Покрокова інструкція, як накласти фото на музику

243 0 Новини високих технологій

Як фотографія, так і музика може відмінно передавати настрій, почуття та емоції. Набагато більший ефект можна отримати, якщо переглядати красиво оформлені зображення під музичний супровід. Для цього потрібно розібратися, як накласти фото на музику, чим ми і займемося в цій статті.

Область застосування

Накладаючи зображення на музичні композиції, можна створювати музичні листівки для привітання близьких або друзів. А якщо додати кілька картинок і фотографій? Тоді вийде справжнє музичне слайд-шоу. У свою чергу, таке поєднання може стати в нагоді при оформленні портфоліо, для його демонстрації в різних соціальних мережах і блогах. Зрозуміло, у цьому оригінальному виконанні буде дуже приємно переглядати свій сімейний фотоальбом.


Область застосування такої комбінації – музика плюс фото – багатогранна. Все залежить тільки від вашого бажання і фантазії, тим більше що вміння при створенні такого формату потрібно мінімальне. З таким завданням може впоратися будь-яка людина, який вирішив спробувати себе у якості автора. Всі програми, що працюють в даній області, як правило, за своїм діям дуже схожі. Відмінності можуть полягати тільки в кількості функцій, фільтрів, переходів і т. д. Давайте розглянемо, як накласти на фото музику на прикладі однієї з них. Зрозумівши суть і принцип роботи одного редактора, можна без праці створювати свої авторські роботи в будь-якому іншому.

Покрокова інструкція, як накласти фото на музику

Програма називається AVS Video Editor. Це відеоредактор, в якому також можна монтувати зображення та аудіофайли. Для того щоб почати працювати з вибраними файлами, їх необхідно імпортувати в додаток. Для цього виберіть "Бібліотека" і перетягніть мишкою всі потрібні елементи в головне вікно або додайте їх через «Провідник».


Покрокова інструкція, як накласти фото на музику
Перенесіть всі зображення та аудіо в нижні поля за категоріями, позначені відповідними значками.
Покрокова інструкція, як накласти фото на музику
Програма запропонує вирівняти всі зображення по одному розміром. На це варто погодитися, в іншому випадку при програванні можуть виникнути невеликі скачки або підвисання. Якщо, як у нашому випадку, потрібно накласти більше однієї фотографії, тоді між ними можна додати різні переходи, щоб одне зображення змінювалося іншим не просто плавно, але і оригінально, красиво.
Покрокова інструкція, як накласти фото на музику
Тривалість і колір фотографій можна регулювати у віконці, натиснувши на потрібне зображення правою кнопкою миші. Також при необхідності їх можна міняти місцями.
Покрокова інструкція, як накласти фото на музику
В обробці аудіо теж немає нічого складного. При бажанні виставляється потрібна швидкість відтворення, змінюються настройки еквалайзера. Крім того, можна вирізати будь-яку непотрібну частину треку, а при необхідності, навпаки, додати. У завершенні редагування краще підігнати розмір зображень до тривалості аудіо.

Зберігаємо проект

Отже, завдання, як накласти фото на музику, виконано, і редагування закінчено. Тепер тиснемо кнопку "Створити" і отримуємо файл в будь-якому з представлених форматів.
Покрокова інструкція, як накласти фото на музику

Сервіси онлайн

Варто відзначити, що монтування та редагування проекту – це дуже захоплюючий і цікавий процес, так як завдяки великому вибору інструментів і функцій можна створити в точності те, що було спочатку задумано. А для тих людей, у яких немає часу самим розбиратися, як накласти фото на музику, і важливий тільки кінцевий результат, існує безліч онлайн-сервісів. Принцип їх роботи той самий. Сайт запросить завантажити ваші вибрані зображення та аудіо, вказати порядок їх появи, вибрати текст і дочекатися результату, щоб скачати готовий файл. Більшість онлайн-сервісів, що працюють в даному напрямку, можуть накласти музику на фото безкоштовно. Слід врахувати, що якщо довірити весь процес створення відеоролика онлайн-сервісу, то результат не завжди приємно здивує, так як після завантаження файлів на сервер від вас рівним рахунком нічого не залежить, тому що монтування відбувається без вашої участі.

Популярі новини
Загрузка...