Біографія Клемента Іванова, професійного гравця в Dota 2

236 0 Новини високих технологій

Комп'ютерні ігри давно перестали бути простою розвагою для дітей, до яких відносяться несерйозно. Вже досить тривалий час кіберспорт стає все більш відомим, тому на нього звертають увагу все більше людей. Із зростанням даного типу змагань з'являються нові герої молоді і розвиваються разом зі своєю дисципліною. На даний момент можна знайти безліч прикладів професійних гравців, які починали свій шлях у 2007-2008 році, а зараз є відомими на весь світ з-за участі в турнірах з великими призовими фондами та виступів на сцені. Одним з таких персонажів є Клемент Іванов (нікнейм Puppey). Він пройшов весь шлях від DotA до Dota 2 і продовжує грати на професійній сцені досі. Puppey дуже люблять в СНД, вважають одним з найкращих капітанів у всьому світі, а стадіони вітають його сильніше інших гравців зі складу.


Біографія

Трохи відійдемо від професійних заслуг і поговоримо про те, ким же є Клемент в звичайному житті.
Біографія Клемента Іванова, професійного гравця в Dota 2
Майбутній чемпіон народився в 1990 році в Естонії. З самого дитинства Іванов прагнув стати музикантом і створити власну групу. На даний момент гравець ще не реалізував своє бажання, але вже об'єднує навколо себе різні групи людей, хоч і зовсім в іншій сфері. Можливо, після завершення кар'єри гравця Клемент займеться саме музикою. Однак не тільки гра є основною діяльністю хлопця. Як відомо, у Puppey є власна звукозаписна студія, про що можна судити з різних інтерв'ю. Відмінне знання двох мов (російської та англійської) чималою мірою стало однією з причин, по якій гравець став кращим капітаном на просторах СНД, а потім почав стабільно займати високі місця на турнірах з англомовними командами (причому постійно змінюючи склади).


Але саме початок ігрової кар'єри Клемента "Пуппей" Іванова бере початок у 2007 році.

Досягнення в DotA

У часи, коли DotA була лише модифікацією для популярної стратегії Warcraft 3 кіберспорт не розвивався в таких масштабах. Вже тоді Клемент пробував свої сили на професійній сцені, куди його покликала команда XsK, побачивши здібності та талант гравця в пабликах (звичайні ігри, в яких може брати участь будь-який бажаючий).
Біографія Клемента Іванова, професійного гравця в Dota 2
Перший серйозний турнір Puppey носив назву EuroCup XVI, але на ньому команда нашого героя не домоглася успіху. А перший титул (хоч і третє місце), він отримав в рамках турніру ESL Major Series. Під час DotA Клемент Іванов пограв за багато колективів, але саме в Ks.Int він познайомився з KuroKy, з яким надалі провів більшу частину своєї кар'єри у двох колективах. Хлопці стали справжніми друзями і навіть перебуваючи в різних кабінках на сцені, не забувають обійнятися після матчу незалежно від результату. До 2011 року компанія Valve анонсувала вихід Dota 2 а разом з нею і турнір з мільйоном доларів призових. Професійні організації і гравці не могли обійти стороною цей факт, тому після отримання ключів для закритої версії гри стали тренуватися. Саме в цей час Puppey перебував під крилом української організації Natus Vincere.

Ера na'vi

Цей проміжок біографії Клемента Іванова є найдовшим у всій його кар'єрі. Разом з СНД колективом гравець займає перше місце на The International 2011 і виграє один мільйон доларів. Можна було сказати, що причиною стала сира і недопрацьована гра, а також мала кількість часу для тренувань у інших команд (na'vi отримали ключі для Dota 2 раніше за інших гравців). Але в подальших сезонах команда на чолі з Puppey довела протилежне. Після відходу з колективу лідера ArtStyle, капітанський слот займає Puppey і бере все в свої руки. Під його керівництвом колектив займає десятки перших, других і третіх місць на різноманітних турнірах, а головними досягненнями після перемоги на TI 2011 є два других місцях поспіль на TI 2012 і TI 2013.

Team Secret

Після того як у Natus Vincere почався спад, організація вирішила попрощатися з Клементом. Гравець йде зі складу разом зі своїм другом KuroKy і організовує новий колектив під назвою Team Secret, в якому і грає донині. Цікаво, що саме Puppey є беззмінним лідером цієї команди, в той час, як всі інші позиції давно помінялися по кілька разів.
Біографія Клемента Іванова, професійного гравця в Dota 2
За час ігрової діяльності Клемент Іванов довів, що може вигравати як з іменитими гравцями (як доказ – склад з Arteezy, EnternalEnvy і w33), так і збирати новачків (Yapzor, Ace, Nisha і так далі). Після успішного виступу на The International 2018 Клемент змінює склад, кличе молодого Nisha і досвідченого zai. Також у колективі залишаються MidOne і Yapzor. Саме в такому складі Іванов планує перемагати на турнірах сезону 2018-2019 роках Із-за тривалої кар'єри і неоднозначних рішень до Puppey можна ставитися по-різному. Але своїми діями, вибором героїв, стратегіями та вмінням організовувати команду з різнопланових гравців даний персонаж заслужив звання одного з кращих капітанів за всю історію комп'ютерної гри Dota 2.

Популярі новини
Загрузка...