Що робити, якщо при запуску "САМПа" запускається звичайна "ДТА"?

176 0 Новини високих технологій

GTA SAMP - мультиплеєрна версія популярної екшен гри у відкритому світі. Незважаючи на солідний вік, проект досі розвивається, відкриваються нові сервери і багато іншого. Оскільки онлайнова модифікація є неофіційною, у кожного сервера є окремий інсталятор або спосіб запуску. Вам необхідно спочатку ознайомитися з інструкцією по інсталяції і запуску. У статті ви дізнаєтеся, що робити, якщо при запуску "САМПа" запускається звичайна "ДТА".

Що робити, якщо при запуску "САМПа" запускається звичайна "ДТА"?

Можливі причини

Спочатку варто розібратися, які дії можуть призвести до подібної несправності. До можливих причин відносяться наступні:
 • Неправильна установка серверних файлів.
 • Застарілі драйвери, інстальовані на комп'ютері.
 • Невідповідна версія оригінальної гри.
 • Розберемо кожну проблему, через яку при запуску "САМПа" запускається звичайна "ДТА".


  Перевірка правильності установки

  Для початку вам необхідно впевнитися в тому, що ви правильно інсталювали збірку. Для цього скористайтеся інструкцією, яка відноситься саме до вашого сервера. Рекомендуємо вам спробувати перевстановити звичайну гру. Для цього видаліть ігрові файли за допомогою стандартної утиліти Windows, а потім знову встановіть з файлами для входу на сервер. Якщо ви зробили все без помилок, то при запуску з'явиться вікно входу на сервер, а не сюжетний режим.
  Що робити, якщо при запуску "САМПа" запускається звичайна "ДТА"?

  Перевірка драйвера

  На більшості тематичних форумів згадується важливість правильної інсталяції версії DirectX. Для коректної роботи будь-якого сервера SAMP вам знадобиться робочий DirectX 9.0. Якщо ваш комп'ютер працює з більш сучасною версією, то можуть виникнути проблеми сумісності. З-за цього при запуску "САМПа" запускається звичайна "ДТА" або з'являється повідомлення про відсутність відповідних бібліотек. Скачати автономний дистрибутив ви можете на офіційному сайті Microsoft.


  Сумісність

  Якщо установка DirectX не допомогла, то вам необхідно виставити налаштування сумісності. Для цього клацніть ПКМ по виконавчому файлу і зайдіть в вікно властивостей гри. Тепер перейдіть у вкладку "Сумісність" і зверніть увагу на пункт "Режим сумісності". У ньому необхідно вибрати Windows XP або Windows 7 щоб гра працювала з DirectX 9 а не свіжими версіями. Щоб запустити "САМПО", вам також необхідно перевірити встановлену версію гри. Для цього відвідайте офіційний сайт сервера і дізнатися, яка версія San Andreas є рекомендованою в цьому випадку. Найчастіше творці сервера пропонують користувачам посилання на завантаження інсталятора потрібної версії гри, а також програму для запуску мультиплеєра. Якщо після виконаних дій при запуску "САМПа" запускається звичайна "ДТА", то рекомендуємо вам звернутися в технічну підтримку або на форум відповідного сервера. У більшості випадків вам зможуть допомогти досвідчені користувачі або адміністратори.
  Що робити, якщо при запуску "САМПа" запускається звичайна "ДТА"?

  Сторонні проблеми

  Також на працездатність SAMP може вплинути встановлені модифікації та доповнення. Якщо вам не допомогло ні одну з перерахованих дій, то спробуйте пограти в мультиплеер на оригінальній версії San Andreas без будь-яких модів. Додатково необхідно інсталювати пакет .NET Framework, результатом якого можна також знайти на сайті Microsoft. На відміну від DirectX, дане ЗА потрібне самої останньої версії. Тепер ви знаєте, чому при запуску "САМПа" запускається звичайна "ДТА" і якими способами можна усунути таку проблему.

  Популярі новини
  Загрузка...