Навіщо потрібна лялька вуду в "Террарии"?

365 0 Новини високих технологій

Гравці витрачають багато часу на підготовку до бою з босом. Вони повинні продумати тактику, підготувати спорядження та інші приготування. Боротьба з босами стала невід'ємною частиною гри Terraria. Тут, як і в інших іграх, до босів слід ретельно готуватися. У цій грі особлива увага приділяється саме боїв з дуже сильними опонентами, тому доводиться продумувати все до дрібниць, включаючи будівництво спеціальних арен та інші складності.

Лялька вуду гіда

Якщо хтось добирався до пекла, то напевно пам'ятає той самий незручний момент, коли демон вуду кидає ляльку в лаву. Ймовірно, подив гравців від виниклої навпроти них Стіни плоті не було меж. Непідготовлений гравець потрапляв в тупикову ситуацію, і при будь-якому варіанті помирав, навіть якщо він переміщуватися додому (накладений дебаффи "Переляк" обривав останню надію). Щоб уникнути таких ситуацій, рекомендується контролювати стан монстрів з ляльками вуду в "Террарии" і не давати згоряти предмету в лаві.


Як стало зрозуміло, лялька вуду гіда необхідна для призову потужного "боса". Якщо гравцеві пощастило роздобути ляльку вуду в "Террарии", то відкладіть її до потрібного моменту. Геймер може екіпірувати ляльку і завдавати шкоди гіду. Якщо гід помре від руки гравця, то Стіна плоті не призовется.
Навіщо потрібна лялька вуду в "Террарии"?

Вбиваємо двох зайців відразу

Щоб убезпечити себе від випадкового призову Стіни плоті, слід виключити попадання предмета в лаву. Для цього необхідно побудувати майданчик в один блок з будь-яких матеріалів в пеклі. Заодно буде майже готовий майданчик для битви з босом. Тепер, коли з демона вуду впаде лялька, вона приземлиться на вашу майданчик. У хардмоде побудованої на майданчику можна фарм хардмодовые предмети і гель. Багато гравців спеціально вирівнюють пекельний біом, щоб зробити там ферму.


Лялька вуду кравця в "Террарии"

У грі існує альтернативна лялька вуду кравця. Вона випадає з 33 %-ною вірогідністю зі Скелетрона, який призивається вночі близько підземелля. Якщо лялька не випала з боса, то ви можете створити новий світ, де потрібно буде вбити нового Скелетрона. Є дуже маленький шанс (приблизно 033 %), що лялька кравця випаде з монстрів данжа.
Навіщо потрібна лялька вуду в "Террарии"?
Якщо екіпірувати ляльку в слот аксесуара, то гравець здатний завдавати шкоди кравця. У тому випадку, якщо герой вб'є кравця, то призовется бос Скелетрон, якого можна вбити повторно. Предмет після використання не зникає. На відміну від іншої ляльки, лялька кравця в лаві не горить. Опис точно таке ж, як у ляльки вуду гіда: "Ти жахливий чоловік!".

Популярі новини
Загрузка...