Асура Кишин: історія персонажа, ключові особливості, образ антигероя

345 0 Новини високих технологій

Асура Кишин - це головний антагоніст манги і ТБ-адаптації під назвою "Пожирач душ". Фактично, перед читачем з'являється антигерой у найбільш традиційному трактуванні, сліпий і божевільний. Асура став першим, кого назвали демоном-богом, він відомий як владика божевілля і самий боягузливий людина у світі. Все це переплетене в характері антагоніста із забороненими, а часом і жахливими думками про виворіт світу, і Асура Кишин зробить все, що в його силах для того, щоб розкрити суспільство і задовольнити свою цікавість.

Першоджерело і серіал

Асура Кишин: історія персонажа, ключові особливості, образ антигероя
Автором манги "Пожирач душ" виступає Ацуси Окубо. У центрі сюжету знаходиться якась академія, в якій ведеться підготовка женців, завдання якої стримати те саме божевілля і пробудження кісіна. Кожен претендент на вищий бал прагне знайти "коса смерті", для чого одному з партнерів в тандемі доведеться пожерти 99 і 1 злісну душу. Остання повинна належати відьмі. Навчання відбувається по системі "майстер-знаряддя", в рамках якої один учень виконує роль бійця, тоді як другий перетворюється на зброю.


Безпосередньо сам світ виступає своєрідною пародією на реальну життя. Згідно з першоджерела, академія Шинигами знаходиться в США в штаті Невада. Серед героїв досить багато таких, які є алюзією на відомих представників різних субкультур. Незрозуміло, який стан у людей в цьому світі, а також те, як з'являються відьми, головні противники студентів і самого Шинигами.

Історія Асури Кишина

Асура Кишин: історія персонажа, ключові особливості, образ антигероя
Походження антагоніста, як і його перші роки в академії, залишилися за кадром оповідання. На момент згадки в першоджерелі герой уже був учнем самого Сініґамі, оскільки показав чималий потенціал. Пізніше Асуре вдалося стати членом "Вісімки Найсильніших Бійців" Сініґамі, підрозділи, завдання якої зводилася до знищення шабашів. На одному із завдань Кишин впорався поодинці з групою відьом, хоча на місію і прибула вся "Вісімка" на чолі з Шинигами. Незважаючи на всю свою силу, антагоніст виявився схильний божевілля в результаті страху за своє життя перед усім навколишнім світом.


Ув'язнення в стінах власної плоті

Після того, як антагоніст був помічений в пожирании душ з метою стати сильніше, Шинигами вирішив, що його учень зайшов занадто далеко. На той момент Асуре Кинишу вже вдалося поглинути свою Зброю, напарника, який приймав форму ваджра, ритуального зброї у формі кинджала. Антагоніст все дужче впадав у безумство, погрожуючи знищити світ. Навколо колишнього учня Шинигами утворилася аура страху, в результаті якої слабкі душі стали втрачати себе. Зупинити Кишина вдалося тільки здерши з нього шкіру і уклавши самого демона-бога всередину такої тюрми. Після цього його помістили під Академією, а сам Шинигами був змушений прив'язати свою душу у спробі назавжди захистити світ від впливу Асури.

Особливості персонажа

Асура Кишин: історія персонажа, ключові особливості, образ антигероя
Зовні Асура Кишин нагадує свого, як виявилося пізніше, брата - Смерть Молодшого, який також проходить навчання в Академії. Він брюнет субтильного статури, гнучкий і сильний. На шевелюрі бога-демона красується символ трьох очей, невідомо, чи має він таку ж силу, як і сигиль у Смерті Молодшого. Така ж емблема красувалася на шарфі Асури Кишина, коли той ще значився в Академії.
Будучи параноїком, герой одягав відразу кілька комплектів одягу, щільно замотував свою голову шарфом для того, щоб сховатися від подразнюючого впливу зовнішнього світу. Після переродження і впливу чорної крові, функцію одягу стала виконувати його шкіра, подовжуючись і ущільнюючись за бажанням власника. Пожирач душ Асура Кишин не втратив здібностей своєї Зброї і навіть збільшив їх. Він може відчувати душі відьом, а пожрав суть Арахни, став значно сильнішим.

Звільнення і наступні за ним поразку

Асура Кишин: історія персонажа, ключові особливості, образ антигероя
Звільнити Кишина вдалося сестрі голови "Арахнофобія" Медузи. Її команда проникла під Академію і попотчевала демона-бога чорною кров'ю, винаходом відьом з метою посилення здібностей. Це спрацювало і Асура Кишин вирвався на свободу. Коли його доставили до Арахне, та умаслила його, стверджуючи, що захистить від усіх страхів світу. Відьмі потрібен був сильний союзник для поневолення світу. Але шалений Асура просто вбив Арахну і пожер її душу, примноживши свої сили. Демон-бог повністю неосудний. Це навіть випливає з цитат, Асура Кишин виявився приголомшливо балакучий навіть посеред поля бою: Хіба моє безумство — це зло? Божевілля — це лише емоції, що живуть у глибині кожного серця. Герой вважає, що світ повинен потопати в божевіллі, нібито, це його справжня форма, тоді як порядок - лише тимчасове явище. В манзі знищити Кишина не вдалося. На даний момент він ховається на Місяці, керуючи звідти одним з наближених самого Шинигами. А ось у ТВ-адаптації історію вирішили закінчити. Учениця Маку та її коса Соул вбили Кишина. Що буде далі з Академією невідомо, оскільки Шинигами більше не прив'язаний до неї, а ключова мета, заради якої велася підготовка, була досягнута. У будь-якому випадку, Кишин Асура, арт розташований вище, все так само популярний, а його ідеї навіть знаходять захоплюючими і схильними до впливу сюрреалізму.

Популярі новини
Загрузка...