Що таке тригер бот для CS: GO

309 0 Новини високих технологій

Як полегшити собі життя і отримати перевагу над суперниками? Багато гравців вважають за краще зробити це, використовуючи чити. Цілі у всіх різні, тому не варто відразу засуджувати гравця за нечесну гру, цілком можливо, він хотів просто повеселитися. Однією з таких програм є Triggerbot. Що таке тригер бот і як ним користуватися читач дізнається з наступної статті.

У чому перевага

Гравцям необхідно знати, що тригер бот - такий чит-код, який призначений для автовыстрела по ворогу після наведення на нього вказівника. Не варто плутати з АІМ, оскільки дана програма робить стрілянину відразу в голову, коли чит тригер бот тільки стріляє у ворога.
Що таке тригер бот для CS: GO
Використовуючи таку перевагу, гравцеві не доведеться натаскувати свою реакцію для гри - за нього все зробить машина, давши величезну перевагу перед суперником.

Мінус тригер бота

Що таке тригер бот для професійного гравця - це його власні пальці. Багато геймери цураються використовувати чіт-коди, тому вони воліють розвивати навик стрільби "на реакцію". Для запеклого гравця не складе труднощів зробити постріл практично з однаковою швидкістю бота. Використовуючи цю програму, можна просто не поліпшити в собі це якість, що згодом вплине на процес гри, значно погіршивши. Адже рано чи пізно чітера зловлять за руку і змусять грати чесно.


Як використовувати тригер бот

Як правило, тригер бот для "КС: ГО" йде у складі цілого збірника читів. Завантаживши збірник читів, слід запустити сам CS:GO, після чого відкрити програму з кодами. Активування тригер бота відбувається по натисненню клавіші F1. На фото нижче можна побачити, як виглядає один із збірників.
Що таке тригер бот для CS: GO
Як видно з зображення, тригер бот можна настроювати залежно від переваги гравця. Можна вказати, куди будуть відбуватися постріли в супротивника. Також можна задати час перед пострілом і їх кількість, щоб було менше підозр на використання чітів.

Інші функції збірників чит-кодів

Такі програми не обмежуються одним тригер ботом. Вони володіють великим спектром функцій, а саме, чит-коди можуть:
 • дати можливість бачити супротивника, його ім'я, зброю і кількість здоров'я крізь стіни;
 • дозволити стримить гру без виявлення читів;
 • включати звук оповіщення, коли ворог наближається;
 • контролювати систему віддачі;
 • сповільнювати переміщення прицілу і показувати, куди летять кулі;
 • включати нескінченний стрибок затисненням пробілу (банні хоп);
 • замінювати приціл;
 • використовувати не куплені скіни для зброї.
 • І це далеко не всі можливості збірників для професійного чітера.
  Що таке тригер бот для CS: GO
  Що таке тригер бот? Це чит-код, який дозволяє проводити автоматичну стрільбу по противнику без участі гравця. Як правило, він йде разом з пакетом інших функцій, які значно розширюють можливості геймера. Відповідальність за використання таких програм лежить на самому гравцеві, який нею користується. Valve старанно бореться з читерами, намагаючись полегшити гру звичайним користувачам. Використовуючи чит-коди, гравець ризикує бути забаненым назавжди. Професійні геймери не потребують читах, тому що самостійно розвинули в собі навички чудової гри, що гідно поваги.

  Популярі новини
  Загрузка...