Симулятор АЕС: додаток на комп'ютер і телефон

215 0 Новини високих технологій

Романтика атомних електростанцій приваблює геймерів. В настрої ядерної енергії зроблені проекти "Сталкер". Також в індустрії геймінга існують симулятори АЕС на ПК і телефони. В них необхідно стежити за приладами, усувати неполадки і контролювати персонал.

Гра Nuclear Power Plant

Симулятор АЕС: додаток на комп'ютер і телефон
Додаток доступний в онлайн-режимі. Грати в цей симулятор АЕС можна на комп'ютері з мінімальною продуктивністю. В ній користувачеві можливо:
 • Управляти всіма параметрами ядерного реактора.
 • Допускати помилки. У разі неполадок реактор вибухне.
 • Грати з мінімальним знанням ядерної енергії.
 • Також в грі трапляються непередбачувані ситуації. Один з енергоблоків може вийти з ладу і геймеру доведеться усувати неполадки. Якщо цього не зробити, то реактор знищиться. Гра створена любителями, тому в ній є баги і лаги. Однак вони геймплею не заважають.


  Додаток на Android

  Симулятор АЕС: додаток на комп'ютер і телефон
  Nuclear inc 2 - це гра на телефони. В цей симулятор АЕС розробники додали розширений функціонал. Тепер користувачам стало ще складніше керувати ядерним реактором. У ній людина стає справжнім інженером відомих АЕС. Серед них є Чорнобильська станція і Фукусіма. Під час гри відбуваються непередбачені ситуації. Наприклад, землетрус, займання, викиди радіоактивних речовин. У грі присутня інтерактивність. Користувачеві необхідно спостерігати за температурами генераторів, ядерних реакторів, турбін, рівнем тиску і можливістю випромінювання. Гравець у всіх нюансах не заплутається, адже в додатку є покрокове навчання. Людині розповідатиметься, як відбуваються всі процеси в симуляторі і яким чином люди отримують електрику. У додатку доступно 12 рівнів. Кожен з них має окрему складність. На перших рівнях користувач стежить за невеликою кількістю індикаторів. Наступні кроки будуть ускладнюватися.

  Популярі новини
  Загрузка...