Всі поліцейські ділянки в "ГТА 5": опис

218 0 Новини високих технологій

У комп'ютерній грі "ГТА 5" з відкритим світом представлений повноцінний мегаполіс з розвиненою і "живий" інфраструктурою. Крім міського простору, гра також пропонує прилеглі околиці у вигляді довгих шосейних доріг, ферм, гір і різних парків. Оскільки територія дуже велика, мешканцям необхідно як можна більше охорони від злочинців. Для цього в Лос-Сантосі передбачено цілий ряд поліцейських ділянок. У "ГТА 5", в основному, більшість об'єктів та їх розташування в якійсь мірі копіює реальне становище в Лос-Анджелесі. Розглянемо всі місця, в яких знаходяться штаби поліцейських на території мегаполісу і в сільській місцевості. Якщо подивитися на всі ділянки, то можна помітити, що кожен з них прив'язаний до конкретного району віртуального міста. Нижче коротко описано, де знаходяться поліцейські ділянки в "ГТА 5" і функціональні можливості кожного будинку.


Всі поліцейські ділянки в "ГТА 5": опис

Вайнвуд

Спочатку варто відзначити, що всі точки виконують функцію появи героя після арешту. Біля будівель з'являються поліцейські автомобілі, частина ділянок можна зайти, а у деяких завжди зачинені двері. Також декілька з перерахованих місць використовуються за сюжетом гри. Отже, поліцейську дільницю в "ГТА 5", розташований в Вайнвуде, є центральною точкою, в якій найбільше служителів порядку і авто. Будівля являє собою двоповерховий корпус з невеликою стоянкою. Якщо ви шукаєте службовий автомобіль, то біля цієї точки можна знайти Police Cruiser або Interceptor.

Веспуччі

Наступна крапка розташована в однойменному окрузі Лос-Сантоса. Зовні ділянка являє собою сучасна будівля з трьох поверхів. На парковці - ті ж самі два автомобіля. Єдина відмінність - тут майданчик для службових машин є закритою. За основу даного місця взято реально існуючий об'єкт під назвою LAPD Pacific Police Station.


Всі поліцейські ділянки в "ГТА 5": опис

Веспуччі-Біч

Наступний поліцейську дільницю в "ГТА 5" розташований неподалік. Дана будівля є одним з найменших ділянок не тільки в Лос-Сантосі, але і у всьому штаті. На жаль, споруда носить лише косметичний характер - гравець не може потрапити всередину, тут немає поліцейських і службових авто, тому з геймплейної точки зору дана будівля марно.

Дель-Перро

Ще один маленький штаб є неподалік від попереднього. Це будівля, як і дільниця в Веспуччі-Біч, є закритим і порожнім. Єдина відмінність в тому, що тут ви можете обзавестися поліцейським автомобілем.

Ла-Меса

З одного боку місце там, де поліцейську дільницю в "ГТА 5" в районі Ла-Меса, можна назвати непримітним. Але з іншого боку, тут можна виявити велике скупчення поліцейських, патрульних, детективів, які знаходяться і всередині, і зовні будівлі. Штаб скопійований з реального будівлі California Highway Patrol. Дізнатися ділянку можна за двома флагштокам з прапорами США і Лос-Сантоса. Також на місцевій парковці можна знайти аж 4 автомобіля: згадані вище Police Cruiser і Interceptor, а також Police Buffalo і Unmarked Cruiser.
Всі поліцейські ділянки в "ГТА 5": опис

Мішн-Роу

Величезний триповерховий комплекс з вертолітним майданчиком. Проте гравець може пройтися тільки по перших двох поверхах і потрапити на дах по зовнішній драбині. Цікаво, що розробники також додали підвал і третій поверх, але потрапити в них можна тільки з допомогою багів або модифікацій. Тут можна знайти всі поліцейські авто і конфісковані машини на штрафній стоянці. Також з даними комплексом пов'язана одна сюжетна місія під назвою Eye in the Sky.

Рокфорд-Хіллз

Сучасна будівля, навколо якої ростуть пальми. Основою для ігрового аналога став реальний штаб Beverly Hills Police Station. Примітно дане місце тим, що тут можна виявити рідкісні поліцейські машини, яких немає на дорогах.

Девіс

Останній поліцейську дільницю в "ГТА 5" знаходиться в Девісі. Зовні споруда має вигляд шерифского ділянки, але всередині найбільше нагадує поліцейський. Неподалік від будинку є паркінг евакуатора.

Популярі новини
Загрузка...