступний тільки на пристроях цього бренду. У будь-якому випадку, це виглядає дивно. Він здійснює пошук в Інтернеті, завантажувати програми з Google Play і має пряму підтримку для безлічі доступних програм. Він був розроблений недавно. Тим не менш, виглядає краще, ніж більшість інших варіантів. Користувачі пристроїв Samsung повинні спробувати його обов'язково. На сьогоднішній день невідомо, чи планує «Самсунг» зробити його доступним на будь-яких інших телефонах. Було б непогано, якщо б вони це зробили.

SoundHound

Програма є ще одним з нових персональних помічників, що вийшли разом з Cortana. SoundHound випущений всього кілька років тому. Сервіс виконує всі основні функції, а також включає в себе деякі просунуті речі, такі як іпотечний калькулятор, інтегровану підтримку Expedia для бронювання готелів і SoundHound Now, який відкриває пошук музики. Ви навіть можете грати в інтерактивні ігри, такі як Hangman. Помічник доступний тільки для жителів США зараз, але воно виходить із стадії бета і скоро буде готове для всіх.
Який голосовий помічник найкраще на "Андроїд"

Amazon Alexa

Це додаток насправді відмінний персональний помічник. На жаль, це важко зрозуміти. Для цього потрібно пристрій Amazon Fire або Amazon Echo. Додаток для Android - це в основному просто контролер для інших девайсів. Alexa може виконувати пошук в Інтернеті, інтегруватися з "розумними" домашніми гаджетами і навіть замовляти піцу. Його обмеження на пристроях, безумовно, є найгіршою частиною цього. Оскільки використання "Амазон" в російськомовному середовищі сильно обмежена, цей сервіс навряд чи буде актуальний для користувачів у Росії. Але якщо ви проживаєте в США, ви цілком можете оцінити цю функціональність. Додатки типу Personal Assistant існували протягом тривалого часу. Тим не менше, тільки після «Siri» вони стали дійсно серйозним сервісом. У користувачів тепер є безліч можливостей, в тому числі, пропозиції від Google, Microsoft та інших відомих брендів. Спробувавши функціональність кількох з них, ви напевно зможете вирішити, який голосовий помічник найкраще.

Популярі новини
Загрузка...