Проходження квесту "Заборонені знання" в Dragon Age 2

147 0 Новини високих технологій

Dragon Age 2 – найпопулярніша гра в жанрі RPG, продовження оригінальної Dragon Age. Тут продовжується розповідь про світ, в якому ніколи не припиняється війна між різними державами, а всьому цьому заважають потойбічні сили, монстри і дракони. Гру можна назвати одним із самих великих і масштабних проектів в своїй ніші за останні 10 років. З-за цього в Dragon Age 2 безліч побічних квестів, проходження яких нітрохи не нудніше, ніж основна сюжетна лінія. У статті ви дізнаєтеся про проходження "Заборонених знань" в Dragon Age 2 від і до: де знайти, які етапи включає в себе завдання, що потрібно і які завдання необхідно вирішити під час виконання.

Проходження квесту "Заборонені знання" в Dragon Age 2

Короткий опис

Для початку розглянемо короткий опис завдання. Цей квест є однією з побічних завдань у другому акті. Щоб ви могли почати "Заборонені знання" в Dragon Age 2 вам необхідно дотримуватися одна важлива умова: зберегти життя Идунне в першому акті при проходженні "Ворогів серед нас".


При позитивному результаті згаданого завдання ваш персонаж отримає таємничий лист від Идунны, в якому буде сказано про необхідність знайти магічні книги. Роботи з чорної магії розкидані по Киркволлу. Другий варіант почати "Заборонені знання" в Dragon Age 2 – це самостійно знайти одну з книг на локації і прочитати її. Після цього квест активується автоматично і ви зможете дізнатися всі подробиці та сюжетне опис в журналі і кодексах. Розглянемо нюанси при проходженні квесту, про які слід обов'язково пам'ятати при взаємодії з кожної з книг.
Проходження квесту "Заборонені знання" в Dragon Age 2

Особливість місії

Перед тим як почати відвідувати точки з місцезнаходженням необхідної літератури, ви повинні познайомитися з одним нюансом. Справа в тому, що при взаємодії з будь-якої з книг цього списку вам необхідно зробити дві дії в суворій послідовності: прочитати і знищити. Коли ви знаходите предмет і клікаєте по ньому, на екрані з'являється витяг з книги. Гравець може самостійно прочитати вміст або просто закрити сторінку – в обох випадках ви отримаєте 2 очки характеристик.


Після прочитання вам необхідно натиснути на кнопку "Знищити", не закриваючи книгу. Якщо виконати дану процедуру з кожним предметом, ви зможете повноцінно завершити місію. Якщо підібрати предмет і не читати його, то він залишиться марним вантажем в інвентарі. Більш того, без прочитання і подальшого знищення ви не зможете завершити завдання до кінця. При такому розвитку подій у вашій сумці залишиться 5 непотрібних книг без можливості продажу, а також буде провалений квест при завершенні другого акту. Ось такий баг "Заборонених знань" в Dragon Age 2 на вас чекає, якщо ви не будете повідомлені заздалегідь.
Проходження квесту "Заборонені знання" в Dragon Age 2

Розташування книг

Тепер докладніше поговоримо про розташування квестових предметів на локації:
 • Церква. Підніміться на балкон і зверніть увагу на праву стінку від входу. Після взаємодії з книгою з'являються демони і примари, будьте готові!
 • Фортеця Намісника. Зайдіть в головний зал з троном.
 • Рваний Берег. При вході на локацію вирушайте на верхню стежку до самого кінця. Там знаходиться невелика печера. Після знищення книги з'явиться повсталий з мертвих!
 • Кістяна Яма. Тут треба знайти саму праву печеру, в кінці якої знаходиться книжка.
 • Забутий Тейга. Саме важкодоступне місце. Перед отриманням книги ви повинні провести досить важкий бій з демонами і големами.
 • Продовження квесту

  Після того як ви дізналися розташування книг у "Заборонених знаннях" в Dragon Age 2 і знищили їх, слід приступити до завершальної частини завдання.
  Героєві гри зі своїм загоном слід відправитися в Клоаку, де знаходиться новий відкритий тунель. Місце буде відзначено квестової міткою на карті. Перед тим як відправитися туди, обов'язково поповните запаси зіль на ману і здоров'я, а також прокачайте здібності з допомогою отриманих очок за книги. У небезпечному лігві, крім ворогів високого рівня, знаходяться майстерні пастки. Тому краще всього взяти в напарники того, хто вміє їх знешкоджувати. В кінці печери вас чекає Чорний Гримуар, якого необхідно знищити. Потім з'являться потужні противники. Не варто їх недооцінювати, оскільки кожен з них набагато сильніше звичайних монстрів в цьому підземеллі. Перед знищенням ви можете прочитати Чорний Гримуар і отримати за це 2 очки характеристик. При цьому квест "Заборонені знання" в Dragon Age 2 буде зарахований після знищення всіх монстрів.
  Проходження квесту "Заборонені знання" в Dragon Age 2

  Нагорода

  За виконання місії ви отримаєте досягнення, 3-20 золотих монет з головного боса, 1 тисячу очок досвіду за прочитання Чорного Гримуара, 750 очок досвіду за знищення книг, по 250 очок за сутичку з кожним з демонів. Крім цікавої сюжетної лінії "Заборонених знань" в Dragon Age 2 ви також отримуєте досить приємну нагороду і бонуси. Крім цього, за збереження книг ви отримаєте +5 до відносин з Мерриль, а за знищення кожного з квестових предметів додасте по 10 очок неприязні.

  Популярі новини
  Загрузка...