Як знизити пінг в "САМПО": найбільш ефективні методи

136 0 Новини високих технологій

Грати в "ДТА" на "поганому" Інтернеті проблематично. Якщо є великий пінг, то багато дій для гравця будуть заблоковані. Однак його можна знизити до комфортного значення. Це можна зробити програмою і посиленням швидкості Інтернету.

Від чого залежить швидкість

Якщо у підключенні використовується модем або Інтернет до 2 Мбіт в секунду, то його пінг буде перебувати в районі двохсот. З-за цього швидкість передачі сигналу гравця буде на низькому рівні. Кількість пінгу може залежати від підключених користувачів до Інтернету по Wi-Fi або кабелю. Також у деяких провайдерів трапляються перебої з роботою.
Як знизити пінг в "САМПО": найбільш ефективні методи
Самим оптимальним рішенням в такому випадку буде зміна провайдера. Також гравець може перейти на тариф з більш високою швидкістю. Однак якщо він не має такої можливості, то йому необхідно вивчити всі способи, як знизити пінг в "САМПО". Якщо цього не зробити, геймер втратить багато переваг у поєдинках, адже його персонажа буде простіше вбити з-за затримок Інтернету.


Найдієвіший метод

З кожним оновленням клієнта в програмному забезпеченні можуть відбутися збої. Це виражається в різкому підвищенні пінгу. Грати з такими значеннями буде неможливо, тому гравець повинен знати, як знизити пінг в "САМПО". Для цього йому потрібно:
 • Завантажити "чисту" "ГТА Сан-Андреас". Якщо гравець використовує модифікації, то його Інтернет відчуває навантаження в кілька разів більше. Адже йому необхідно завантажувати сторонні текстури і скрипти.
 • Запустити антивірус і в ньому завершити всі процеси, які працюють у Мережі. Деякі програми можуть оновлюватися або передавати інформацію, з-за чого значення пінгу підвищуються.
 • Натиснути на "Ктрл"+"Alt"+"Ділить". В меню завершити всі процеси користувача, не закриваючи taskmdr.exe.
 • В диспетчері завдань натиснути на вкладку "Нові завдання, де потрібно активувати explorer.exe. Це необхідно зробити, якщо гравець вимкнув Інтернет на ПК.
 • Після запуску гри закрити explorer.exe в "Диспетчері завдань". Також необхідно вибрати будь-сервер "САМПО" зі списку доступних користувачеві.
 • В "Диспетчері завдань" вказати низький пріоритет гри GTA. Проробити те ж саме з клієнтом мультиплеєра.
 • Як знизити пінг в "САМПО": найбільш ефективні методи
  Якщо зробити все правильно, то комфорт гри у користувача підвищиться в 2-3 рази. Це один з найбільш дієвих методів того, як знизити пінг в "САМПО". Щоб запустити додатки назад, потрібно відкрити explorer.exe в "Диспетчері завдань". Відгуки гравців говорять про те, що цей метод працює. У них пінг зі значення 400-600 знизився до 20-100 мілісекунд.


  Програма для пониження пінгу

  PingAmplifier для "ДТА" допоможе з такою проблемою гравцям. Для безперебійного функціонування її потрібно запускати від імені адміністратора. Після чого можна відкривати гру "САМПО". Автори програми для кращого функціонування рекомендують закривати всі сторонні браузери і завантажувачі. Також під час гри необхідно завершити всі користувальницькі процеси.

  Інші способи

  На комп'ютерах 2002-2007 роки гра може лагают із-за застарілих параметрів. Адже у користувачів нормальний Інтернет, але якість зв'язку погане. Таким гравцям перед тим, як знизити пінг в "САМПО", потрібно зайти в налаштування гри. У цьому меню всі повзунки перенести до мінімальних значень. Якість графіки погіршиться, проте продуктивність і пінг можуть стати комфортними для гри.
  Як знизити пінг в "САМПО": найбільш ефективні методи
  В деяких випадках допомагає перевстановлення програми мультиплеєра. Скачувати його необхідно з офіційного сайту гри. Також може допомогти оновлення драйверів системи, в тому числі і мережевих програм. Адже вони можуть просто застаріти, з-за чого погано функціонувати. Знизити значення пінгу можна за допомогою Windows. Для цього користувачеві потрібно відкрити "Диспетчер завдань", де вказати "високий" або "низький пріоритет. Необхідно експериментувати з цим, адже у кожного гравця комп'ютер може реагувати інакше на різні зміни.

  Популярі новини
  Загрузка...