Мобільний процесор Intel Celeron B815. Характеристики та призначення

266 0 Новини високих технологій

Процесорний пристрій Intel Celeron B815 було представлено виробником в 2012 році і відносилося до покоління чіпів під кодовою назвою Sandy Bridge. Це рішення відмінно підходив для реалізації мобільних ПК економ-класу. Саме можливостям даної однокристальних системи і буде присвячено пропонований вашій увазі матеріал.

Мобільний процесор Intel Celeron B815. Характеристики та призначення

Позиціонування

До складу цього мікропроцесора входило всього лише два ядра, тому швидкодія у нього було на вкрай низькому рівні. Як результат, ноутбуки на його основі відмінно підходили для обробки табличної інформації або текстових документів. Для чогось більшого мікропроцесор вже не підходив. Правда, у нього було дуже низьке енергоспоживання, що підвищувало час автономної роботи ПК, а це хоч і невеликий, але плюс. Саме із-за низької продуктивності і тривалої тривалості автономної роботи власниками і вибиралися такі обчислювальні системи.


Мобільний процесор Intel Celeron B815. Характеристики та призначення

Характеристики ЦПУ

Цей мобільний процесор має досить непогані технічні специфікації навіть за нинішніми мірками. Ще в 2012 році він забезпечував прийнятний рівень швидкості роботи і дозволяв запускати найменш вимогливі ігри, правда, в дуже і дуже низької якості. Як було зазначено раніше, чіп включав два ядра. Кожне з них функціонувало на єдино можливою частотою 16 ГГц. Цей чіп виготовлявся по технології з нормами допуску до 32 нм. Розмір кристала становив 375 мм Х 375 мм. Тепловий пакет чіпа по специфікаціям виробника обмежений 35 Вт, тобто цей мікропроцесор повинен в обов'язковому порядку бути доукомплектований системою активного охолодження. ЦПУ оснащене вбудованим контролером ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті. Він може працювати в тандемі з модулями формату DDR3. Мікросхеми останніх функціонували на частотах 1333 або ж 1600 МГц. Максимальний об'єм пам'яті – 16 Гб. Також до складу чіпа був включений графічний акселератор з низькою швидкодією.

Відгуки

До позитивних сторін ЦПУ його власники відносять:
 • Енергоефективність.
 • Прийнятний рівень швидкодії.
 • Низьку вартість.
 • До мінусів можна віднести:
 • Обов'язкову комплектацію кулером, тому в процесі роботи комп'ютер може ставати досить гучним.
 • Можливість вирішення офісних завдань.
 • Мобільний процесор Intel Celeron B815. Характеристики та призначення

  Висновок

  Мобільні комп'ютери на основі Intel Celeron B815 зараз вже застаріли і забезпечують низьку швидкість роботи, тому подібні обчислювальні системи рекомендується замінити на більш нові. Це дозволить суттєво прискорити швидкість обробки інформації.

  Популярі новини
  Загрузка...