Кращі стрілялки на «Андроїд»: огляд, особливості та відгуки

212 0 Новини високих технологій

Кращі стрілялки на «Андроїд» – це завжди море веселощів, задоволення від динамічної гри і можливостей щодо досягнення тих чи інших внутрішньоігрових цілей. Сегмент мобільних ігор не просто розвивається разом з аналогом для ПК і консолей, він опинився в максимально вигідному становищі порівняно з цими двома секторами глобального ринку. Оскільки суттєвої конкуренції в рамках платформи немає, розробники отримали своєрідний карт-бланш на запровадження тих чи інших особливостей. Кращі стрілялки на «Андроїд» можуть дозволити собі лінійність або відносну свободу дій, гострий сюжет або повна відсутність оного, динаміку або тактику командної гри. Так, зручність управління все ще залишає бажати кращого, але цей недолік тимчасовий, тоді як інші переваги мобільних ігор зробили сегмент вкрай затребуваним. Пропонуємо невеликий огляд ключових проектів з високим потенціалом в рамках Play Market.


Топ-8 найбільш популярних ігор

Досить складно виділити з усіх існуючих нині ігор на Android найкращі, адже всі вони володіють унікальним геймплеєм, барвистим дизайном, яскравою графікою і різним додатковим функціоналом. Однак якщо ґрунтуватися на результатах скачувань користувачів і їх відгуках про програму, можна скласти такий рейтинг.
Кращі стрілялки на «Андроїд»: огляд, особливості та відгуки

1. Counter-Strike

Одним з найбільш затребуваних проектів у жанрі FPS залишається Counter-Strike. Найкраща, на думку кількох видань, стрелялка на Андроїд» перейняла багато чого від свого прабатька. Такого роду проекти відштовхуються від твердження, що гравцям не потрібен хитромудрий сюжет і численні механіки, зав'язані на взаємодії з технікою і навколишнім світом. В кінцевому підсумку CS все ж залишається на плаву завдяки простій ідеї протистояння терористів і силовиків, де все вирішує не спавн танка, а особисте вміння гравця стріляти і орієнтуватися на місцевості. Багато користувачів, судячи з відгуків, вважають такий формат найкращим в розрізі саме ігор в жанрі FPS. Критики згодні з ними, оскільки кращі стрілялки на «Андроїд» багато в чому повторюють шлях CS, а деякі і зовсім перейняли його.


2. Criitical Ops

Кращі стрілялки на «Андроїд»: огляд, особливості та відгуки
Точна копія CS на смартфони та планшети на базі платформи Android. Гра проста як 5 копійок. В основі механіки все те ж протистояння двох команд, графічне оформлення далеко не найкраще, але також і не найгірше. Функціонал гравця обмежується рядом предметів, пересуванням і мінімальним взаємодією. Разом з різноманітністю карт це дає можливість втягнутися, після чого на перший план виходить вже жага бути першим. Як і оригінальний CS, Critical Ops містить власну систему нарахування рейтингу, а також ієрархію рангів. Кращі стрілялки на «Андроїд» часто відрізняються приголомшливою простотою саме механізму ведення партії, Critical Ops не стала винятком. Проект освоїть навіть зовсім зелений новачок, але в цьому криється ще одна її перевага. Гра дуже популярна: стрілець легко знайде вільний пул для чергового раунду. Незважаючи на простоту і відсутність цікавих механік, ця гра на даний момент входить в число кращих ігор стрілялок на «Андроїд».

3. Titanfall

Кращі стрілялки на «Андроїд»: огляд, особливості та відгуки
«Іграшка про роботів» непросто увірвалася в топ, вона міцно утримує свою, нехай і не найвищу, але все ж вельми помітну позицію. Так, це не найкраща стрелялка на Андроїд», просто тому, що вона платформна, але звернути увагу на цей проект все ж варто. Середні оцінки користувачів, якщо брати також XBox 360 і PC, дозволяють їй зайняти третю позицію в розрізі цього рейтингу. На відміну від COps, ця гра легко завоює увагу тих, хто хоче більше можливостей в рамках однієї пісочниці. Тут і роботи і важке озброєння, і неоране поле можливостей для доморощеного тактичного генія, був би час. Один з кращих проектів на даний момент саме в розрізі мультиплеєра. Втім, як підтверджують відгуки, новачкові буде відносно непросто швидко влитися в іграбельну команду, а підкорювати ладдер самостійно вельми проблематично. Мабуть, саме кросплатформеність зробила TF «среднячком», але досить якісним. Звичайно ж, недоліки управління з телефону або планшета нікуди не поділися.

4. SHADOWGUN: Deadzone

Кращі стрілялки на «Андроїд»: огляд, особливості та відгуки
Вельми цікава цукерки в обгортці Sci-Fi. Гра, як і COps, досить проста і припускає лінійне протистояння. Але от якщо у випадку з тим же CS мова йшла про звичайний вогнепальну зброю, то на полях битв у Shadowgun можна спробувати щось більш цікаве і складне. Ключова особливість гри – орієнтація на наукову фантастику, виконану, до речі, на дуже високому рівні. Крім того, що гра володіє неповторним антуражем в обраної стилістики, до послуг користувачів численні «плюшки», про які мріє будь-стрілець FPS. Серед іншого слід відзначити цікаву механіку взаємодії окремих різновидів арсеналу. У 2018 році кращі стрілялки на «Андроїд» від першої особи представлені численним новинками з високим потенціалом, але Shadowgun на їх фоні виглядає аж ніяк не блякло, а навіть кілька виграшно. Режим дозволяє Deadzone зіткнутись з опонентами з App Store.

5. Resident Evil 5

Кращі стрілялки на «Андроїд»: огляд, особливості та відгуки
Кращі стрілялки на Android без інтернету найчастіше представлені кілька більш слабкими проектами, якщо порівняти їх з онлайн-конкурентами. Однак цього не можна сказати про творіння Capcom. Так, ця гра створювалася під консолі і була портована з ПК, але перехід на Android не зробив її гірше, навпаки, проект набув нових шанувальників. Користувачі відзначають непогану графічну складову, цікавий сюжет, можливість різноманітити ігровий процес різними загадками. При цьому управління не стало гірше, а в деяких моментах всередині розповіді відчувається навіть краще. У центрі сюжету світ після апокаліпсису, викликаного вірусом корпорації Ambrella. Тим, хто не тяжіє до змагальної складової ігрового процесу, вкрай рекомендується ознайомитися з даним варіантом, серед оффлайн-аналогів він один з найкращих.

6. Shooter of War

Новинка з величезним потенціалом. Не секрет, що найкращі ігри стрілялки на «Андроїд» в тій чи іншій мірі є калькою на «старших братів» з консолей або ПК. Коли компанія Blizzard представила Overwatch стало зрозуміло, без копій не обійдеться. Дійсно, в мережі важко знайти кілька ігор, які разюче нагадують творіння «Метелиці» аж до найдрібніших подробиць, але це не зовсім виправдано по відношенню до Shooter of War. Так, це аналог, створений під впливом оригіналу, але він анітрохи не гірше. При цьому його можна спробувати безкоштовно, на відміну від того ж Overwatch. Крім того (відгуки яскраве тому підтвердження), проект користується величезним попитом, що забезпечує пул гравців постійним припливом нової крові, яка, в свою чергу, не дасть занудьгувати ветеранам. Гра пропонує різні варіанти гри, чітке і зрозуміле поділ на ролі в паті, варіативність ігрових режимів, а тому почесно входить в топ кращих стрілялок на «Андроїд».

7. Blitz Brigade

Кращі стрілялки на «Андроїд»: огляд, особливості та відгуки
А ось і «аналог» всіма улюбленого і дуже відомого Team Fortress. Перед користувачем не просто копія, а повноцінний проект, який запозичив стилістику і ключовий напрямок в оформленні, надавши користувачу можливість побачити улюблених героїв в новому амплуа. Розподіл на класи залишилося незмінним. Як і раніше доступний інженер, шпигун, штурмовик, снайпер, медик. Движок гри дозволяє вести процес без серйозних пригальмовувань навіть на «машині» досить старого зразка. Серед ключових переваг – зігране і величезна ком'юніті, умовний F2P і можливість кастомізації улюбленого героя. Примітно, управління хоч і створено за образом і подобою більшості кращих стрілялок на «Андроїд», але все ж відчувається дещо інакше і якось простіше. Можливо, це стане визначальним для тих, хто тільки збирається спробувати себе в якості гравця в жанрі FPS на базі мобільних ігор і переживає за контролю героя.

8. Guns of Boom

Кращі стрілялки на «Андроїд»: огляд, особливості та відгуки
Варіант для тих, хто втомився від надмірної динаміки і хоче просто розслабитися. Проект являє собою приклад того, як простий і звичайний варіант геймплея домінує над красивими, але складними стрілялками для молодих і недосвідчених гравців. Guns of Boom заманює зрозумілим керуванням, цікавою хоч і дещо застарілою картинкою, а також зрозумілими цілями всередині ігрового процесу. Цей проект завершує своєю позицією топ, оскільки цінується тими користувачами, які не налаштовані на змагальний режим і люблять просто час від часу заходити і розслаблятися в улюбленій іграшці. Як видно, варіантів кращих стрілялок на «Андроїд» досить багато і кожен користувач знайде щось своє. Серед представлених ігор є як онлайн, так і оффлайн варіанти з різними особливостями, але усі вони якісні і здатні потягти гравця, змусивши того повертатися знову і знову.

Популярі новини
Загрузка...