Final Fantasy: персонажі жіночі і чоловічі, короткий опис

229 0 Новини високих технологій

Final Fantasy - це величезна франшиза, якій вдалося поставити вкрай високу планку для послідовників і захопити фанатів вигаданої всесвіту на кілька десятиліть. Те, що починалося виключно як гра, в підсумку перетворилася на повноцінний серіал, доповнений мангою і фільмами. Не можна не відзначити персонажів Final Fantasy, оскільки це завдяки їм проект виявився настільки успішним. В кінцевому підсумку адже саме герої формують постійну прихильність гравця або глядача до франшизі. Персонажі ігор Final Fantasy суцільно харизматичні, цікаві, не обділені своїм розумом і відмінним баченням світу, вони наповнюють картину новими фарбами.

Загальні риси ігор

Final Fantasy: персонажі жіночі і чоловічі, короткий опис
Незважаючи на те, що франшиза пішла далеко вперед, породивши як успішні, так і менш вдалі проекти, більшість ігор серії залишаються гаряче улюбленими фанатами. Причина цього криється в деяких характерних рисах, які переходять з одного проекту в інший без втрати якості. Так, наприклад, творці люблять використовувати аналогії і навіть алюзії на реальний світ, даючи персонажам Final Fantasy, зброї, предметів та інших речей назви реально існуючих. Так, наприклад, в одній з ігор можна зустріти клинок Екскалібур. Таких збігів надзвичайно багато. Крім того, не можна не відзначити, що ті чи інші герої між різними проектами перегукуються. Так, наприклад, в MMORPG "Final Fantasy: Пробудження" персонажі основної серії, хай і не прямо, але все ж згадуються і впливають на сюжет.


Сеттінг і атмосферність

Final Fantasy: персонажі жіночі і чоловічі, короткий опис
У центрі будь-якого оповідання франшизи знаходиться група героїв, які беруть на себе тягар війни з лиходієм. Будь то Сефірот або, приміром, група загарбників, браві бійці знову піднімають свої величезні клинки і беруться за роботу. Втім, не можна сказати, що весь сеттінг виглядає пихатим або надмірно похмурим. Так, класичний напрям боротьби добра зі злом у виконанні групи підлітків виглядає як мінімум не дуже свіжо, але це подано оригінально і цікаво. У світі Final Fantasy магія, психічні сили перетинаються з технологіями небувалого зразка, показуючи при цьому досить цікавий синтез.

Взаємини між героями

Психології, морального вибору, критичним і особистісних проблем персонажів Final Fantasy приділено чималу кількість годин, прописаних квестів. Гра ставить перед собою мету повністю розкрити героїв, показати їх мотивацію у тому чи іншому рішенні, підкреслити моральні терзання. Все це робить жіночих персонажів Final Fantasy більш емоційними, живими, а наділяє чоловіків відвагою та честю. Деколи набагато цікавіше проходити черговий "іменний" квест, ніж основний сюжет в його нецікавою або млявою стадії. Всі імена персонажів Final Fantasy перетворилися в впізнавані візитні картки, породивши чимала кількість фан-арту, історій і навіть самостійного контенту.


Список персонажів:
 • Акі Росс;
 • Балтьер;
 • Ваан;
 • Віві Орнитир;
 • Кактуар;
 • Лайтнінг;
 • Ноктис Люцис Кэлум;
 • Тифу Локхарт;
 • Кефка Палаццо;
 • Рикку;
 • Сефірот;
 • Сід;
 • Скволл Леонхарт;
 • Клауд Страйф;
 • Тидус;
 • Чокобо;
 • Юна;
 • Вінсент Валентайн.
 • Описати кожного у рамках однієї статті неможливо, але розглянути кілька осіб ігровий всесвіту все ж можна.

  Ноктис Люцис Кэлум

  Final Fantasy: персонажі жіночі і чоловічі, короткий опис
  Наслідний принц Люциса, володар вражаючої здатності "Зброяр", а також власник сердець без малого половина жіночої сторони фендому з Final Fantasy. Серед героїв цієї франшизи досить мало тих, кого можна було б визнати ідеалом чоловічої краси з точки зору західного співтовариства. Практично всі хлопці худорляві, високі, мають млосним поглядом з-під довгих волосся, і цей персонаж не став винятком. Володіє пронизливими синіми очима і чорною шевелюрою, до свого боргу ставиться з повагою, але залишати мандри не поспішає. Незважаючи на те що проходив виключно придворну підготовку, не відстає від членів "СОЛДАТ", є досить непоганим бійцем. Він мовчазний, спокійний, вважає, що дії словами. Має зручну, непоказну одяг. Прагне захистити рідне місто, в якому і міститься таємничий кристал, від будь-яких посягань з боку. Володіє здатністю бачити "світло" і передбачати смерть людини.

  Клауд Страйф

  Final Fantasy: персонажі жіночі і чоловічі, короткий опис
  Один з ключових протагоністів і "двигун" оповідання. На даний момент є найманцем, який не цурається практично будь-якої роботи. Раніше складався в експериментальному підрозділі "СОЛДАТ", володіє величезним клинком, чудовий боєць. Зовні виглядає як блондин з блакитними очима. Зарозумілий, запальний, не в міру балакучий. Пишається своїм умінням вбивати, але під впливом товаришів усвідомлює, наскільки мало це означає для справжнього героя. По ходу розповіді і розвитку франшизи цей персонаж Final Fantasy трансформується в більш милосердного та співчутливого героя. Після впливу Мако і Дженовы перетворився в супербійця, володіє поліпшеними рефлексами. Тривалий час його розум був "в сплячці, а безпосередньо сам Клауд створив у підсвідомості підроблену особистість для того, щоб утриматися від падіння в безумство. Ймовірно, саме цей герой став законодавцем моди на величезні клинки в аніме, іграх, манзі.

  Вінсент Валентайн

  Final Fantasy: персонажі жіночі і чоловічі, короткий опис
  Один з найпопулярніших персонажів Final Fantasy VII і всієї франшизи в цілому. Колишній Турк, агент підрозділи розвідки, шпигунства. Піддавався секретних експериментів, в результаті чого отримав чималу надбавку до сили. Під час Прориву Меж його зовнішність трансформується. Зазвичай виглядає як закутаний у плащ з голови до п'ят брюнет з темними очима. Мовчазний, спокійний, емоції воліє приховувати. На відміну від більшості інших героїв Final Fantasy, воліє стрілецьку зброю клинкам. Майстер бою, здатний протистояти ключовим антагоністів поодинці. Його вплив на розповідь до кінця не вивчено. Відомо, що Вінсент володіє своїми зв'язками з правлінням, колишніми колегами, веде власну війну з-за тільки йому зрозумілих цілей. Змагається з спадкоємцем Люциса за жіночі серця. Любить одягатися в червоне.

  Лайтнінг

  Final Fantasy: персонажі жіночі і чоловічі, короткий опис
  Її справжнє ім'я невідоме. Головне секретне амплуа всієї франшизи, оскільки ніхто точно не знає, хто вона, в чому полягають її мотиви і чому вона взагалі б'ється. Віддає перевагу легке одноручне зброю ближнього бою, наприклад "Пламенеющую шаблю". При першому свою появу виглядає як молода дівчина з блідо-рожевими волоссям середньої довжини і блакитними очима. Спокійна і стримана, трохи відсторонено від ключових героїв, в деякі моменти може буквально "вибухнути". Про себе стверджує, що здатна лише руйнувати і насправді не захистила нікого. Імовірно має досить трагічним минулим. Є теорія, що вона є Клер Фаррон, але це не підтверджено. Пізніше стає захисницею і дещо змінює своє світобачення. Головне жіноче обличчя всієї франшизи. З урахуванням того, що гра "Final Fantasy: Пробудження" набирає популярності, герої оригінальної франшизи стають все більш впізнаваними. Ігрова всесвіт вийшла насиченою, яскравою, цікавою. Все частіше з'являються питання про те, як відновити персонажа в грі Final Fantasy (на даний момент це неможливо), а, отже, захід сонця відбудеться ще не скоро.

  Популярі новини
  Загрузка...