Програми для програмування на Java і навчання

364 0 Новини високих технологій

Програм для програмування на Java існує велика кількість, і іноді важко визначитися з їх вибором. Буває і таке, що користувач завантажує програму, не підтримує потрібний мова програмування, після чого доводиться шукати іншу. У цій статті ми представимо ряд робочих програм, а також підберемо навчальні програми для програмування на Java. Звичайно, всі програми уявити ми не зможемо, бо їх досить багато. Однак самі популярні та цікаві ви все-таки зможете тут побачити.

Програми: мова програмування Java

В цьому списку ми представимо декілька програм, які допоможуть вам впоратися з цією ситуацією. Eclipse Потужна робоча середовище для створення кроссплатформенних програм на Java і інших популярних мовах. Є безкоштовною, великим плюсом є те, що вона сумісна з Linux. IntelliJ IDEA Створена компанією JetBrains безкоштовна програма, що має 2 версії для різних типів розробки:
 • Ultimate - служить для розробки веб-додатків і програмування для телефону, а також для програм для підприємства. Вона є платною, але має безкоштовний пробний період.
 • Community - створена для програмування на Java, Groovy, Scala, а також для додатків "Андроїд". Її то нам викачувати і потрібно. Для цього достатньо зробити кілька простих кроків:
 • Перейдемо на офіційний сайт JetBrains.
 • Перейдемо в розділ Tools.
 • Вибираємо програму IntelliJ IDEA.
 • Натискаємо кнопку Download.
 • Завантажуємо програму для нашої операційної системи.
 • Навчальні програми для програмування на Java

  Існує безліч програм і ігор для навчання мовам програмування, деякі з них ми зараз розглянемо.


  Почнемо, мабуть, з самого цікавого для більшості, а саме: ігри для навчання мовам програмування. CodinGame
  Програми для програмування на Java і навчання
  Відмінний сайт, де вам належить писати власний штучний інтелект з допомогою будь-яких мов програмування. Вам належить вирішувати цікаві і веселі задачки, попутно ви будете вчитися. Code Hunt
  Програми для програмування на Java і навчання
  У цій грі ви є мисливцем за кодом. Підтримує тільки 2 мови - це Java і C#. У грі вам належить пройти 14 рівнів, на кожному з яких має свої завдання. Code Combat
  Програми для програмування на Java і навчання
  Популярна платформа для молодших вікових груп та студентів, за допомогою якої можна змагатися з друзями з написання коду на декількох мовах програмування, таких як Java, CoffeeScript, javascript, Lua, Python. Клани і навіть сюжет, взаємодія з гравцями - все це втягне вас у захоплюючу навчання.


  Robocode
  Програми для програмування на Java і навчання
  З назви гри зрозуміле, що в ній вам доведеться створювати власних роботів на мові Java, а після випускати свої творіння на полі битви. Codewars
  Програми для програмування на Java і навчання
  Якщо ви не хочете створювати роботів, а змагатися з друзями, вирішуючи реальні завдання, то дана гра, безсумнівно, для вас.

  Ресурси для вивчення Java

  Існують також і сайти, на яких ви зможете безкоштовно навчатися мов програмування і вирішувати там завдання. Про декількох сайтах зараз і піде мова. Coursera На цьому ресурсі ви знайдете безліч курсів з мов програмування, присутня російська локалізація. Сайт безкоштовний, однак є додатковий контент, за який доведеться платити. Так, наприклад, ви можете безкоштовно переглядати матеріал з провідних університетів світу і виконувати практичні завдання, які не вимагають перевірки сторонніми особами. Але якщо роботу перевірятимуть інші люди або викладач, то вам доведеться розщедритися від 49 $ (3200 руб. на місяць.
  edX Схожий на Coursera ресурс (з такою ж платою), проте 49 $ (3200 руб.) вас беруть не за перевірку завдань, а за отримання сертифіката за проходження курсів. А решта матеріали будуть доступні безкоштовно. "Інтуїт" На цей раз - це вітчизняний сайт, де ви зможете безкоштовно або від 500 рублів на місяць за послуги тьютора проходити курси і отримувати непогані знання, які можуть допомогти вам у житті. Якщо ви хочете навчатися безкоштовно, то можете робити це самостійно, а якщо бажаєте мати персонального тьютора, то доведеться розщедритися на невелику суму.

  Підведемо підсумки

  Існує ще безліч сайтів, програм або ігор, які допоможуть вам навчитися програмувати або можуть бути використані в якості робочого середовища. Але описувати і знати всі програми для програмування на Java зовсім не обов'язково, досить просто підібрати для себе одну єдину, до якої ви звикнете і де вам буде зручно розробляти або навчатися. Зрештою, вибір залишається тільки за вами.

  Популярі новини
  Загрузка...