Як очистити формат у "Ворді" 200320072010 і 2016

194 0 Новини високих технологій

Програма Word - це багатофункціональний текстовий процесор, який дозволяє виконувати величезну кількість маніпуляцій з текстом. Зважаючи такої обширної бази інструментів у безлічі користувачів періодично виникають проблеми з їх застосуванням. У деяких випадках після форматування тексту з використанням великого числа опцій користувач незадоволений результатом і хотів би скинути всі внесені корективи в оформлення документа. Також така потреба часто виникає після копіювання тексту з іншого джерела, найчастіше інтернет-ресурсу. Вручну приводити текст в стандартний вигляд не має ніякого сенсу, адже це досить довго і незручно. На щастя, в програмі є для цього спеціальний інструмент. У статті буде розказано, як очистити формат у «Ворді», використовуючи його. Будуть порушені всі версії програми, починаючи з 2003 року і закінчуючи 2016-м.


Як очистити форматування тексту у «Ворді 2003»

А почнемо ми, звичайно ж, з програми 2003 року випуску, яка так і називається – Word 2003. Через використання в ньому інтерфейсу старого зразка, який досить незрозумілий для сучасного користувача, не дивно, що багато стикаються з деякими труднощами в очищенні форматування тексту. Отже, довго не просторікуючи, перейдемо безпосередньо до інструкції, як у «Ворді» очистити формат.
 • Виділіть ту частину тексту, з якої хочете прибрати форматування.
 • Натисніть на першого випадаючого списку на панелі інструментів під назвою «Форматування».
 • У меню, виберіть пункт «Очистити формат».
 • Як очистити формат у "Ворді" 200320072010 і 2016
  Після цього виділений фрагмент скинеться до стандартного формату, відповідно, він буде очищений.


  Другий спосіб очищення формату Word 2003

  На жаль, попередній метод не завжди дієвий, буває і таке, що панелі «Форматування» просто немає. В цьому випадку необхідно вдатися до використання іншого способу, про який зараз і піде мова.
 • Виділіть частину тексту, з якої хочете зняти форматування.
 • Натисніть на кнопку «Правка», яка розташована у верхній частині вікна.
 • Наведіть меню курсор на пункт «Очистити».
 • З випадаючого списку виберіть пункт «Формати».
 • Як очистити формат у "Ворді" 200320072010 і 2016
  Зробивши це, ви очистите форматування виділеного тексту. Як видно, другий метод набагато складніше першого.

  Як очистити формат в інших версіях

  Де очистити формат у «Ворді 2003», ми розібралися, тепер же поговоримо про інших версіях цієї програми. Насправді з ними справи йдуть набагато простіше. В якості прикладу буде використана програма 2016 року випуску, але загальний алгоритм дій та для всіх інших. Ось що необхідно зробити:
 • Відкрийте документ, в якому необхідно зняти форматування тексту.
 • Виділіть потрібний фрагмент.
 • Натисніть на кнопку «Очистити форматування», яка розташована на головній вкладці в групі інструментів під назвою «Шрифт». Точне місце її розташування ви можете бачити на зображенні нижче.
 • Як очистити формат у "Ворді" 200320072010 і 2016
  Після цього форматування тексту буде знято, тобто ви досягнете бажаного результату. Як видно, на відміну від 2003 року, в інших версіях ця дія виконується набагато простіше.

  Висновок

  Ось ми і розібралися, як очистити формат у «Ворді» всіх версій. Як можна помітити, робиться це досить просто, тим більше що практично у всіх релізах програми це виконується однаково, за винятком, звичайно ж, версії 2003 року. Сподіваємося, що стаття була корисна для вас і ви змогли почерпнути для себе трохи нових знань в управлінні досить непростим текстовим редактором Word.

  Популярі новини
  Загрузка...