В якій програмі зробити візитку? Конструктор візиток

530 0 Новини високих технологій

Історія застосування візиток в якості форми уявлення людини йде корінням ще в XII століття, коли вельможі посилали своїм васалам спеціальні картки, які повинні були повідомити тих про їх прибуття. З часом, зокрема в XIX столітті, візитні картки стали більше використовуватися для звернення на себе уваги. Їх посилали з привітаннями, квітами і т. д. В наш час візитка стала невід'ємною частиною бізнес-відносин. На нею подається коротка інформація про людину, або про компанію, про послуги або сервісах. З розвитком комп'ютерної техніки з'явилися і спеціальні програмні продукти, що дозволяють створити картку протягом декількох хвилин, оскільки витрати на розробку дизайну, якісний папір і друк іноді бувають занадто великі, а мета, як мовиться, не виправдовує засоби. Давайте подивимося, в якій програмі зробити візитку самостійно найпростіше, і виберемо для користувача якогось певного рівня підготовки найбільш підходящий варіант. Але для початку кілька слів про обов'язкових умов, яким негласно повинні відповідати всі візитні картки при оформленні.


Основні типи візиток

Перш все, при створенні візитки необхідно відштовхуватися від того, до якого типу вона буде ставитися. По-перше, розрізняють три основних типи таких інформаційних карток: особисті, ділові та представницькі. Перший тип - найчастіше для знайомств і оформляється в довільному стилі. Для другого типу в обов'язковому порядку повинна бути вказана не тільки інформація про власника візитки, але і назва компанії, посада та контакти. Для третього типу зазвичай використовується тільки загальна інформація про компанії (бажано з логотипом) і наданих нею послуг. Для таких візиток, як правило, використовують якийсь фірмовий стиль з максимально зручними для читання шрифтами.


Вимоги до оформлення візитних карток

По-друге, сьогодні візитні картки повинні мати певні розміри. Зверніть увагу, що багато візитниці або портмоне мають спеціальні розділи-кишені, в які візитки і поміщаються. При недотриманні стандартних розмірів, природно, візитка туди не поміститься, а її вручення в кращому випадку буде витлумачено як прояв поганого тону.
В якій програмі зробити візитку? Конструктор візиток
У стандартному варіанті будь-візитка повинна мати розмір 90 х 50 мм, що відповідає 1063 х 591 пікселей при дозволі 300 крапок на дюйм. При цьому для друку іноді рекомендується витримувати додатковий запас по краях (приблизно 2-3 мм, що необхідно для обрізки по завершенні тиражування. Нарешті, внутрішній відступ повинен складати приблизно 3-5 мм. В цю область поміщати логотипи, зображення або вводити текст у безпосередній близькості до країв не рекомендується.

Програми для створення візиток російською мовою

Що ж стосується вибору програмного забезпечення, сьогодні в тому ж Неті можна знайти досить багато додатків і спеціально орієнтованих саме на створення візиток і загального призначення зразок графічних або текстових редакторів, і онлайн-конструкторів. Для загального розуміння методик створення візиток розглянемо звичайний редактор Word, який можна зустріти в будь-якому офісному пакеті, спеціалізований конструктор візиток, русифіковані графічні редактори рівня Photoshop та онлайн-ресурси.

Створення візитки найпростішим методом в Word

Для початку припустимо, що у вас на комп'ютері спеціалізованих додатків немає. В якій програмі зробити візитку? Відповідь напрошується сам собою! Звичайно ж, у Word! Більшість користувачів знає, що виконати необхідні операції можна за рахунок вставки таблиці стандартних візиток на листку формату А4 розміщується десять штук).
В якій програмі зробити візитку? Конструктор візиток
Перед вставкою таблиці, правда, спочатку в розмітки сторінки встановити вузькі поля відступів (127 см). Після цього можна вставити таблицю розміром 5 х 10 клітинок. Через ПКМ на таблиці далі потрібно перейти до її властивостями і встановити розміри рядки (5 см) і стовпця (9 см). Після цього можна вставити зображення (для вільного переміщення по комірці в опціях обтікання текстом краще використовувати параметр «По контуру»), вписати потрібний текст, використовуючи шрифти певного типу і розміру, вирівняти вміст, а потім скопіювати «начинку» однієї комірки і вставити у всі інші. Зверніть увагу, що при копіюванні всієї комірки, а не її змісту, вона буде додана до таблиці, тому будьте уважні.

Альтернативна методика, що застосовується в офісних редакторах

Якщо говорити про те, якою програмою на комп'ютері зробити візитку, не поспішайте поки переходити до використання інших додатків. У тому ж Word і його аналоги є ще маса можливостей!
В якій програмі зробити візитку? Конструктор візиток
Так, наприклад, одним з найбільш простих варіантів можна назвати вставку на порожню сторінку довільній картинки. Потім через меню ПКМ на ній слід перейти до пункту розміру і положення, після чого в альбомній орієнтації самого зображення встановити зазначені вище розміри. А ось в обов'язковому порядку потрібно зняти прапорець з пункту збереження пропорцій. Тепер можна скористатися вставкою тексту, наприклад, у виділений попередньо поле, прибрати заливку або виділення ліній в редагуванні формату фігури, а після вводу всієї інформації просто зберегти файл. Проте багато користувачів забувають про те, що у «Ворді» є власний, якщо можна так сказати, конструктор візиток.
В якій програмі зробити візитку? Конструктор візиток
Мова йде про шаблони, серед яких можна вибрати найбільш відповідне рішення, після чого залишиться просто заповнити потрібні форми і вставити відповідні графічні об'єкти. Ця методика хороша тим, що самостійно піклуватися про стандартних пропорціях не потрібно.

Програма «Майстер візиток» та її аналоги

Тепер перейдемо до вузьконаправленим спеціалізованим програмам. Якою програмою можна зробити макет візитки професійного рівня? Звичайно ж, одним з найцінніших рішень можна назвати унікальне у своєму роді додаток під назвою «Майстер візиток». Воно, правда, є умовно безкоштовним, а пробний період обмежений всього десятьма днями.

В якій програмі зробити візитку? Конструктор візиток
Після установки і запуску програми в спеціальному вікні створення проекту можна відразу ж вибрати, який саме тип картки потрібно зробити.
В якій програмі зробити візитку? Конструктор візиток
Після вибору з'являється форма для заповнення всіх необхідних персональних даних. Їх можна внести відразу або відкласти дію на потім. Відразу ж звертає на себе увагу те, що вписується інформація виключно в текстових полях, а не редагується безпосередньо в створюваній візитці, як це передбачається в тому ж редакторі Word або інших програмах, що дуже зручно. Після цього з набору шаблонів можна вибрати варіант дизайну. Власне, на цьому всі дії закінчуються. При необхідності редагування візитки можна використовувати інструментальний набір, винесений на праву бічну панель.
В якій програмі зробити візитку? Конструктор візиток
Цей додаток примітно ще і тим, що в ньому абсолютно елементарно можна подбати про оформлення зворотного боку картки, додавши, наприклад, карти із зазначенням розташування вашої фірми. Ще одна «фішка», якої немає ні в однієї аналогічної утиліті, полягає в тому, що безпосередньо на картку у разі необхідності можна додати спеціальний QR-код! Нарешті, прямо перед початком друку можна виставити величину полів і маркери обрізки, а також вказати бажане дозвіл і кількість карток на одному аркуші. Примітка: подібним чином працюють програми на кшталт «Візитка Дизайн», «Візитка Офіс» та інші аналоги.

Професійні графічні редактори

Якщо замислюватися над тим, у якій програмі зробити візитку, використовуючи для цього професійні інструменти, можна віддати перевагу редакторам зразок Adobe Photoshop або corel draw.
В якій програмі зробити візитку? Конструктор візиток
У кожному такому пакеті є власний конструктор візиток, який може і включати набори шаблонів, і давати користувачеві реалізувати власний політ фантазії. Ситуація затьмарюється тільки тим, що потрібно мати хоча б початкові навички роботи з такими програмами. Зате при знанні азов можна отримати ні з чим не порівнянний результат.

Онлайн-конструктори

Нарешті, багато користувачів, мудруємо над тим, в якій програмі зробити візитку, до використання самих додатків не доходять, віддаючи перевагу всіляким онлайн-сервісів, яких зараз не те що багато, а дуже багато. Використання таких ресурсів є самим простим рішенням для ледарів, хоча і серед таких інструментів можна знайти чимало онлайн-додатків, що дозволяють дати волю власній фантазії. Одним з таких можна назвати онлайн-програму Vizitki besplatno, в якій треба вибрати логотип, фон і заповнити потрібні інформаційні поля.

Який варіант віддати перевагу?

Нарешті, залишається зробити висновок щодо того, у якій програмі зробити візитку найкраще. В принципі, якщо під рукою немає спеціалізованих засобів, для звичайного користувача підійде і стандартний текстовий редактор Word. При знайомстві з потужними графічними програмами перевагу краще віддати саме їм. А ось додаток «Майстер візиток», як би добре воно не виглядало, має один величезний мінус, який полягає в тому, що за нього треба заплатити по закінченні тріального періоду. Проте можливості цієї програми говорять самі за себе. І недарма навіть багато професіоналів, які займаються розробкою дизайну або печаткою поліграфічної продукції, віддають перевагу саме цьому програмному продукту.

Популярі новини
Загрузка...