Ігровий процес, коди до гри Call of Duty 2

174 0 Новини високих технологій

Гра з'явилася на ПК в далекому 2005 році. Call of Duty 2 - це шутер з видом від першої особи, розроблений корпорацією Infinity Ward, спільно з PI Studio (на даний момент закрита). Геймплей також вийшов на консолях, так що пограти в неї можна і на великому екрані. Сюжет зав'язаний на оповіданні про роки Другої світової війни і розкриває цей час із усіма фарбами. Це історія про героїчне проходженні трьох солдатів.

Геймплей

Ігровий процес, коди до гри Call of Duty 2
Так само як і в першій частині серії, гравцеві надається можливість пограти за трьох персонажів: це червоноармієць, британський капітан і американський капрал. Гра стала набагато реалістичніше, так як з неї була видалена смужка здоров'я - все як у житті! Проте визначити, що персонаж себе погано почуває, можна. При попаданні в солдата екран починає світитися червоним світлом. Це означає, що варто знайти укриття. Також з гри були видалені аптечки - здоров'я тепер відновлюється поступово, але не дуже швидко.


В арсеналі будь-якого бійця може бути не більше двох одиниць зброї та чотирьох осколкових гранат. Їх можна підібрати з трупів ворогів і союзників. Геймплей іноді стає різноманітнішим - у деяких місіях є можливість підібрати гранатомет або постріляти з кулемета. Всі ці моменти прописані сюжетом. Коди Call of Duty 2 забезпечують можливість проходження місій різного типу, починаючи від захоплення будівель та порятунку заручників, закінчуючи обороною укріплень. Це частина гри відкриває масу можливостей по взаємодії з сюжетом і механікою.

Коди до гри Call of Duty 2

Ігровий процес, коди до гри Call of Duty 2
Якщо гравцеві набридла звичайна компанія, то він може скористатися спеціальними чит-кодами. Вони зроблять гру цікавіше і більш простий в проходженні. Для цього потрібно зайти в меню введення кодів Call of Duty Warfare 2 (клавіша "~") ввести потрібну комбінацію.
  • god - дає повну невразливість до втрати від куль і вибухів;
  • give ammo - повністю поповнює запас патронів;
  • give all - обходить обмеження щодо кількості озброєння, надає гравцеві всі існуючі види зброї;
  • jumptonade - проходження крізь текстури, телепортація.
  • Популярі новини
    Загрузка...