Кращі емулятори Android для комп'ютерів - огляд, характеристики і відгуки

327 0 Новини високих технологій

Емулятори - кращий спосіб запуску Android-додатків на ПК. Цей тип програм набирає популярність. Це не дивно, так як більшість з них безкоштовні, дозволяють користуватись усіма можливостями Андроїд-пристрої на своєму комп'ютері. Який кращий емулятор Android для ПК? Це питання, яке хвилює не тільки мобільних геймерів, але і розробників додатків. Одні використовують цей тип програмного забезпечення для гри. ПО відмінно ставиться на різні версії операційних систем ПК і добре справляється з навантаженнями. Програмісти розглядають таке більше як середовище для написання нових додатків і гри в частині проведення тестування.

Навіщо потрібні емулятори

Розробники додатків використовують емулятори для тестування програми перед його відправкою в загальний доступ. Завдяки наявності клавіатури та миші, емулятори забезпечують кращий ігровий досвід.


Ви можете налаштувати специфікації обладнання на емуляторах в залежності від ваших вимог, таких як версія ОС, ядра процесора, оперативну пам'ять, наявність SD-карти, її обсяг і т. д. Android-симулятор забезпечує виправленням для людей, у яких немає телефону Android або пристрої Android з високою продуктивністю. Є різного типу – одні безкоштовні, інші – за гроші. Нижче в огляді будуть представлені кращі емулятори, які можна застосовувати не тільки в іграх, але і для проведення тестування створеної програми.

Android Studio Emulator - кращий спосіб для розвитку

Android Studio - це середовище розробки, яку Google схвалює і рекомендує людям, бажаючим створювати свої додатки. Програмне забезпечення пропонує безліч функцій, які допомагають розробникам створювати свої додатки та ігри. Воно не раз визнавалася співтовариством програмістів як самий кращий емулятор розробки ПО.


Однією з таких особливостей є можливість використання повноцінної операційної системи Android за допомогою емуляції. Цей емулятор призначений розробникам, які хочуть тестувати свої програми зараз і потім. Плюси програми:
 • Можливість вибору з декількох API.
 • Легко налаштовувати і вчитися.
 • Емулятор поставляється безкоштовно.
 • Google офіційно підтримує його.
 • Для багатьох емулятор Android Studio може бути ідеальним. Тим не менш важливо відзначити, що Google не створював його для використання на рівні споживачів, а більше для розробників.

  Bluestacks 3 - дозволяє запускати Android на ПК

  Bluestacks - це, мабуть, один з найстаріших Android-симуляторів, доступних на ринку в даний момент. Крім найстаріших, він також є одним з найпоширеніших емуляторів.
  Кращі емулятори Android для комп'ютерів - огляд, характеристики і відгуки
  Будучи одним з лідерів ринку, Bluestacks забезпечує легкість доступу до споживчого рівня. Емулятор надзвичайно простий у використанні, володіє безліччю функцій і має безкоштовні та платні версії. Переваги:
 • Простий і доступний у використанні.
 • Bluestacks 3 підтримує майже всі програми в Google Play Store.
 • Дозволяє користувачеві запускати кілька примірників додатків.
 • Дозволяє налаштувати клавіші на свій смак.
 • Крім цього Bluestacks 3 не раз був відзначений як кращий емулятор pubg. Гра вимагає тонкої настройки, тому необхідно відразу при першому запуску налагодити всі елементи управління. Функції і інструменти дозволяють це зробити в повній мірі.

  "Енді" - кращий ігровий емулятор для ігор і продуктивності для ПК

  "Енді" – зручний і кращий емулятор для ПК, який не був популярним протягом перших років існування. Хоча рання версія мала деякі проблеми, більшості помилок вже не існує. З моменту його випуску було кілька виправлень. На даний момент "Енді" - ідеальна заміна юзерам, які не хочуть використовувати Bluestacks або який-небудь інший емулятор Android, який доступний. "Енді" здатний запускати весь каталог доступних додатків Andriod. Навіть можна надати root-доступ, якщо хочете протестувати програму. Енді також може працювати на Mac, забезпечуючи найкращі можливості користувачам обох операційних систем. Плюси програми:
 • Надає root доступ до додатків, які цього вимагають.
 • Доступно для використання на Mac.
 • Крім того, це найкращий Android-емулятор російською. Переклад докладний. Додатково всі інструкції і гайди по налаштуванню також представлені в російському варіанті. Немає проблем з локалізацією. Відразу після запуску установки програма запропонує вибрати в меню потрібну користувачу мову.

  AMIDuOS

  Наступний емулятор називається AMIDuOS. Це перший Android-емулятор, який має безкоштовну пробну версію і 2 платні. Один з них - Jellybean, а інший – Lollipop. Обидва мають різні ціни.
  Кращі емулятори Android для комп'ютерів - огляд, характеристики і відгуки
  Добре що це одноразові платежі, і вам більше не доведеться оплачувати місячні або річні підписки. Використання AMIDuOS просте, як тільки ви його налаштуєте після першого запуску. Більшість функцій AMIDuOS спрямовані на підвищення продуктивності. Позитивні сторони:
 • Швидка перевірка розроблених програм на наявність помилок.
 • Встановлення необмеженої кількості додатків для Android.
 • Просування ресурсів при розробці.
 • На відміну від деяких інших доступних емуляторів, AMIDuOS не є чимось, що фокусується на геймер-орієнтованих функціях або на розробників. Це досить простий Android-емулятор, який може протестувати всі ваші додатки без проблем.

  Droid4X - Найкраще для геймерів

  Для багатьох Droid4X має деякі злети і падіння, і це не ідеальний емулятор. Проте його простота означає, що він добре працює у всіх ситуаціях. Кращий емулятор був створений з урахуванням геймерів Android. Отже, основна увага приділяється іграм.
  Кращі емулятори Android для комп'ютерів - огляд, характеристики і відгуки
  Оскільки Droid4X призначений в основному для ігор на Android, він може легко запускати всю ігрову бібліотеку Android. Однак якщо ви захочете, ви можете використовувати його для запуску інших програм і програм. Переваги:
 • Емулятор простий в установці і більш простий у використанні.
 • Емулятор більше уваги приділяє Android-геймерам.
 • Droid4X поставляється безкоштовно.
 • Також доступна версія для Mac.
 • Droid4X не є ідеальним емулятором для Android, але саме він виконає всю необхідну роботу по установці і настройці завдяки простому інтерфейсу і великому досвіду програмістів творців. Крім цього це кращий емулятор для pubg mobile.

  Genymotion - найкращий для запуску Android на ПК

  Якщо ви розробник, якому завжди потрібно пристрій, що використовує іншу версію Android, щоб ви могли ефективно перевіряти свої програми, тоді Genymotion відмінно підійде для цих цілей. Цей емулятор призначений для програмістів, яким необхідно протестувати свої програми та ігри на декількох пристроях без використання самих гаджетів.
  Кращі емулятори Android для комп'ютерів - огляд, характеристики і відгуки
  Розробники можуть налаштувати для емуляції різних версій Android, таких як 4.2 або 6.0. Хоча це може бути не дуже важливо для рядового споживача, це фантастика для розробників. Вони можуть переконатися, що їх програма працює на всіх версіях Android без будь-яких проблем. Плюси:
 • Genymotion дозволяє ефективно перемикатися між всіма створеними пристроями.
 • Добре адаптований для розробників.
 • Безкоштовно для особистого використання.
 • Цю програму можна відзначити як кращий емулятор Android в плані тестування додатків.

  Nox Player (BigNox)

  Якщо ви хочете, щоб симулятор Android був строго для ігор, то Nox - це правильний варіант. Доступний безкоштовно, цей емулятор Android для ПК з Windows націлений на те, щоб забезпечити гравцям достатню кількість контролю. Це дає користувачеві деяку кількість розширених функцій і елементів управління.
  Функції зручно розташовані, гарантуючи, що геймери отримують максимальну віддачу від свого досвіду. Nox - один з небагатьох емуляторів, який дозволить вам використовувати повнорозмірний ігровий контролер для гри в ваші ігри. Переваги:
 • Nox пропонує кілька геймер-орієнтованих функцій.
 • Nox підтримує повнорозмірний контролер для ігор.
 • Якщо вам цікаво дізнатися про продуктивності, то так, ви можете протестувати свої додатки на Nox. Однак майте на увазі, що в першу чергу це робиться для геймерів, а не для програмістів. Тому програма входить в кращі емулятори на ПК для простих користувачів.

  Remix OS Player

  Remix OS Player був несподіванкою для багатьох користувачів і розробників. По-перше, це був один з перших Android-симуляторів для Windows, на яких був Android 6.x Marshmallow. По-друге, інші програми все ще перебували на старих версіях ОС.
  Кращі емулятори Android для комп'ютерів - огляд, характеристики і відгуки
  Це ще не все, Remix OS Player також неймовірно простий і зрозумілий, коли справа доходить до установки. Як тільки ви закінчите, ви можете почати використовувати його так, як хочете. Плюси:
 • Простота установки і налаштування.
 • Запуск Android 6.x Marshmallow.
 • Емулятор підходить як гравцям, так і розробникам.
 • Remix OS Player є надійним варіантом для всіх, хто хоче отримати доступ до емулятора Android. Це простий і один з кращих Android-емуляторів, доступних для скачування, причому безкоштовно. Єдиним недоліком є те, що він не підтримує процесори AMD. Однак це може незабаром змінитися з оновленням. На підставі постійно надходять поліпшень його можна назвати найкращим емулятором Андроїд для ПК.

  YouWave

  YouWave можна розглядати як емулятор Android з давніх часів. Це тому, що це один із старих Android-симуляторів для ПК. Проте в минулому році отримало оновлення. Емулятор доступний в безкоштовних і платних версіях. У безкоштовної версії ви отримуєте практично всі, але ваша ОС буде Ice Cream Sandwich. Однак заплативши 2999 $, ви отримаєте Android Lollipop, з можливістю постійного оновлення. Переваги:
 • Можна грати в ігри і запускати додатки.
 • Проста установка і настройка.
 • Тепер використання говорить про те, що YouWave не призначений для геймерів. Емулятор більше уваги приділяє програмістам, що пояснює безліч варіантів розробки, доступних для вас. Тому це хороший емулятор Windows, під Андроїд-додатки.

  ARChon - тільки емулятор на базі браузера для Android

  Користувачі повинні встановити його в Google Chrome, і як тільки установка буде завершена, ви можете завантажити файли АПК і використовувати їх як вам завгодно. Він не призначений ні для забави, ні для написання коду.
  Кращі емулятори Android для комп'ютерів - огляд, характеристики і відгуки
  Тим не менш, відмінно справляється, коли справа доходить до швидкої роботи і тестування ваших додатків, щоб побачити, чи працюють вони. Процес установки складний, але той факт, що вам потрібен тільки Google Chrome, і деякі базові знання, щоб змусити його працювати, - причина, чому він став популярним. Плюси:
 • ARChon не вимагає установки.
 • Безкоштовний.
 • Надзвичайно легкий.
 • Сумісність з Mac, ПК і Linux.
 • На щастя, вся інформація, необхідна для запуску програми, вже включена і відображається при першому старт плагіна. Той факт, що він може працювати на всіх операційних системах, які підтримують Google Chrome, дає безперечну перевагу, і він не займає значну частину ресурсів.

  KoPlayer - надійний Android-симулятор для ПК

  Поки що KoPlayer - це програма, яка не отримала особливого розголосу. Це тому, що його створили порівняно недавно, але одночасно показує себе багатообіцяюче. Це кращий емулятор android для Windows, на думку багатьох гравців. Оскільки це більше підходить до гравця, ви отримуєте такі функції, як можливість перепризначення. Ви навіть можете моделювати контролер з допомогою клавіатури. Одна унікальна особливість KoPlayer полягає в тому, що вона дозволяє гравцям записувати свої ігрові ролики і завантажувати їх в будь-якому місці. Плюси:
 • KoPlayer дозволяє гравцям записувати і завантажувати свої відеоматеріали.
 • Його легко і просто встановити.
 • Програма дозволяє перепризначувати кнопки і інші ігрові функції.
 • У KoPlayer є кілька хороших функцій, що дають можливість легко і просто запускати ігри користувачам на своїх комп'ютерах. У той же час, є деякі помилки, але вони швидко виправляються з виходом оновлень. KoPlayer - це найкращий Android-симулятор, випущений на початку 2018 року.

  MEmu - підтримує чіпсети AMD, так і Intel

  Важко знайти Android-симулятори для ПК, які більше фокусуються на тому, щоб зробити життя більш комфортним. Наприклад, кілька емуляторів, які були присутні в описі вище, не підтримують чіпи AMD. MEmu є одним з небагатьох, хто підтримує обидва виробника процесорів. Це відносно новий вид програми, що відрізняється від багатьох архітектурою ядра програми. Він поставляється з підтримкою Jelly Bean, Ice Cream Sandwich і Lollipop. Пізніше з оновленнями з'явиться більше останніх версій ОС на мобільних платформах. Він також підтримує можливість запуску декількох екземплярів різних додатків або тих же, працюючи в режимі багатозадачності.
  Кращі емулятори Android для комп'ютерів - огляд, характеристики і відгуки
  Ця особливість важлива для розробників, які хочуть протестувати одне і те ж додаток на різних версіях ОС. MEmu дозволяє їм проводити тестування без створення віртуальних робочих машин. Навіть після цього не рекламує себе як ЗА, орієнтований на розробників. Плюси:
 • Дозволяє розробникам запускати кілька примірників додатків.
 • Підтримує Android Jelly Bean, Ice Cream Sandwich, Lollipop.
 • Проста установка.
 • Не можна заперечувати, що MEmu - це майже ідеальне поєднання кожної корисної функції, яку ви можете знайти в цій програмі. Він не раз потрапляв у кращі емулятори Android для комп'ютерів.

  Xamarin

  Xamarin - більше середовище для програмістів, але все ж таки відноситься до эмуляторам. Це схоже на Android Studio, але є деякі відмінності. Для початку, у Xamarin є список різних функцій і інструментів, а в Android Studio. Крім того, Xamarin може підключатися до Microsoft Visual Studio, і для тих, хто задається пише програми, він пропонує моделювання, як це робить Android Studio. ЗА підходить як для розробників, так і для геймерів. Плюси:
 • ЗА підходить як для розробників, так і для геймерів.
 • Простота установки по більшій частині.
 • Безкоштовно для особистого використання.
 • Тепер вам потрібно знати, що Xamarin надасть вам відмінні можливості для розробників, але для цього вам доведеться налаштувати його відповідно до встановлених вимог. Це нескладно, якщо ви розробник, але можуть виникнути проблеми у новачків. Xamarin безкоштовний, його легко використовувати приватним юзерам, не вносячи плату, але компанії і команди розробників повинні будуть сплатити підписку. Тому це кращий емулятор Android на ПК для командних розробок і тестування.

  Windroy - надійний для геймерів

  Більшість програм, які знаходяться у списку, більше орієнтовані на сучасне обладнання і добре поєднуються з ним. Це означає, що старі машини не дуже люблять цей тип. Windroy робить все по-іншому, оскільки він випускається для старих комп'ютерів. ЗА орієнтоване на продуктивність, і ви можете легко керувати більшістю своїх офісних додатків. Це не дуже добре поєднується з іграми і не дуже надійно. Однак, якщо у вас є ПК з застарілим обладнанням, Windroy ідеально підходить. Переваги:
 • Windroy блискуче працює на старому обладнанні.
 • Проста і ефективна установка.
 • Може запускати більшість офісних додатків.
 • Важко сказати, що Windroy - ідеальний Android-емулятор, але він має свої переваги. ЗА поставляється безкоштовно, добре працює на старих машинах і підходить при невеликій продуктивності. Однак назвати його кращим емулятором для сучасних ігор все ж не вийде, з-за невисокої продуктивності.

  Підсумок

  Android-емулятори для ПК, згадані вище, є найбільш доступними на ринку в даний час. Всі вони однаково хороші, і кожен має окремі переваги і недоліки. У кожного є свої вимоги, які призводять до того, що ви повинні порівнювати і бачити, який з емуляторів підходить вам найкраще. Тому який емулятор краще для ПК, кожен з читачів вибере для себе сам, виходячи зі своїх переваг і технічних особливостей.

  Популярі новини
  Загрузка...