Створення локальної мережі і програми для цього

700 0 Новини високих технологій

Існує безліч причин, чому потрібно з'єднати 2 комп'ютера по локальній мережі. Для передачі файлів, для ігор, створення точки доступу і багато іншого. У даній статті ми розберемо, як з'єднати два комп'ютери без програм. І подивимося програми для створення локальної мережі через Інтернет. Для всіх цих операцій нам знадобитися два або більше комп'ютерів, Інтернету, а якщо ви хочете з'єднуватися без програм, то необхідна мережева карта, що підтримує технологію Wi-Fi.

Як з'єднати два комп'ютери без програм?

Для цього нам необхідно:
 • Перейти в центр управління мережами і загальним доступом, і натиснути "Настроїти нове підключення або мережі".
 • Створення локальної мережі і програми для цього
 • Вибрати "Налаштування бездротової мережі комп'ютер - комп'ютер" і натиснути далі.
 • Створення локальної мережі і програми для цього
 • Вибрати ім'я, тип мережі (краще WPA2 оскільки він виключить велику ймовірність злому вашого з'єднання), написати пароль і натиснути на галочку: "Зберегти зміни для цієї мережі".
 • Створення локальної мережі і програми для цього
 • Після налаштування натиснути далі і закрити вікно.
 • Перейдіть на другий комп'ютер, де необхідно просто підключитися до мережі.


  Цей спосіб підійде, якщо 2 комп'ютери знаходяться поруч, але якщо вони далеко, то, на жаль, сигнал діставати не буде. Але що робити, якщо вам необхідно зв'язатися з одним на великій відстані? Для цього необхідно завантажити одну з програм, представлених нижче.

  Програми для створення віртуальної локальної мережі

  Якщо у вас немає ліцензії гри, або ви просто не хочете мучитися з постійним копіюванням і вставкою ip-адреси, то можете просто завантажити і встановити імітатор LAN - це програма для з'єднання декількох комп'ютерів. З допомогою таких програм можна з легкістю грати в піратські або навіть ліцензійні ігри по мережі, а іноді і знаходити там друзів. Таких програм насправді досить і знайти підходящу може кожен. Буває і таке, що одна з програм може не працювати або не підтримувати потрібну гру, як часто буває з Hamachi або іншими програмами, тому ви можете пошукати рішення проблеми в інтернеті або ж скористатися іншою програмою.


  Hamachi

  Дана програма для створення локальної мережі представлена користувачам Windows і була найпопулярнішою з цього списку до останнього часу, коли з'явилися значні конкуренти. Саме в ній і можуть відбуватися неприємності. "Тунель через ретранслятор" - дуже часта проблема, з якою стикаються багато користувачів даної програми. Найкращим рішенням буде просто змінити її або ж налаштувати правильним чином, що не завжди легко і не факт, що може спрацювати.

  Tunngle

  Створення локальної мережі і програми для цього
  Досить популярна програма для створення локальної мережі через Wi-Fi і Інтернет. З її допомогою ви можете так само, як і з Hamachi підключатися один до одного. Принцип роботи даної програми трохи відрізняється від інших, адже тут вам не потрібно створювати кімнату для окремого сервера. Ці кімнати вже створені для кожної гри, в кожну кімнату можуть увійти 255 осіб. Досить зручно. У цій програмі знаходяться майже в усі ігри, в які можна пограти з друзями.

  GameRanger

  Створення локальної мережі і програми для цього
  Напевно, найпопулярніша програма для створення віртуальної локальної мережі та ігри з друзями. Вона підтримує всі популярні ігри, проте залишаються й ті, які знаходяться не в полі її досяжності. У цій програмі цілодобово сидить багато народу і вам точно не доведеться нудьгувати, якщо ваші друзі пішли спати. У сервера є пінг, ви зможете подивитися, наскільки добре чи погане з'єднання у користувача. Коли ви зареєструєтесь, програма автоматично просканує ваш комп'ютер на наявність ігор. Далі на головному екрані будуть відображатися всі кімнати створені в даний момент, а також нік людини, який створив кімнату. Деякі кімнати можуть бути захищені паролем. Це означає, що користувач хоче пограти зі своїми друзями і ні з ким більше.

  Evolve

  Програма являє собою непоганий аналог Tunngle, однак вона менш популярна в аудиторії. Зате в цій програмі немає реклами і спливаючих вікон, які так дратують геймерів. Тут же вам не доведеться возитися з налаштуваннями, тому що все робиться автоматично. Але при всіх його плюсах, існують і мінуси. У Evolve відсутня пошук кімнат, який присутній в Tunngle. Замість цього є щось на зразок розумного пошуку. Необхідно просто зайти в гру, і програма сама знайде всі існуючі кімнати, до яких можна підключитися.

  Висновок

  Програм для створення локальної мережі, звичайно, багато, але існує ще і спосіб створення локальної мережі без використання сторонніх програм. Якщо ви не довіряєте Інтернету на вашому комп'ютері встановлені тільки програми компанії Microsoft, то також є для вас спосіб створити локальну мережу. Все абсолютно просто і не потребує зайвий встановлення софта, проте є і деякі мінуси, і їх складно не відзначити, а саме: підключення може відбуватися тільки по мережі Wi-Fi, відповідно, якщо у вас ПК без відповідної мережевої карти, яка не підтримує цю технологію, то підключитися до локальної мережі без програм у вас не вийде.

  Популярі новини
  Загрузка...