Як прибрати почервоніння з особи в "Фотошопі": покрокова інструкція

515 0 Новини високих технологій

Задумавши виправити почервоніння обличчя в "Фотошопі", можна використовувати багато варіантів для вирішення проблеми. Деякі з них зможе втілити будь новоспечений користувач програми. В даній статті розглянуто 5 способів, які можуть допомогти виправити ситуацію.

Інструмент "тон/Насиченість"

Це один з найпростіших і розповсюджених способів, як прибрати почервоніння з особи в "Фотошопі".
 • Завантажте фото, натисніть "Створити новий коригувальний шар". Виберіть "тон/Насиченість". В "Фотошопі" можна знайти цей параметр у розділі "Зображення" - "Корекція", але для більшої точності рекомендується саме створити коригуючий шар.
 • У розділі вибору колірного діапазону знайдіть і виберіть червоний колір. Для більш точного розпізнавання діапазону можна вибрати інструмент "Додавання відтінку" (значок піпетки зі знаком "плюс" внизу) і, утримуючи ліву клавішу миші, поводити по проблемній ділянці.
  Як прибрати почервоніння з особи в "Фотошопі": покрокова інструкція
 • Після того як питання з діапазоном вирішено, почніть плавно переміщати повзунок "тон" вправо, поки шкіра не придбає потрібний тон. Відрегулюйте параметри "Насиченість" і "Яскравість" на свій розсуд.
 • На цьому можна закінчити, але якщо разом з шкірою змінилися і інші об'єкти, то на панелі шарів натисніть на кнопку "Додати маску шару" (ліворуч від значка "Створити новий коригувальний шар"), виберіть інструмент "Заливка", поставте чорний колір і клікніть по зображенню (або зробіть те ж саме поєднанням клавіш Ctrl+I).


  Якщо все було зроблено по інструкції, то на місці відредаговану фотографію ви повинні побачити вихідне фото. Виберіть інструмент "Кисть" з невеликою жорсткістю, поставте білий колір і прорисуйте місця з почервоніннями.
  Як прибрати почервоніння з особи в "Фотошопі": покрокова інструкція

  Інструмент "Вибіркова корекція кольору"

  Це ще один метод, який допомагає прибрати червоні плями на обличчі в "Фотошопі". Він трохи схожий на перший, але дозволяє точніше відрегулювати кольори та їх відтінки.
 • Завантажте фотографію, зробіть копію. Для зручності можна виділити почервонілі ділянки шкіри інструментом "Ласо" (в "Фотошопі" є безліч інструментів для виділення використовуйте той, який здасться більш зручним). Після виділення бажано налаштувати параметри краю через вкладку "Уточнити край" вгорі.
 • Додайте коригувальний шар "Вибіркова корекція кольору". Спробуйте поекспериментувати з положеннями повзунків в різних кольорах. Якщо виділені ділянки шкіри будуть занадто різко виділятися на тлі інших, застосуйте фільтр "Розмиття по Гауссу", "Радіус" налаштуйте по своєму розсуду.
 • Після того як тон шкіри здасться досить разглаженным, натисніть "Додати маску шару" і поєднанням клавіш Ctrl+I виконайте заливку чорним кольором. Білою кистю проявіть вирівняну шкіру.
 • Варто відзначити, що після цього можна додати ще один коригувальний шар "Вибіркова корекція кольору" і доопрацювати фотографію. Спробуйте змінити непрозорість шарів і їх накладання. Проявивши терпіння, ви зможете добитися максимально точного результату.


  Як прибрати почервоніння з особи в "Фотошопі": покрокова інструкція

  Робота з каналами зображення

  Цей спосіб передбачає позбавлення від червоності в "Фотошопі" шляхом роботи пензлем над окремими каналами і зміною режимів.
 • Завантажте фотографію, зробіть копію і перейдіть в розділ "Канали". Універсальний спосіб зробити це - перейти у вкладку "Вікно" і поставити галочку напроти пункту "Канали". Отже, ваша фотографія розділена на кілька каналів: RGB (червоний, зелений і синій.
 • Виберіть інструмент "Кисть" білого кольору і знизьте її значення непрозорості приблизно до 4 %. Жорсткість відрегулюйте на свій розсуд. Перейдіть на синій канал (щоб бачити зміни, натисніть на значок очі навпроти каналу RGB). Акуратно прорисуйте пензлем проблемні місця. Ті ж самі дії виконайте і з зеленим каналом. Потім змініть режим малювання кисті з нормального на "Віднімання" і пропрацюйте дефекти на червоному.
 • При бажанні деякі дії можна повторити кілька разів. Також можна спробувати змінити режим накладення шару і поекспериментувати з непрозорістю.
  Як прибрати почервоніння з особи в "Фотошопі": покрокова інструкція

  Adobe Camera Raw

  Плагін Adobe Camera Raw допомагає істотно розширити межі можливостей обробки фотографій. Інтерфейс плагіна трохи відрізняється від інтерфейсу "Фотошопу", але він буде зрозумілий користувачам, які знають ази роботи з фотографіями. Модуль відрізняється гнучкістю налаштувань, внаслідок чого можна знайти досить багато способів, які показують, як прибрати почервоніння з особи в "Фотошопі", використовуючи Camera Raw. Нижче представлені два найпростіших з них.

  Завантаження фотографії в Camera Raw

  У цьому простому, на перший погляд, дії теж є свої нюанси. Як зробити це в CS6?
 • Якщо вихідна фото в форматі RAW, то перейдіть в розділ "Файл", натисніть "Відкрити" (для формату JPG - "Відкрити як") і виберіть вихідну фотографію.
 • Потім затисніть клавішу Shift і у вікні Camera Raw клацніть на кнопку "Відкрити об'єкт". Ваша фотографія повинна відкритися як смарт-об'єкта в стандартному інтерфейсі "Фотошопу".
 • Скопіюйте цей шар, растрируйте його. Тепер у вас два шари - копія оригіналу і смарт-об'єкт.
 • Клацніть по мініатюрі смарт-об'єкта, щоб почати редагування.
 • У версії СС відкрити Camera Raw для JPG набагато простіше. Створіть копію оригіналу, перейдіть в розділ "Фільтр" і виберіть "Фільтр Camera Raw".

  Як прибрати почервоніння з особи в "Фотошопі" Camera Raw

 • Перебуваючи у вікні Camera Raw, виберіть на панелі збоку розділ "HSL /Градації сірого". Для початку перейдіть у вкладку "Світність". Перемістіть повзунок для червоного кольору вправо до тих пір, поки тон шкіри не розгладиться. В деяких випадках доведеться виставляти значення 100 %. Не звертайте увагу на те, що інші предмети червоного кольору теж змінюються. Варто відзначити, що немає універсальної інструкції для будь-якої фотографії, тому всі інші повзунки в цьому і інших двох розділах доведеться налаштувати самостійно. Не бійтеся експериментувати з кольорами.
 • Після того як тон шкіри вирівнюється, натисніть "ОК". Якщо разом з проблемною шкірою змінюють колір і інші об'єкти, то на панелі шарів натисніть "Додати маску шару" і натисніть Ctrl+I. Тепер візьміть м'яку білу кисть, проявіть зроблені на шкірі зміни. Значення жорсткості і непрозорості кисті можна змінювати у процесі роботи, щоб зберегти анатомію особи.
 • Як прибрати почервоніння з особи в "Фотошопі": покрокова інструкція

  Відновлююча кисть в Camera Raw

  З плагіном Camera Raw питання "Як прибрати червоний колір обличчя в "Фотошопі?" знаходить безліч цікавих рішень. Ще один дієвий спосіб описаний нижче.

 • Завантажте фотографію, користуючись інструкціями, даними вище. В Camera Raw вам знадобиться інструмент "Відновлююча кисть". Її можна знайти вгорі - наводьте вказівник миші на значок, читайте підказки.
 • Перегорніть панель праворуч-вниз і налаштуйте параметри "Натиск", "Щільність" і "Перо". Розмір кисті регулюйте клавішами квадратних дужок.
 • Для зручності поставте повзунок "Експонування" приблизно на +1 щоб ваші маніпуляції пензлем були краще видні. Почніть малювати проблемні місця на шкірі.
 • Далі можна починати регулювати повзунки праворуч. Параметрами "Температура" і "Відтінок" можна домогтися бажаного тону шкіри. Параметри "Контрастність" і "Чіткість" додадуть виразності. "Тіні" і "Світла" зроблять ділянки шкіри більш природними щодо всіх інших елементів. Натисніть "ОК". Таким чином, можна не тільки прибрати почервоніння обличчя, але і злегка отретушировать обличчя на фотографії.
 • Цього буває достатньо. Однак фотографію можна помітно доопрацювати, змінивши режим накладення шару і параметр непрозорості фото. Пробуйте різні варіанти, щоб досягти найкращого поєднання.
  Як прибрати почервоніння з особи в "Фотошопі": покрокова інструкція

  Висновок

  В даній статті розглянуто декілька поширених способів того, як прибрати почервоніння з особи в "Фотошопі". Якщо в якомусь випадку проблема виявляється занадто витіюватій, то спробуйте комбінувати методи. Наприклад, шаром "Вибіркова корекція кольору" приберіть червоність, а коригуючої пензлем у Camera Raw поверніть природний колір обличчя. Обробка фотографій - також творчий процес, тому більше експериментуйте. Успіхів!

  Популярі новини
  Загрузка...