Завантаження і установка пензлі для Фотошопа" туман

597 0 Новини високих технологій

Одним з головних інструментів в графічних редакторах є кисть. Без неї неможливо обійтися при створенні графічних об'єктів, малюнків та інших видів творчості. Стандартний набір кистей кілька убогий, згодом користувачам цікаво випробувати нові види кистей. Їх дійсно багато створюють деякі користувачі, щоб полегшити роботу і привнести щось нове в проект. Багатьма китицями можна малювати цілі об'єкти, просто залишивши слід на шарі. Іноді потрібна така кисть, яка змогла б створити який-небудь ефект. Наприклад, кисть для Фотошопу туман створює потрібний ефект в графічному редакторі. Без такої кисті важко добитися потрібного ефекту.

Завантаження і установка пензлі для Фотошопа" туман

Пензель для Фотошопу туман

В інтернеті існують спеціальні бібліотеки, в яких зберігаються набори кистей, шрифтів та інших об'єктів. Щоб знайти цей вид кисті, досить ввести в пошуковому рядку назву. Пошуковий запит відобразить безліч схожих кистей на будь-який смак користувача. Пензель для Фотошопу туман можна завантажити як єдиним файлом, так і архівом з іншими збірками.


Установка

Після завантаження файлу необхідно його встановити в Photoshop. Для початку зробимо попередні дії - створимо папку зі шрифтами і додамо в неї нашу кисть для Фотошопу туман. Потім зробимо кілька кроків для встановлення.
Завантаження і установка пензлі для Фотошопа" туман
 • Заходимо в графічний редактор і створюємо будь-який документ.
 • В шапці програми шукаємо розділ "Редагування".
 • В цьому розділі шукаємо категорію "Набори" і в ній вибираємо пункт "Управління наборами".
 • Спливе вікно, в якому будуть відображатися всі встановлені кисті.
 • У правій частині вікна натискаємо кнопку "Завантажити" і шукаємо створену папку зі шрифтами.
 • Вказуємо потрібну нам кисть з ефектом туману для Фотошопу" і вибираємо "Завантажити".
 • Нова кисть одразу потрапить до реєстру доступних кистей. Якщо цього не сталося, то слід перезавантажити програму і перевірити знову.

  Популярі новини
  Загрузка...