Два способи, як прибрати перенесення слів у "Ворді"

186 0 Новини високих технологій

При роботі з документами у текстовому редакторі Word користувач може зіткнутися з безліччю проблем, особливо якщо робота протікає з чужим файлом. У статті буде розказано, як прибрати перенос слів по складах в «Ворді», адже дана функція досить рідко зустрічається в програмі, і звичайний користувач просто не знає, як її відключити. Всього можна виділити два типи перенесення: розставлений автоматично і вручну. Нижче вони будуть розглянуті обидва.

Два способи, як прибрати перенесення слів у "Ворді"

Спосіб 1: видалення автоматичних переносів

А почнемо ми з того, як прибрати автоматичний перенос слів у «Ворді», так як саме цей вид вважається найбільш поширеним. Найчастіше зіткнутися з перенесенням ви можете при завантаженні із інтернету документа, в якому інший автор увімкнув цю функцію. Відрізнити її досить просто, для цього проробіть наступні дії:


 • Відкрийте документ з включеним автоматичним переносом слів по складах.
 • Перейдіть у вкладку «Макет».
 • Натисніть на кнопці «Розстановка переносів», яка розташована в групі інструментів «Параметри сторінки».
 • У новому меню клікніть по пункту «Ні».
 • Два способи, як прибрати перенесення слів у "Ворді"
  Після цього в документі зникнуть всі переноси, які були зроблені автоматично, відповідно, він буде приведений у звичайний вигляд, який користувач звик бачити при роботі з текстовим файлом. Це був спосіб, як прибрати перенесення слів у «Ворді».

  Спосіб 2: видалення вручну розставлених переносів

  Переноси слів у «Ворді» не завжди виконується автоматично, часом, відкривши документ або скопіювавши текст з будь-якого інтернет-ресурсу, ви можете помітити, що знаки переносу по складах стоять не в кінці рядків, як це повинно бути, а взагалі в будь-яких місцях. У цьому випадку, на жаль, прибрати перенесення слів у «Ворді» попереднім способом не вийде, але і самостійно видаляти кожен знак «-» не доведеться. Перейдемо безпосередньо до інструкції щодо усунення неправильно розставлених переносів:


 • Відкрийте документ з коректно розставленими перенесеннями.
 • На вкладці «Головна» клікніть по «Замінити», яка розташована в групі інструментів «Редагування». До речі, це ж дію ви можете зробити, натиснувши комбінацію гарячих клавіш Ctrl+H.
 • У вікні нам знадобиться його розширена версія, тому натисніть кнопку «Більше».
 • З'явиться додаткове меню натисніть по кнопці «Спеціальний».
 • У списку, що відкрився виберіть символ, який ви плануєте працювати. У даному випадку це «М'який перенос» або «Нерозривний дефіс».
 • У поле «Знайти» буде вставлено символічне визначення даного знака. В поле «Замінити на» нічого не пишіть, залишивши його порожнім.
 • Клікніть по «Замінити все», щоб позбутися від усіх переносів у тексті. Якщо цього не відбулося, значить, ви вибрали невірний символ. Спробуйте замінити «Нерозривний дефіс» на «М'який перенос» або навпаки, залежно від попереднього вашого вибору.
 • Два способи, як прибрати перенесення слів у "Ворді"
  Ось так просто можна прибрати перенесення слів у «Ворді», який був розставлений вручну і відображається у вас некоректно.

  Висновок

  Тепер ви в курсі, як прибрати перенесення слів у «Ворді», як можна помітити, зробити це досить просто. Звичайно, є різниця, коли перенесення розставлений автоматично, самою програмою, і коли вручну, але в будь-якому випадку це не є великою проблемою. Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам у всьому розібратися.

  Популярі новини
  Загрузка...