Термін "ваншот": що таке, приклади та історія появи слова

133 0 Новини високих технологій

Майже кожен геймер в іграх стикається з незрозумілими словами. Серед них є жаргонізми, які у багатьох на слуху. Один з таких термінів - one shoot. Однак далеко не всі люди знають, що таке ваншот. Дізнатися його трактування необхідно, щоб розуміти основні події в грі.

Походження слова

Більшість жаргонізмів в іграх утворено від англійських слів і словосполучень. У прямому сенсі "ваншот" перекладається як "один постріл". В іграх це означає знищення противника одним дією: пострілом або ударом. Серед гравців популярні такі форми слова:
 • Уаншот.
 • Шот.
 • Ваншут.
 • Сваншотить.
 • У кожної гри є свої трактування цього поняття. Однак гравцями прийнято визначати, що таке ваншот, як знищення користувача з першого разу. Також серед геймерів поширені різні спотворення цього жаргонізму.


  Як може вийти ваншот

  Термін "ваншот": що таке, приклади та історія появи слова
  Якби в іграх траплялися весь час вбивства з одного пострілу, то геймери перестали заходити в стрілялки. Однак таке іноді трапляється з різних причин. До них слід віднести:
 • Перевага в силі між противниками. Так трапляється, коли одна людина багато грає, а інший мало. У першого більше досвіду і "відкритого" зброї, тому він може вбити слабкого суперника з першого пострілу.
 • Особливу зброю або спорядження у геймера. У деяких іграх за плату надається покращена амуніція. Завдяки цьому трапляються кращі ваншоты серед гравців. Однак спільнота таких людей не любить. Адже вони отримали перевагу завдяки реальних грошей.
 • Натреновані вміння. Якщо людина хоче отримати більше переваг в грі, то він може поліпшувати свої навики. Дуже часто ваншот відбувається попаданням в голову. Це досить складне вміння, якому цілком реально навчитися.
 • Також гравці для вбивства з одного пострілу використовують недоліки інших персонажів і класів. Деякі знищуються легко в певні частини тіла або броні. Також для ваншотов існують спеціальні боєприпаси.

  Висновок

  Термін "ваншот": що таке, приклади та історія появи слова
  Таке слово досить часто зустрічається в ігрових чатах. Його необхідно знати кожному геймеру, щоб надалі розбиратися в ключових термінах стрілялок. Виконати вбивство з одного пострілу гравець може й випадково, потрапивши в слабку точку противника. Завдяки ваншотам кіберспортсмени перемагають в змаганнях. Вони тренують це вміння роками, але і у них вбивство з одного пострілу не завжди виходить. Також для ваншотов є спеціальні читерські додатки, які заборонені розробниками.

  Популярі новини
  Загрузка...