Гра «Обливион»: доповнення від офіційних розробників

205 0 Новини високих технологій

У четвертій частині всесвіту «Стародавні Сувої» під назвою «Обливион» доповнення дають можливість дізнатися більше вільний світ і зануритися в різноманітні пригоди. Усього їх вийшло десять штук, деякі надають більше контенту, інші менше. Фанатам серії рекомендується долучитися до повного видавництву, щоб випробувати кожен з аддонов.

Дрібний контент

Далеко не всі доповнення до «Обливиону» зможуть надовго зацікавити користувачів. Наприклад, «Тома заклинань» додають нові книги з магічними вміннями. Вони доступні для вивчення головному персонажу. Всього їх п'ять, на розшуки можна податися тільки після нападу Мага, який втратив розум. Центральний персонаж отримає один тому в цей момент.


Гра «Обливион»: доповнення від офіційних розробників
Аддон «Броня для коней» говорить сам за себе назвою. Їздова тварина можна з цього моменту одягати в екіпіровку різного виду і рівня. Цікавий контент піднесло додаток «Імперська обсерваторія». Гравець може піти в однойменне будівля для його відновлення. Після всіх робіт користувач зможе набувати для себе унікальні навички. На них впливають фази лун.

Великі пригоди

Крім додавання окремих будівель, доповнення «Обливион» можуть надати можливість поринути в привабливі пригоди. Першим слід відзначити «Тремтячі острова». Це окреме царство даэдрического принца Шеогората. Подорож туди відбувається через спеціальний портал.
Гра «Обливион»: доповнення від офіційних розробників
Головний герой проживе божевільну ланцюжок завдань, яка викликає все більший інтерес з кожним новим етапом. Другим великим пригодою серед доповнень «Обливион» є «Лицарі Дев'яти». Це історія спеціального ордена, який поклявся виконати святу місію щодо вбивства Умарила Неоперенного. Починається все із зустрічі з одним з лицарів: героєві належить зібрати старих воїнів і взяти участь в епічному битві.


Аддон «Бритва Мерунеса» додає шахтарське містечко, про?клятое айлдейское поселення і святилище Ситиса. В ході завдання гравець буде полювати за однойменною даэдрическим артефактом. Тут розробники передбачили детективне розслідування, пов'язане з глобальними планами одного телваннийского аристократа.

Два табори

Гра «Обливион» з усіма доповненнями значно змінюється, а світ наповнюється великою кількістю цікавих місць. Серед них печера «Глибоке презирство». У всесвіті «Стародавні Сувої» такі місця зазвичай зайняті різного роду супротивниками. Тут же вона повністю вільна.
Гра «Обливион»: доповнення від офіційних розробників
Колись це місце служило домом для вампіра, який був членом Темного Братства. З цієї причини всередині є вівтарі, заховане святилище Ситиса і навіть таємний другий вихід. Після установки доповнення дана локація автоматично переходить у розпорядження героя. Її обставити допоможе спеціальний НПР-торговець, предмети всередині допомагають зцілитися від вампіризму. У грі «Обливион» доповнення також здатні допомогти гравцеві збагачуватися. Якщо встановити «Злодійське кубло», то під локацією Анвіл користувач зможе виявити стародавню печеру. Тут відомі пірати обгрунтували свою базу і померли. За їх прикладом може надійти користувач. Він створить власну злодійську клітинку з вчителями і простими членами нового співтовариства. Їх можна надсилати на завдання з метою крадіжки цінних предметів.

Нерухомість для користувача

Для гри «Обливион» доповнень і модов від фанатів вийшла величезна кількість, але офіційно розробники реалізували десять аддонов. У це число входить «Шпиль Фросткрег». Після його установки в світі з'являється астрономічна вежа для магів. У ній є величезна кількість корисних предметів, наприклад, телепорти в основні місця локації Сиродил.
Гра «Обливион»: доповнення від офіційних розробників
Будівля «Вівтарі для зачарования, вибору заклинання і виклику спеціальних компаньйонів-атронахов» додається у власність гравця автоматично, але його обставити доведеться власними силами. З доповненням йде спеціальний торговець, який допоможе в цьому. Рекомендується приготувати багато грошей. Схожим чином дістається користувачеві замок у володіння з доповнення «Фортеця воїна». Гравцеві досить вирушити на захід від Коррола, на територію Коловианского нагір'я. При підході до локації геймер побачить бій з бандитами. Якщо допомогти жителям відбитися, то гравця визнають правителем. Після цього можна фортеця поліпшувати, наприклад, обставити за своїм смаком, додати кузню тощо.

Популярі новини
Загрузка...