Меблі в "Майнкрафте": як зробити шафу, техніку і більярдний стіл?

490 0 Новини високих технологій

Ні для кого не секрет, що в "Майнкрафте" можна побудувати що завгодно. Для цього необхідно запастися будівельними матеріалами. Їх досить просто дістати: дерево знаходиться всюди, можна добути залізо і виплавити в шахтах, піч і зовсім робиться з каменів. Всього цього буде цілком достатньо для того, щоб зробити свій будинок трохи затишніше. Всі поради можна використовувати у "Майнкрафте" без модів.

Як зробити шафу і облаштувати спальну кімнату?

Кожен, хто намагається зробити свій будинок унікальним і неповторним, рано чи пізно стикається з цією проблемою. Все що потрібно, щоб облагородити свій будинок, – трохи фантазії і смаку. Як зробити шафу в "Майнкрафте" оригінальним і корисним? Для цього потрібно запастися роздавальниками (видобуваються в данжах), дошками, важелем і стійкою для броні. На роздавальники потрібно помістити дошки, які в подальшому будуть активуватися за допомогою червоних каменів. Стійка для броні буде виконувати роль вішалки. При натисканні на важіль можна буде дістати всі речі, які були поміщені в один з трьох розділів" шафи.


Ліжко

Ще один хороший спосіб урізноманітнити житло – зробити оригінальну ліжко. У грі передбачено створення не тільки звичайного ліжка з вовни і деревини, але і інших видів. Для того щоб зробити гамак, потрібно поставити між двома деревами два твердих блоку. Потім поставити на них ліжко, після чого зламати блоки. Таким чином виходить, що ліжко знаходиться між деревами, як гамак.
Меблі в "Майнкрафте": як зробити шафу, техніку і більярдний стіл?
Цей спосіб можна застосувати для створення двоярусною і триярусні ліжка. Потрібно поставити ліжко та 2 блоки над нею. На ці блоки ставляться ліжка, після чого видаляються. Щоб зробити диван-ліжко, необхідно поставити після лежака дерев'яні дошки або плити.

Побутова техніка

Меблі в "Майнкрафте": як зробити шафу, техніку і більярдний стіл?
У грі так само присутній багато можливостей по створенню електроніки, кухонних приладів та інших пристроїв:
  • Газова плита. Пристосування за прожарювання м'яса можна зробити різними шляхами. Найпростіший – поставити на звичайну піч люк або натискну плиту. Для створення диму додається пекельний камінь.
  • Телевізор. Існує трьох видів (в залежності від поміщених картинок). Необхідно прикріпити до блоку (1 2 або 4-м) сірої вовни картину. Для повного занурення наверх ставиться два важеля (імітація антен).
  • Холодильник. Незамінний предмет інтер'єру на кухні. Всередині кімнати проробляється дірка для двох роздавальників. З їх допомогою можна буде взаємодіяти з пристроєм. Блоки холодильника закриваються залізними дверима. Якщо ви вже знаєте, як зробити шафу в "Майнкрафте", процес не викличе труднощів. Відмінність полягає у використовуваних матеріалах.
  • Популярі новини
    Загрузка...