Як рибалити в "Террарии"? Поради та рекомендації

277 0 Новини високих технологій

Ігри "пісочниці" спочатку володіють величезним творчим і конструкторським потенціалом. В них можна робити практично все, що завгодно користувачеві. Такі ігри завжди цінувалися за нелінійність і свободу дій. Подібною грою можна вважати проект Terraria, який заволодів серцями мільйонів гравців. Це унікальна 2D-гра (яких останнім часом випускається набагато менше), яка поєднує в собі елементи виживання, кооперативу і крафтінга. Останнім критерієм приділяється досить велика увага розробників, так як проходження гри безпосередньо зав'язано на створенні предметів. Новачки, ймовірно, стикалися з таким питанням, як рибалити в "Террарии". Предмети, які видобуваються виключно рибальством, використовуються при крафте зіль і еліксирів.


Як рибалити в "Террарии"? Поради та рекомендації

Як рибалити в "Террарии"

Щоб почати займатися рибальством, гравцеві варто обзавестися деякими компонентами для виловлювання риби:
 • Вудка. У грі існує величезний вибір вудок, однак, ви можете створити кілька видів. Самим бюджетним варіантом для старту гри можна ознаменувати дерев'яну вудку. Залізна вудка має найбільший шанс вилову риби з усіх створюваних вудок. По мірі виконання завдань у рибака користувач може одержати в нагороду вудки, які набагато краще, ніж створені гравцем.
 • Наживка. За наживку слід приймати метеликів, хробаків та інше. На початковому етапі найзручніше ламати брили, розташовані на поверхні світу. При їх руйнуванні з'являються черв'яки, які можна зібрати совком.
 • Водойма. Не кожен водойма належить до числа тих місць, де можна рибалити. Шукайте глибокі водойми, які займають не менше 75 блоків. Деякі керуються правилом - чим об'ємніше місце, тим легше виловити рибу.
 • Як рибалити в "Террарии"? Поради та рекомендації
  Сам процес виловлювання риби здійснюється активацією вудки, яка закидає поплавок на поверхню води. Користувачеві потрібно натиснути ЛКМ, коли поплавець почне йти під воду.


  Використання бага

  Багато користувачів заявляють, що виконання завдань у рибака, а також рибальство є найбільш потрібним елементом у грі. Тому умільці знайшли спосіб, який описує те, як рибалити в "Террарии" багом. Принцип досить простий і грунтується на включенні автопаузы:
  Як рибалити в "Террарии"? Поради та рекомендації
 • Першим ділом потрібно підійти до водойми з готовим комплектом для риболовлі, найкраще при собі мати кілька десятків наживки.
 • В налаштуваннях гри необхідно включити автопаузу.
 • Закидаємо вудку і відкриваємо інвентар (гра ставиться на паузу). Після цього з допомогою ПКМ викидаємо який-небудь предмет з інвентарю.
 • Повторюємо це дію до тих пір, поки поплавці не заполонять весь водойму.
 • Вичікуємо момент, коли більшість поплавців підуть під воду і витягуємо їх.
 • Підвищуємо шанс улову

  Виконуючи завдання у рибака, користувачі отримують нагороду, яка містить деякі корисні атрибути для користувача. Наприклад, елементи екіпірування рибалки, які збільшують шанс виловлювання риби. Трофейні прилади, які допомагають орієнтуватися по погоді і відображають шанс улову. Зілля рибака істотно полегшує улов. Погода і час доби також впливають на шанс вилову риби, тому спираючись на погодні умови, можна успішно завершити процес риболовлі.

  Популярі новини
  Загрузка...