Як створити сервер з модами для Minecraft

397 0 Новини високих технологій

"Майнкрафт" - досить популярна гра, в яку грають багато людей, але роблять це на чужих серверах, тому що не знають, як створити сервер з модами. Незважаючи на свій вік, ця гра продовжує активно розвиватися, розробники додають нові версії, в кожній додаються нові можливості, блоки і так далі. Серверів для "Майнкрафт" дуже багато, зазвичай їх створюють досвідчені люди, які просто хочуть заробити, оскільки величезна кількість школярів щодня витрачають великі гроші на гру.

Як створити сервер з модами для Minecraft

Підготовка до створення сервера

Сервери можна робити як звичайні, так і з модами. Як створити сервер з модами в "Майнкрафт"? Заздалегідь потрібно підготувати моди, а також завантажити Minecraft Forge - спеціальне розширення для клієнта і сервера. Без Forge не будуть працювати багато моди, так що це обов'язкова умова.


Також заздалегідь потрібно скачати клієнт "Майнкрафт" потрібної версії, а також сам сервер. Можна завантажити будь готовий, так набагато легше. Якщо використовується клієнт 1710 відповідно, потрібно знати, як створити сервер з модами 1710 а не іншою версією, інакше клієнт просто не буде працювати. Тепер потрібно знайти потрібні моди як клієнт, так і на сам сервер. Важливо знати, що вони мають бути встановлені у всіх гравців, які хочуть зайти на сервер, інакше вони цього зробити не зможуть. Тобто якщо збираєтеся грати з одним - треба буде дати йому весь список модів потрібної версії, після чого вже запустити. Але як створюють сервери з модами ті люди, які роблять це заради грошей, тобто створюють сервери з великими слотами? Це зовсім інший процес, для цього потрібно окремо створити лаунчер і так далі, процес довгий, вимагає грошей на хост, так що зупинимося на звичайному варіанті.


Як створити сервер з модами для Minecraft

Запуск і настроювання

Для того щоб створити сервер з модами на версії 1710 досить завантажити готовий клієнт + сервер. У папці з сервером потрібно зробити наступне:
 • Відкрити файл properties через будь-який зручний файловий редактор.
 • Знайти там поле з ip.
 • Видалити там зазначений айпі.
 • Вставити свій діючий айпі і свій порт.
 • Далі потрібно просто натиснути на start, дати одному адресу айті і дочекатися, поки всі завантажитися, зайти на сервер. Важливо знати, що після відключення файлу start сервер відключиться, так що будьте обережніше.
  Як створити сервер з модами для Minecraft

  Готові сервери та хостинг

  Є ще один дуже крутий спосіб відкрити свій власний сервер для гри "Майнкрафт". Хочете знати, як створити сервер з модами 1102 ? З цими безкоштовними хостингами така інформація взагалі не потрібна, оскільки за вас все робить комп'ютер. Достатньо в "Гуглі" прописати "безкоштовний хостинг серверів Minecraft" і відразу система знайде величезна кількість різних систем, які абсолютно безкоштовно створюють сервери, завантажують туди готові моди, додають потрібну ядро, автоматично встановлюють Forge і так далі. Такими серверами є Aternos, MCPEhost та інші. Саме там одним натисненням можна отримати свій власний сервер. Вони можуть бути абсолютно будь-якими, будь-якої версії, з різними модами і плагінами, без різниці. Можна вибрати один з наявних варіантів або самому завантажити готову версію. При цьому жодних проблем з портами і айпі не буде, як з першим варіантом. Ці способи дійсно працюють і допоможуть створити сервер будь-якої версії для гри з друзями. Але якщо потрібен величезний сервер для заробітку грошей - безкоштовні хостинги не допоможуть, адже вони призначені для 10-20 гравців максимум.

  Популярі новини
  Загрузка...