Як зробити "ГТА 4" російська мова: інструкція

173 0 Новини високих технологій

GTA 4 - продовження легендарної серії екшену у відкритому світі від третьої особи. У даній грі розповідається історія емігранта Ніко Беліка, який прибув до США у пошуках кращого життя. Але кримінальне минуле не відпускає героя, тому він вплутується в низку подій, з яких немає шляху назад без крові і вбивств. Звичайно, проходити гру найкраще російською мовою. Відомо, що Rockstar Games не переозвучивают свої проекти на інші мови, крім англійської. Тому доводиться задовольнятися тільки переведеними субтитрами. У даній статті ви можете дізнатися, як зробити "ГТА 4" російська мова.

Як зробити "ГТА 4" російська мова: інструкція

Офіційний русифікатор

Незважаючи на те, що в грі є безліч елементів російською (радіостанція, репліки перехожих людей, написи на магазинах), зрозуміти суть сюжету в англійській версії без знання мови не вийде. Якщо ви з якої-небудь причини граєте в іноземну версію, то вам необхідно встановити русифікатор.


Інсталювати переклад можна як на піратську версію, так і на ліцензійну гру з магазину Steam. Ви можете скористатися офіційним патчем або встановити сторонні збірки. Перший варіант - завантажити українізатор з офіційного сайту і з його допомогою зробити російську мову в "ГТА 4". Для цього вам необхідно зайти на сайт і натиснути на кнопку з назвою мови. Після цього розпакуйте архів і встановіть патч на актуальну версію гри. Потім необхідно зайти в "ГТА 4" і відкрити Options. Потім пройдіть в розділ "Display - Language - Російська" і застосуйте зміни. Якщо параметри субтитрів не змінилися відразу, то перезапустіть гру.
Як зробити "ГТА 4" російська мова: інструкція

Русифікована збірка

До другого методу відноситься скачування піратської складання. Суть в тому, що гравець спочатку завантажує і встановлює гру російською мовою. Для цього необхідно уважно вивчити опис установника і при інсталяції вибрати правильний переклад.


Якщо в грі при першому запуску буде інший переклад, то поставити в "ГТА 4" російську мову можна за допомогою представленої вище інструкції - просто відкрийте настройки і виконайте ряд дій.

Патч-українізатор

Останній варіант - це установка окремого патча з перекладом. Краще всього користуватися офіційними збірками з локалізацією 1C. Завантажте інсталятор, встановіть патч в папку з грою. При установці потрібно підтвердження заміни деяких файлів, що ви повинні погодитися. Потім в налаштуваннях GTA 4 поміняйте параметри субтитрів і написів на російську і збережіть зміни. Як бачите, змінити переклад в даній грі досить просто. Для цього достатньо скористатися одним з описаних методів.

Популярі новини
Загрузка...