Симулятори армії: у що пограти?

102 0 Новини високих технологій

Симулятори - дуже популярний жанр комп'ютерних ігор. Як не дивно, більшою популярністю користуються ті проекти, професії яких представляють буденність для сучасної людини. Але симулятори армії - це окрема розмова. По-перше, вони поєднують в собі звичні і стрілялки гри від першої особи, які настільки улюблені ігровий громадськістю. По-друге, подібні проекти найчастіше пропонують реалістичну симуляцію життя у військових умовах і справжню стрілянину, а також багато іншого.

Симулятори армії: у що пограти?

Опис

Спочатку потрібно навчитися відрізняти звичайні комп'ютерні ігри, які виділяються фізикою, стріляниною, точними моделями техніки, скопійованими з реального життя, від реальних симуляторів, які використовуються в навчанні і не мають загальної популярності. До першої категорії можна віднести такі проекти, як серія ARMA 3. Гра доступна як простим гравцям (хоч їм і доводиться в ній розбиратися досить довго), так і може здивувати хардкорних геймерів, яким не вистачає реалістичності. При цьому дану гру не можна назвати повноцінним симулятором армії, оскільки тут немає схожого режиму, наказів, військових операцій та іншого. Зате гра пропонує безліч режимів: від Role-Playing до популярної нині королівської битви. Розглянемо обидві категорії ігор докладніше.


Симулятори армії: у що пограти?

Доступні симулятори армії

Почнемо з уже згаданої ARMA 3. Остання частина даної серії досягла піку розвитку, хоч і не без проблем. Гру дійсно складно освоїти новачкові. Перш ніж ви навчитеся стріляти і потрапляти у ворогів, може пройти не один місяць. Багато гравці підуть у більш простий шутер. Проте в ARMA 3 можна збирати реальне зброю, підбирати відповідні обважування, бронежилети тощо. За пару місяців гри ви навчитеся відрізняти різні гармати по звуку пострілів і зовнішньому вигляду здалеку. Те ж саме відноситься і до військової техніки. Однак у цьому симуляторі армії все так чудово тільки в одиночному режимі. Проходячи кампанію, ви вдосталь насолодитися військової життям. Але в мультіплеере, на жаль, зараз робити практично нічого - ви не знайдете там навіть 30 осіб.


Другий симулятор - america's Army. Гра створена за підтримки і консультування уряду США. Наголос робиться на військову практику і тактичну підготовку битв. В ході гри ви познайомитеся, як стверджують творці, з реальним ходом навчання солдатів. Але якщо ви не готові змиритися з застарілою графікою, то краще всього пройти повз цієї гри.
Симулятори армії: у що пограти?

Реалістичні симулятори армії на ПК

В подібних іграх вас чекає максимально реалістична складність, відсутність збереження та інші речі, від яких вернуть носа сучасні геймери. Але якщо ви твердо вирішили зануритися в світ симуляторів армії, то переходьте саме до цих ігор. І головна з них - це віртуальний симулятор поля бою під назвою Virtual Battlespace 2. Дану розробку складно назвати грою, оскільки вона використовується для моделювання ландшафту, створення різноманітних ситуацій, використання зброї та техніки в різних умовах. Дана гра-симулятор армії дозволяє з ідеальною точністю відтворювати поля битв, погодні умови, реальні ландшафти і навіть цілі сценарії битв і важких умов. Реальні збройні сили використовують дану розробку для тренування в умовах, які важко відтворити в реальному житті за короткий час.

Популярі новини
Загрузка...