Як зробити негатив в "Фотошопі"? Поради та рекомендації

189 0 Новини високих технологій

Adobe Photoshop має велике число функцій і налаштувань, тому багато людей активно ними користуються. Не винятком стало питання про те, як зробити в "Фотошопі" негатив-ефект. Ця функція має різні практичні значення, але створення цього ефекту досить просте для користувача з будь-якою навичкою володіння даної програми. До того ж отриманий негатив можна відредагувати під потрібні для користувача настройки.

Що таке негатив

Це розподіл відносних густин в залежності від яскравості предмета. Якщо говорити іншими словами, то це заміна оригінальних кольорів позитиву на инверсированные кольору з урахуванням яскравості окремих ділянок зображення. Таке поняття ввів Джон Гершель у дев'ятнадцятому столітті. За принципом негативу деякі кольори змінюються наступним чином: червоний - блакитний, синій - жовтий та інші заміни, які відповідають значенням кольороподілу.


Негатив найчастіше є проміжним продуктом для отримання якісного позитиву. Але в деяких випадках негатив може стати кінцевим результатом для спектрального аналізу і рентгена.
Як зробити негатив в "Фотошопі"? Поради та рекомендації

Як зробити негатив в "Фотошопі"

Графічним редактором, яким ми будемо користуватися, стане Adobe Photoshop. Звичайно, інші програми теж здатні провести операцію по заміні позитиву на негатив, але "Фотошоп" використовується в більшості випадків, до того ж він здатний виконувати й інші необхідні операції. Для початку запустимо саму програму і підберемо зображення, яке буде зазнавати змін. Найпростішим способом инверсирования кольору стане використання гарячих клавіш. Поєднання клавіш Ctrl + l дозволить швидко застосувати до графічного зображення ефект негативу. Також можна активувати функцію через розділи в шапці програми.


Як зробити негатив в "Фотошопі"? Поради та рекомендації

Коригування негативу

У попередньому пункті ми отримали зображення негативу, отриманого з незміненого графічного об'єкта. У ряді випадків буде корисно провести обробку фотографії з допомогою знебарвлення. Цю функцію можна знайти в розділі "Зображення", де буде потрібна нам опція "Знебарвити". Знебарвлюються всі верстви, тобто всі зображення. Легко зрозуміти, що негатив - це не чорно-біле зображення, тому варто додати ще пару налаштувань. Функція "Колірний баланс" дозволяє більш точно розподілити та передати потрібну колірну тональність. Функції "Знебарвити" і "Колірний баланс" можна застосувати до конкретних верствам. Для цього досить на панелі шарів викликати налаштування, де будуть ці функції.

Популярі новини
Загрузка...